Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Domácí kurz matematika, český jazyk pro žáky 7. tříd

Dlouhodobá příprava
ilustrační obrázek k časti webu

Spustili jsme přihlašování pro školní rok 2024/2025!

Představení

Domácí kurzy jsou určeny všem, kteří se chtějí pravidelně připravovat nejen na jednotné přijímací zkoušky z matematiky, nebo českého jazyka. Domácí kurzy máme v nabídce již šestým rokem a každou sezónu je rozšiřujeme o nové prvky.

Výuka Domácích kurzů tematicky odpovídá látce prezenčních kurzů, ale všechny materiály jsou připraveny speciálně pro Domácí kurzy tak, aby co nejlépe odpovídaly formátu výuky přes internet. Výuka se skládá z pravidelných testů, videí vysvětlujících novou látku, videí věnujících se proběhlé lekci, domácích úkolů a dalších materiálů k samostudiu. Výukové materiály jsou doplněny databází výukových videí, která nabízí pomoc s jednotlivými tématy.

Rozšířenou nabídku naší on-line výuky nabízíme formou obsáhlejšího Distančního kurzu. (Podrobné srovnání Distančního kurzu a Domácího kurzu)

Termín konání:

Kurzy začínají v týdnu od 30. září 2024 a končí v týdnu od 31. 3. 2025 (24 vyučovacích týdnů).

Domácí kurzy neprobíhají v týdnech od 28. října do 31. října 2024 a od 23. prosince 2024 do 2. ledna 2025.

Podrobný seznam lekcí Domácích kurzů pro 7. třídu

Objednat Domácí kurzy

Kapacita Domácího kurzu je neomezená. Na rozdíl od prezenčních kurzů se nestane, že by byl kurz obsazený.

Délka kurzu: 24 lekcí
Běh kurzu: 30. 9. 2024 - 3. 4. 2025 (podrobný seznam lekcí)
Cena za jeden předmět: 2 400 Kč (zápisné 240 Kč a 24 lekcí po 90 Kč).

Objednat Domácí kurz pro 7. třídu

Při nákupu Domácího kurzu získáte:

 • 24 lekcí kurzu
  Každá lekce obsahuje videa, speciální rozcvičku, sérii testů a krom poslední lekce i domácí úkol.
 • Databázi základních témat
  Databáze základních témat videí český jazyk, matematika - pro 7. třídu aktuálně obsahuje přes 50 videí z matematiky nebo českého jazyka dle předmětu kurzu a další připravujeme.
 • K matematickému kurzu Dotazovnu.
  Matematická dotazovna - Aktuálně přes 30 videí, které se věnují konkrétním zapeklitým úlohám.
 • Slevu na Procvičování základních témat
  Procvičování základních témat matematika, český jazyk - Soubor videí ve kterých si žáci mohou daný jev procvičit na několika úlohách.
 • Slevu na Domácí Zkoušky nanečisto
  Domácí Zkoušky nanečisto jsou on-line simulací jednotných zkoušek na střední školy, testy opravují naši lidé na základě vyfocených testů. Testy si doma skutečně napíšete.
 • Slevu na KURÝRa - kurz geometrie
  Kurz geometrie, který žáky postupně provede řadou úloh. Získáte archy k tisku, které si doma vyplníte a výsledky nám podle návodu vyplníte do systému. Dále získáte hodnocení a v neposlední řadě podrobné postupy rýsování jednotlivých úloh.
 • Slevu na Diktátora - diktáty
  Diktátor žáky provede deseti diktáty, které pochází z reálných textů z oblasti umělecké literatury, ale i publicistiky či odborného prostředí. Pustíte si audio, diktát napíšete a pak podle návodu zadáte některé jevy ke kontrole. Na konci každého diktátu získáte podrobné řešení a video s výkladem.

Veškerý obsah z této nabídky je dostupný v zákaznickém účtu příslušný školní rok. V roce 2024/2025 od 30. 9. 2024 až do 30. 6. 2025.

Jak Domácí kurz probíhá

Organizace a způsob výuky:

Ve stanovený čas na vás čekají naše krátké testy. Zadání zveřejníme v přesný čas dle harmonogramu v zákaznickém účtu.

Postupně si budete otevírat a vypracovávat jednotlivá zadání, která nám pak virtuálně odevzdáte. V rámci vyhodnocení získáte nejen body, ale i vzorová řešení.

Po přihlášení uvidíte tabulku "jak sbíráte body", jak vám kurz jde a zároveň jak pracujete a daří se vám ve srovnání s ostatními.

Na každý týden máme připravenou stejnou sadu testů pro všechny termíny. Každou sadu je možné řešit pouze jednou.

Kdo nebude chtít pracovat on-line, nebo se mu termín nebude hodit, dostane zadání i řešení zpětně. Materiály budeme nahrávat vždy po posledním termínu domácích kurzů daného týdne.

Časový harmonogram:

Příprava - představení týdne proběhne vždy v sobotu před výukovým týdnem. Nabídneme vám materiály pro témata, která budou v daném týdnu probírána.

Lekce je možné řešit v předem daných časových blocích od pondělí do čtvrtka, od 15.00 do 16.50, od 17.00 do 18.50, nebo od 19.00 do 20.50. Výuky se můžete zúčastnit jen jednou a výuku je potřeba dokončit v daném bloku. Je to stejné jako když chodíte prezenčně, výuka je připravená cca na 90 minut a je potřeba ji zvládnout v daném čase. Pro opozdilce přidáváme v Domácím kurzu 30 minut navíc.

Videa na závěr po skončení lekce získáte přístup k videu, ve kterém se budeme podrobněji věnovat konkrétním úlohám.

Domácí úkol bude zpřístupněn hned po absolvování lekce, na jeho řešení budete mít čas do neděle. Pokud úkol nestihnete, zadání a řešení získáte i tak.

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Příměstský tábor s výukou němčiny

Příměstský tábor s výukou němčiny pro žáky ve věku 10-15 let.

Týden zážitkové němčiny, kde se děti pomocí her a různých projektů ponoří do cizího světa, kde se nemluví česky.

Příměstský tábor s výukou angličtiny

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Pondělí až pátek, od 8:30 do 15:30.