Objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025 spustíme 1. července.

Zkoušky nanečisto pořádané v Praze pro žáky 9. tříd

Srovnání Otevřené úlohy Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

3. června 2019
Dobrý den, má dcera Anna k vám docházela na kurzy z Matematiky a pár zkoušek i z ČJ, dostala se na obě střední školy. Moc děkuji za přípravu, myslím, že splnila přípravu přesně podle představ- důležitou stránkou byla jistě zkušenost s tím, že dcera nebyla vyplašená s plné třídy cizích dětí, že přesně věděla co přijde, jak se rozdají testy, kolik má času atd. tomuto přikládám 80% úspěšnost, zkrátka nebyla v totálním stresu, jelikož měla vše zažité z návštěvy vašich kurzů. :-) Děkuji, za 2 roky využiji 100% i pro syna. Krásný den a léto, (M. Č.)

31. května 2019
Dobrý den, se Zkouškami nanečisto na Zatlance jsme byli spokojeni nejen letos se synem, ale i v loňském roce kdy dělala přijímačky starší dcera. Výborná organizace! Obě děti vyzkoušely testy nanečisto každý asi tak 5x. Přínosné pro ně bylo hlavně to, že svojí domácí přípravu obratem konfrontovaly s výsledky testů, čímž průběžně odhalovaly své případné nedostatky a navíc se naučily pracovat s vyměřeným časem. Obě děti byly na střední školy přijaty v prvním kole. S pozdravem (L. S.)

29. května 2019
Dobrý den, dcera přijímací zkoušky udělala na obě školy. Sama říkala, že ji zkoušky nanečisto velmi pomohly, hlavně v tom, že si nanečisto zkusila nejen testy, ale ten omezený čas a zkoušku mimo běžné prostředí s cizími lidmi. A poté, když šla na skutečné přijímačky, bylo to jako když už v tom prostředí byla. Moc děkujeme. Š.

28. května 2019
Dobrý den, již jsem psala, ale ráda napíšu znovu. Můj syn Honza začal chodit hned v říjnu na matematiku, čj a všeobecné testy. Dle jeho slov mu to moc pomohlo. Vyučující vždy vše perfektně vysvětlili a myslíme si, že jen díky zkouškám nanečisto se dostal na vysněné Gymnázium Zatlanka. Ještě jednou moc děkujeme. Byla to vůbec nejlepší investice, kterou jsme za náš život uskutečnili. DĚKUJEME. (K. F.)

27. května 2019
Dobrý den, udělala jsem zkoušky na gymnázium. Z matematiky 44 a český jazyk 45 bodů. Na vaše zkoušky nanečisto jsem chodila každý týden a díky tomu jsem se na gympl dostala. Vůbec jsem nebyla ve stresu. Kdybych měla posoudit testy u vás a testy z cermatu, tak z matematiky bylo u cermatu více logických úloh. Děkuji vám všem za přípravu :-) (M. H.)

24. května 2018
Dobrý den, Zkoušky nanečisto mi určitě opravdu pomohly, hlavně se souhrnným opakováním látky. Dostala jsem se díky nim na Gymnázium Špitálská. A určitě budu doporučovat mým známým a přátelům.

6. června 2017
Chci vám moc poděkovat, protože kdybych k vám nešla, nikdy jsem zkoušky neudělala. Skvěle jste zvládli typy úloh. Cermat jste prokoukli na výbornou. Šla jsem k vám asi 8x, ale i kdyby jsem šla jednou moc by to pomohlo. Děkuji H. P.

6. června 2017
Dobrý den, dcera k Vám chodila na kurzy i testy na nečisto a dostala se na gymnázium Na Pražačce, kde se umístila na 11.místě. Díky přípravě nebyla zaskočená z vyplňování testů a celkově šla na přijímačky více v pohodě, prý jako kdyby šla zase v sobotu na testy :-) Věříme, že je to hlavně díky Vašim kurzům a testům, domácím úkolům a materiálům, které jsme si ještě u Vás koupili. Byli jsme s kvalitou výuky a celkovým přístupem velmi nadšeni, takže Vás rádi doporučujeme dál :-) Pěkný den (A. CH.)