Objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025 spustíme 1. července.

O nás

ilustrační obrázek k časti webu

Zkoušky nanečisto

Pedagogický projekt Zkoušky nanečisto připravuje už od roku 1990 žáky základních škol ke zkouškám na gymnázia a střední školy a studenty středních škol k maturitě a přijímacím zkouškám na VŠ. Zkoušky nanečisto zahrnují celou řadu přípravných kurzů, cvičných zkoušek nanečisto a velké množství učebních materiálů a učebnic. V nabídce najdete i širokou škálu internetových výuk a online testování.

Mgr. Petr Husar

Petr Husar je učitel matematiky a fyziky. Pochází z jihočeských Vodňan. Vystudoval MFF UK, učil na Gymnáziu Na Zatlance a na Soukromém gymnáziu Josefa Škvoreckého. Založil pedagogický projekt Zkoušky nanečisto, řídí přípravy k přijímacím zkouškám na gymnázia a VŠ. Vyučuje matematiku ke zkouškám na SŠ, maturitu i VŠ. Je autorem několika matematických sbírek pro základní i střední školy. Postupně založil další projekty.

Tým Zkoušek nanečisto

Tým Zkoušek nanečisto má za sebou mnohaleté úspěšné působení a také bohatou publikační činnost v oblasti příprav ke zkouškám, nejenom na střední školy. Součástí týmu jsou učitelé ze základních, středních a vysokých škol.

Program Zkoušek nanečisto na podporu vzdělaní pro sociálně slabší

V rámci našich aktivit bychom rádi nabídli naše služby i těm, pro které jsou finančně těžko dostupné. Více o programu podpory vzdělávání.

Projekty Mgr. Petra Husara a Zkoušek nanečisto: