Prezenční i Domácí Zkoušky nanečisto probíhají od 8. 4. do 14. 4. i ve všední dny! Podrobné informace najdete v rozvrhu.

Zkoušky nanečisto pořádané v Praze pro žáky 9. tříd

Srovnání Otevřené úlohy Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

Nabízíme úspěšnou, profesionální a zábavnou přípravu k přijímacím zkouškám. Zkoušky nanečisto jsou vzdělávací projekt, který žáky připraví na jednotné přijímací zkoušky Cermat. Tým Zkoušek nanečisto má za sebou mnohaleté zkušenosti. Můžeme se pochlubit i bohatou publikační činností v oblasti příprav na přijímací zkoušky. Učení s námi Vás bude bavit a bude odrazovým můstkem k přijetí na vysněnou školu. Čím více kol absolvujete, tím se zvýší znalosti, dovednosti i schopnosti a úspěšnost při skládání zkoušek.

Seznámení Zkoušky nanečisto

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Domácí Zkoušky nanečisto pro žáky 9. tříd

Každý si může zkusit absolvovat Zkoušky nanečisto i z pohodlí domova. Domácí Zkoušky nanečisto Vám nabízejí srovnání s ostatními žaky, kteří se připravují k přijímacím zkouškám.

KUrz RÝsovacích Rozcviček pro žáky 9. tříd

Kurz geometrie

Kurz pomůže každému, kdo si není v geometrii jistý a potěší všechny, kteří rádi rýsují. Pět úrovní provede vším potřebným, od základů až po ty nejzapeklitější úlohy.

Termín konání:

Zkoušky nanečisto začínají v pátek 6. října 2023 a konají se každý pátek a každou sobotu až do 13. dubna 2024 (jedinou výjimkou je 22. - 23. 12. 2023 a 29. - 30. 12. 2023). Přidali jsme termíny ve všední dny 8. 4. - 10. 4. 2023, od 15:000.

Termíny a rezervace - Zkoušky nanečisto pořádané v Praze pro žáky 9. tříd

Harmonogram předmětů:

pátek (všední dny, pouze 8. 4. začínáme o 30 minut později)

15:00 - 16:30 matematika / český jazyk

16:30 - 16:45 přestávka

16:45 - 18:15 český jazyk / matematika

sobota dopoledne

09:00 - 10:30 matematika / český jazyk

10:30 - 10:45 přestávka

10:45 - 12:15 český jazyk / matematika

sobota odpoledne

14:00 - 15:30 matematika / český jazyk

15:30 - 15:45 přestávka

15:45 - 17:15 český jazyk / matematika

Místo konání:

Testová zadání jsou na všech pobočkách ve stejný termín totožná. Jediným rozdílem je místo konání.

Organizace:

Před přijímacími zkouškami doporučujeme si jednotlivé termíny rezervovat, abychom Vám mohli místo ve výuce garantovat. Na Zkoušky nanečisto můžete zkusit přijít i bez rezervace, ale kapacita míst bez rezervace je omezená.

Čím více kol absolvujete, tím se zvýší Vaše znalosti, dovednosti i schopnosti a úspěšnost při skládání zkoušek.

Domácí Zkoušky nanečisto:

Každý termín Zkoušek nanečisto má svoji online podobu. Online výuka je připravena tak, aby se co nejvíce blížila prezenčním Zkouškám nanečisto. Vytištěné odpovědní archy ručně vyplníte a odešlete k vyhodnocení jejich fotografie. Lektor projde a zkontroluje celý test a napíše slovní hodnocení. Jediný rozdíl je v tom, že hodnocení zapisuje do online systému, do kterého máte přístup. Pokud nemůžete využít prezenční předplatné, nebo v případě výpadku prezenčních výuk, Vám kupóny můžeme převést na online výuku. Domácích Zkoušek nanečisto se můžete zúčastnit i v neděli.

Více informací o Domácích Zkouškách nanečisto pro 9. třídu.

Cena na místě:

Matematika 400,- Kč
Český jazyk 400,- Kč

Žáci platí výuku hotově přímo ve třídě, na požádání Vám ochotně vystavíme doklad o placení.

Zvýhodněné předplatné:

Ukončili jsme prodej předplatného pro školní rok 2023/2024!

Co potřebujete:

 • psací potřeby
 • kružítko, pravítko a další pomůcky na rýsování

Způsob výuky:

Pokaždé projdeme jedny testy z matematiky a z českého jazyka k přijímacím zkouškám, vše si hned vysvětlíme a prodiskutujeme. Opravené písemné práce si žáci vyzvednou hned po ukončení výuky před odchodem domů.

Prodej učebních materiálů:

Učebnice a sbírky úloh je možno zakoupit v přízemí budovy každý pátek od 15:00 do 18:00 a každou sobotu od 9:00 do 12:00 během Zkoušek nanečisto.
V případě zájmu o jednotlivé písemné práce nás, prosím, kontaktujte na [email protected].
Nákup většiny studijních materiálů je možný i přes náš eshop.

Diskuse

V této diskusi je prostor pro Vaše dotazy. Můžete se ptát na vše, co se týká Zkoušek nanečisto, i na problémy s příklady, které jste měli v některém kole.
Rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme pochopit.

Tabule cti:

Po každém kole Zkoušek nanečisto připravujeme pořadí třetiny nejlepších v jednotlivých předmětech a v celkovém součtu.

Tabuli cti naleznete nejpozději během čtvrtka na našich internetových stránkách nebo v nejbližším termínu Zkoušek nanečisto na nástěnce u vchodu nad vstupním schodištěm.

Zkoušky nanečisto nabízejí žákům a jejich rodičům přípravu, která maximálně rozvíjí studijní dovednosti a schopnosti žáků. Hlavní metodiky výuky jsou založeny na vnitřní a vnější motivaci, v duchu pedagogické zásady: „Za vším hledej motivaci.“

V každém kole zkoušek bývá třetina nejúspěšnějších žáků v jednotlivých testech zveřejněna na tabuli cti nejpozději během čtvrtka na našich internetových stránkách nebo v nejbližším termínu Zkoušek nanečisto na nástěnce v budově školy během našich příprav.

Tabule cti

 • Slouží jako zpětná vazba, porovnání a také odměna.
 • Obsahují jméno žáka (tak jak ho uvedl na vypracovaných testech) a počet bodů z jednotlivých testů.
 • Jsou nedílnou součástí služby Zkoušky nanečisto jako takové.
  Zveřejnění je základní stavební kámen služby, díky kterému je možné žáky motivovat a pomoci jim se zlepšit.
 • Povzbuzují a žáci mohou k výuce a učení vůbec získat lepší vztah.
  Výstup v podobě tabule cti je v zájmu žáků, rodičů i učitelů.
 • Pravidelným účastníkům Zkoušek nanečisto přináší dlouhodobé srovnání a další pokročilejší statistiky dlouhodobých trendů rozvíjení znalostí.

Pokud přesto tuto důležitou součást Zkoušek nanečisto nechcete využívat, můžete si zakoupit naše tištěné materiály a ty si vypracovat doma nebo se můžete přihlásit na naše dlouhodobé kurzy. Nebo nevystupovat pod pravým jménem, ale pod pseudonymem, pod kterým Vaše výsledky na tabuli cti uveřejníme. Pseudonym nás prosím nahlašte předem na email [email protected].

Tím, že se uživatelé svobodně přihlásí na Zkoušky nanečisto, tedy na naše testy, do naší soutěže, může se stát, že budou úspěšní, a tím pádem se jejich jméno na předních příčkách tabule cti objeví. Ke zveřejňování výsledků na tabuli cti nesbíráme žádná další data o dítěti a nevyžadujeme tedy souhlas se zveřejněním jména. Právní titul zveřejnění na tabuli cti je plnění smlouvy, a proto není souhlas potřeba.

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Zkoušky nanečisto - časté dotazy