Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Distanční kurz matematika, český jazyk pro žáky 7. tříd

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

Spustili jsme přihlašování pro školní rok 2024/2025!

Představení

Distanční kurzy z matematiky i českého jazyka jsou určeny všem, kteří se chtějí doma intenzivně připravovat na jednotné přijímací zkoušky - Cermat. Případně i každému, kdo by chtěl zdokonalit svoje znalosti v 7. ročníku základní školy.

Kurzy kombinují materiály speciálně pro on-line výuku a materiály vhodné i pro procvičování mimo přístup k internetu. Jsout tedy vhodné pro přípravu z pohodlí domova, každý si může přizpůsobit výuku svým specifickým potřebám.

V rámci Distančních kurzů matematiky a českého jazyka získáte přístup k více jak padesáti hodinám video výuky. Dále pro Vás zpřístupníme přes 400 testů a dalších výukových materiálů. Nový obsah zveřejňujeme postupně týden po týdnu a zůstává pro Vás přístupný až do termínů přijímacích zkoušek.

Kurz kombinuje veškerý obsah z Domácích a Dlouhodobých kurzů, který lze poskytnout přes Internet. Připravili jsme srovnání Distančního kurzu a Domácího kurzu pro ty, kteří si nejsou jisti, jaký je mezi kurzy rozdíl.

Úspěšnost absolventů kurzu:

Absolventi kurzů jsou úspěšní na všech gymnáziích v Praze i okolí. Na většině škol jsou u přijímaček naši žáci na prvních místech. V rámci kurzu matematiky a v rámci zkoušek nanečisto připravujeme žáky na státní testy od Cermatu. Naši žáci jsou nejen úspěšní u zkoušek, ale také si již v průběhu 7. třídy vylepšují známky z matematiky a českého jazyka, což je další plus ke zkouškám. Podle ohlasů pak dalším pozitivním efektem je bezproblémový vstup na střední školu a zhodnocení společné práce i ve středoškolské výuce.

Proč se zapsat na Distanční kurz matematiky a kurz českého jazyka:

1. Připravíme vás ke zkouškám na všechna gymnázia v Praze a okolí.
2. Potřebujete mít co nejlepší známky. Naše kurzy vám pomohou, aby vaše známky byly co nejzářivější.
3. Matematiku i český jazyk budete mít dalších 6 let, budete maturovat, hlásit se na VŠ. Zopakovat a zkvalitnit základy matematiky i češtiny je skvělý vklad do vlastního vzdělávání, do budoucnosti na SŠ i VŠ.
4. Při řešení úkolů častých testů Obecných studijních předpokladů jsou třeba logické schopnosti, které rozvíjí hlavně matematika a také jazykové schopnosti a cit pro jazyk, což rozvíjí hlavně český jazyk.
5. Součástí kurzů je řada úloh, které se objevují v testech Obecných studijních předpokladů.
6. Naši absolventi z minulých let byli úspěšní v testech z matematiky, v testech z českého jazyka a také v testech z Obecných studijních předpokladů.

Objednat Distanční kurzy

Kapacita Distančního kurzu je neomezená. Na rozdíl od prezenčních kurzů se nestane, že by byl kurz obsazený.

Do kurzu můžete nastoupit kdykoliv. Veškerý obsah proběhlých výuk získáte zpětně i s video výkladem.

Délka kurzu: 24 lekcí
Běh kurzu: 30. 9. 2024 - 3. 4. 2025 (podrobný seznam lekcí)
Cena za jeden předmět: 4 800 Kč (zápisné 240 Kč a 24 lekcí po 190 Kč).

Objednat Distanční kurz pro 7. třídu

Při nákupu Distančního kurzu získáte:

 • 24 lekcí on-line kurzu
  Každá lekce obsahuje videa, speciální rozcvičku, sérii testů a krom poslední lekce i domácí úkol.
 • 22 lekcí materiálů kurzu
  Každý týden (kromě jarních prázdnin pro Prahu) získáte přístup k materiálům z prezenčních výuk. Vše, co žáci získají na 85 minutové prezenční výuce, a navíc i druhý domácí úkol. K jednotlivým materiálům získáte výkladová videa. Videa nejsou záznamem z prezenční výuky, ale výkladem konkrétního testu. Celý čas se věnují tématu a nejsou ničím rušena. Materiály jsou i vhodné pro tisk a učení se bez přístupu k internetu. Materiály navíc můžete řešit i jednotlivě na přeskáčku a nejsou omezeny konkrétním termínem.
 • Databázi základních témat
  Databáze základních témat videí český jazyk, matematika - pro 7. třídu aktuálně obsahuje přes 50 videí z matematiky nebo českého jazyka dle předmětu kurzu a další připravujeme.
 • K matematickému kurzu Dotazovnu
  Matematická dotazovna - Aktuálně přes 30 videí, které se věnují konkrétním zapeklitým úlohám.
 • Procvičování základních témat
  Procvičování základních témat matematika, český jazyk - Soubor videí ve kterých si žáci mohou daný jev procvičit na několika úlohách.
 • Slevu na Domácí Zkoušky nanečisto
  Domácí Zkoušky nanečisto jsou on-line simulací jednotných zkoušek na střední školy, testy opravují naši lidé na základě vyfocených testů. Testy si doma skutečně napíšete.
 • Slevu na KURÝRa - kurz geometrie
  Kurz geometrie, který žáky postupně provede řadou úloh. Získáte archy k tisku, které si doma vyplníte a výsledky nám podle návodu vyplníte do systému. Dále získáte hodnocení a v neposlední řadě podrobné postupy rýsování jednotlivých úloh.
 • Slevu na Diktátora - diktáty
  Diktátor žáky provede deseti diktáty, které pochází z reálných textů z oblasti umělecké literatury, ale i publicistiky či odborného prostředí. Pustíte si audio, diktát napíšete a pak podle návodu zadáte některé jevy ke kontrole. Na konci každého diktátu získáte podrobné řešení a video s výkladem.

Veškerý obsah z této nabídky je dostupný v zákaznickém účtu příslušný školní rok. V roce 2024/2025 od 30. 9. 2024 až do 30. 6. 2025.

Kurz je třeba mít zaplacený nejpozději po dvou absolvovaných výukách.

Pokud do kurzu nastoupíte později, získáte materiály ze všech proběhlých lekcí včetně videí s výukou daných týdnů.

Termín konání:

Kurzy začínají v týdnu od 30. září 2024 a probíhají až do začátku dubna 2025 (24 vyučovacích týdnů).

Distanční dlouhodobé kurzy neprobíhají v týdnech od 28. října do 31. října 2024 a od 23. prosince 2024 do 2. ledna 2025.

Podrobný seznam lekcí Distančních kurzů pro 7. třídu

Jak Distanční kurz probíhá

Organizace a způsob výuky:

Ve stanovený čas na Vás čekají naše krátké testy. Zadání zveřejníme v přesný čas dle harmonogramu v zákaznickém účtu.

Postupně si budete otevírat a vypracovávat jednotlivá zadání, která nám pak virtuálně odevzdáte. V rámci vyhodnocení získáte nejen body, ale i vzorová řešení.

Po přihlášení uvidíte tabulku "jak sbíráte body", jak Vám kurz jde a zároveň jak pracujete a daří se Vám ve srovnání s ostatními.

Na každý týden máme připravenou stejnou sadu testů pro všechny termíny. Každou sadu je možné řešit pouze jednou.

Kdo nebude chtít pracovat on-line, nebo se mu termín nebude hodit, dostane zadání i řešení zpětně. Materiály budeme nahrávat vždy po posledním termínu domácích kurzů daného týdne.

22 týdnů dostanete také materiály z prezenčních kurzů. Materiály si můžete vyřešit hned ten týden, nebo si je nechat na později. Tyto materiály není třeba řešit postupně, můžete libovolně přeskakovat a vybírat si svoje témata. Materiály jsou vhodné i k tisku, lze je řešit i bez počítače. Ke každému materiálu dostanete zadání, řešení a video výklad.

Časový harmonogram:

Pravidelné online lekce

Příprava - představení týdne proběhne vždy v sobotu před výukovým týdnem. Nabídneme Vám materiály pro témata, která budou v daném týdnu probírána.

Lekce je možné řešit v předem daných časových blocích od pondělí do čtvrtka, od 15.00 do 16.50, od 17.00 do 18.50, nebo od 19.00 do 20.50. Výuky se můžete zúčastnit jen jednou a výuku je potřeba dokončit v daném bloku. Je to stejné jako když chodíte prezenčně, výuka je připravená cca na 90 minut a je potřeba ji zvládnout v daném čase. Pro opozdilce přidáváme v Domácím kurzu 30 minut navíc.

Videa na závěr po skončení lekce získáte přístup k videu, ve kterém se budeme podrobněji věnovat konkrétním úlohám.

Domácí úkol bude zpřístupněn hned po absolvování lekce, na jeho řešení budete mít čas do neděle. Pokud úkol nestihnete, zadání a řešení získáte i tak.


Materiály kurzu společné s prezenční výukou

Jednotlivé lekce budeme otevírat postupně. Každý týden běhu dle seznamu lekcí Distančního kurzu najdete v účtu novou lekci.

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Příměstský tábor s výukou angličtiny

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Pondělí až pátek, od 8:30 do 15:30.

Příměstský tábor s výukou angličtiny

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Pondělí až pátek, od 8:30 do 15:30.