Prodej kurzů a Zkoušek nanečisto na školní rok 2023/2024 zahájíme 1. července 2023.

Dlouhodobý kurz matematika, český jazyk pro žáky 4. tříd

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

Stále se můžete přihlašovat do dlouhodobých kurzů pro školní rok 2022/2023!

Kurz je určen žákům 4. třídy, kteří chtějí začít s přípravou na osmileté gymnázium s předstihem a také těm, kteří rádi počítají a mají kladný vztah k matematice či českému jazyku. Kurz je velmi procvičovací, má charakter kroužku. Lektoři vedou výuku dynamicky a motivačně. Hlavním cílem je, aby matematika a český jazyk děti v rámci kurzu co nejvíce bavil.

Zápis zahájíme v červenci. Zapsat se můžete, když znáte přesný rozvrh ve své škole. Přihlásit se do kurzů je možné v průběhu celého přípravného období, pokud jsou ve skupinách ještě volná místa.

Dodatečný zápis do kurzů:

Máte-li zájem o účast v již rozběhnutém kurzu, přihlaste se do skupiny, ve které jsou ještě volná místa. Bez objednání není účast možná. Pokud nastoupíte do již rozběhnutého kurzu, tak zaplatíte jen poměrnou část - přesnou cenu Vám napíšeme po objednávce emailem.

Domácí režim výuky v případě pandemie:

Pokud by došlo k omezení prezenčních výuk, máme připraven okamžitý přechod na online výuku. Online výuka kopíruje látku prezenčních kurzů a bude obsahovat pravidelné testy v době prezenčních kurzů, vysvětlení nové látky, domácí úkoly a další materiály k samostudiu.

Při nákupu Dlouhodobého kurzu získáte:

Veškerý obsah z této nabídky je dostupný v zákaznickém účtu příslušný školní rok. V roce 2022/2023 od 3. 10. 2022 až do 30. 6. 2023.

  • 32 lekcí kurzu - každá má 85 minut prezenční výuky.
  • Zvýhodněnou cenu na Domácí kurz.
  • Zvýhodněnou cenu na Databázi výukových videí z matematiky a českého jazyka. Pro 4. třídu aktuálně přes 20 videí z matematiky nebo českého jazyka dle předmětu kurzu a další připravujeme.

Cena kurzu:

Matematika 8 300 Kč (32 vyučovacích týdnů)
Český jazyk 8 300 Kč (32 vyučovacích týdnů)

Cena kurzu zahrnuje zápisné 300 Kč a 32 lekcí po 250 Kč.

Platit můžete hotově na místě před výukou nebo převodem z účtu na účet (pokyny pro platbu převodem zašleme mailem). Kurz je třeba mít zaplacený nejpozději po dvou absolvovaných výukách.

Mimořádné slevy z kurzovného:

Rodinná cena – pokud k nám přihlašujete více sourozenců, máte nárok na slevu z kurzovného. Pro více informací nás kontaktujte.

Program pro sociálně slabší – nemůžete si naše výuky dovolit? Třeba najdeme řešení. Podrobnější informace o programu.

Termín konání:

Kurzy začínají v týdnu od 3. října 2022 a probíhají až do června 2023 (32 vyučovacích týdnů).
Konkrétní dny, kdy se kurzy konají, najdete v přehledu termínů pro jednotlivá místa (budovy). Délka výukové jednotky v kurzech je 85 minut (bez přestávky).

Dlouhodobé kurzy neprobíhají v týdnech od 24. října do 30. října 2022 a od 20. prosince 2022 do 2. ledna 2023 (včetně) a po oba dva týdny pražských jarních prázdnin od 6. února do 12. února 2023 a od 13. března do 19. března 2023.


Místa konání:


Vyučující:

Dlouhodobé kurzy vyučuje tým pedagogů pečlivě vybraných panem Husarem.