Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Dlouhodobý kurz matematika, český jazyk pro žáky 4. tříd

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

Spustili jsme přihlašování pro školní rok 2024/2025!

Kurz je určen žákům 4. třídy, kteří chtějí začít s přípravou na osmileté gymnázium s předstihem a také těm, kteří rádi počítají a mají kladný vztah k matematice či českému jazyku. Kurz je velmi procvičovací, má charakter kroužku. Lektoři vedou výuku dynamicky a motivačně. Hlavním cílem je, aby matematika a český jazyk děti v rámci kurzu co nejvíce bavil.

Zápis zahájíme v červenci. Zapsat se můžete, když znáte přesný rozvrh ve své škole. Přihlásit se do kurzů je možné v průběhu celého přípravného období, pokud jsou ve skupinách ještě volná místa.

Dodatečný zápis do kurzů:

Máte-li zájem o účast v již rozběhnutém kurzu, přihlaste se do skupiny, ve které jsou ještě volná místa. Bez objednání není účast možná. Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

Domácí režim výuky v případě pandemie:

Pokud by došlo k omezení prezenčních výuk, máme připraven okamžitý přechod na online výuku. Online výuka kopíruje látku prezenčních kurzů a bude obsahovat pravidelné testy v době prezenčních kurzů, vysvětlení nové látky, domácí úkoly a další materiály k samostudiu.

Při nákupu Dlouhodobého kurzu získáte:

Veškerý obsah z této nabídky je dostupný v zákaznickém účtu příslušný školní rok. V roce 2024/2025 od 30. 9. 2024 až do 30. 6. 2025.

  • 32 lekcí kurzu - každá má 85 minut prezenční výuky.
  • Databázi výukových videí z matematiky a českého jazyka. Pro 4. třídu aktuálně přes 20 videí z matematiky nebo českého jazyka dle předmětu kurzu a další připravujeme.
  • Zvýhodněnou cenu na Domácí kurz.

Cena kurzu:

Matematika 8 400 Kč (32 vyučovacích týdnů)
Český jazyk 8 400 Kč (32 vyučovacích týdnů)

Cena kurzu zahrnuje zápisné 400 Kč a 32 lekcí po 250 Kč.

Platit můžete hotově na místě před výukou nebo převodem z účtu na účet (pokyny pro platbu převodem zašleme mailem). Kurz je třeba mít zaplacený nejpozději po dvou absolvovaných výukách.

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Intenzivní předpřípravné kempy

Letní příměstské tábory zaměřené na matematiku a český jazyk. Doplníme společně mezery, doženeme zameškanou látku a lépe se připravíme na nový školní rok a přijímací zkoušky.

Příměstský tábor s výukou angličtiny

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Pondělí až pátek, od 8:30 do 15:30.

Mimořádné slevy z kurzovného:

Rodinná cena – pokud k nám přihlašujete více sourozenců, máte nárok na slevu z kurzovného. Pro více informací nás kontaktujte.

Program pro sociálně slabší – nemůžete si naše výuky dovolit? Třeba najdeme řešení. Podrobnější informace o programu.

Termín konání:

Kurzy začínají v týdnu od 30. září 2024 a probíhají až do června 2025 (32 vyučovacích týdnů).
Konkrétní dny, kdy se kurzy konají, najdete v přehledu termínů pro jednotlivá místa (budovy). Délka výukové jednotky v kurzech je 85 minut (bez přestávky).

Dlouhodobé kurzy neprobíhají v týdnech od 28. října do 1. listopadu 2024; od 23. prosince 2024 do 3. ledna 2025 a po oba dva týdny pražských jarních prázdnin od 10. února do 21. února 2025.


Místa konání:


Vyučující:

Dlouhodobé kurzy vyučuje tým pedagogů pečlivě vybraných panem Husarem.