Prezenční i Domácí Zkoušky nanečisto probíhají od 8. 4. do 14. 4. i ve všední dny! Podrobné informace najdete v rozvrhu.

Domácí kurz pro žáky 4. tříd

Dlouhodobá příprava
ilustrační obrázek k časti webu

Stále se můžete přihlašovat do Domácích kurzů pro školní rok 2023/2024!

Domácí kurz - online výuka

Ve školním roce 2019/2020 jsme pro Vás připravili online alternativu k našim Dlouhodobým kurzům. Domácí kurzy poběží tedy již pátou sezónu, postupně je doplňujeme a rozšiřujeme, dle zkušeností z minulých let. Na rok 2023/2024 máme připravenou další porci změn a novinek.

Výuka tematicky odpovídá látce prezenčních kurzů. Skládá se z pravidelných testů, videí s vysvětlením nové látky, domácích úkolů a dalších materiálů k samostudiu.

Každou sobotu Vám nabídneme výuková videa pro témata daného týdne. V týdnu pak v předem určené časy bude následovat online výuka formou společného procvičování.

Všechny materiály jsou připraveny speciálně pro Domácí kurz tak, aby nejlépe odpovídaly formátu výuky přes internet. Výukové materiály jsou doplněny databází výukových videí, která nabízí pomoc s jednotlivými tématy.

Při nákupu Domácího kurzu získáte:

Veškerý obsah z této nabídky je dostupný v zákaznickém účtu příslušný školní rok. V roce 2023/2024 od 2. 10. 2023 až do 30. 6. 2024.

  • 34 lekcí kurzu - každá lekce obsahuje videa, speciální rozcvičku, sérii testů a krom poslední lekce i domácí úkol.
  • Databázi výukových videí z matematiky a českého jazyka. Pro 4. třídu aktuálně přes 20 videí z matematiky nebo českého jazyka dle předmětu kurzu a další připravujeme.

Cena:

Matematika 3 400 Kč 1 900 Kč 34 týdnů přípravy
Český jazyk 3 400 Kč 1 900 Kč 34 týdnů přípravy

Termín konání:

Kurzy začínají v týdnu od 2. října 2023 a probíhají až do června 2024 (34 vyučovacích týdnů).

Domácí kurzy neprobíhají v týdnech od 23. října do 29. října 2023 a od 18. prosince 2023 do 31. prosince 2023.

Můžete se přihlašovat:

Přihlásit se do Domácího kurzu pro 4. třídu

Organizace a způsob výuky:

Ve stanovený čas na Vás čekají naše krátké testy. Zadání zveřejníme v přesný čas dle harmonogramu v zákaznickém účtu.

Postupně si budete otevírat a vypracovávat jednotlivá zadání, která nám pak virtuálně odevzdáte. V rámci vyhodnocení získáte nejen body, ale i vzorová řešení.

Po přihlášení uvidíte tabulku "jak sbíráte body", uvidíte jak Vám kurz jde a zároveň jak pracujete a jak se Vám daří ve srovnání s ostatními.

Na každý týden máme připravenou stejnou sadu testů pro všechny termíny. Každou sadu je možné řešit pouze jednou.

Kdo nebude chtít pracovat online nebo se mu termín nebude hodit, dostane zadání i řešení zpětně. Materiály budeme nahrávat vždy po posledním termínu domácích kurzů daného týdne.

Domácí úkoly budou k dispozici hned po skončení výuky a řešit je bude možné do neděle. Řešení domácího úkolu získáte hned po jeho odevzdání. Pokud úkol nestihnete, zadání a řešení získáte i tak.

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Dlouhodobý kurz

Matematika a český jazyk pro žáky 4. tříd

Kurzy vedeme jako vzdělávací kroužek tak, aby hodiny byly pro děti zábavné, přínosné a motivační. Cíleně rozvíjíme logické, početní a jazykové schopnosti dětí. Kurz je určen žákům 4. třídy, kteří chtějí začít s přípravou na osmileté gymnázium s předstihem.

Zkoušky nanečisto pořádané v Praze pro žáky 4. tříd

Matematika a český jazyk.

Vyzkoušejte si, jak byste na zkouškách dopadli ve srovnání s jinými žáky. Jedná se o hravou a motivační soutěž v matematice a českém jazyku.

Časový harmonogram:

Představení týdne proběhne vždy v sobotu před výukovým týdnem. Nabídneme Vám materiály pro témata, která budou v daném týdnu probírána.

Lekce je možné řešit v předem daných časových blocích od pondělí do čtvrtka, od 15.00 do 16.50, od 17.00 do 18.50 nebo od 19.00 do 20.50. Výuky se můžete zúčastnit jen jednou a výuku je potřeba dokončit v daném bloku. Je to stejné jako když chodíte prezenčně, výuka je připravená cca na 90 minut a je potřeba ji zvládnout v daném čase. Pro opozdilce přidáváme v Domácím kurzu 30 minut navíc.

Domácí úkol bude zpřístupněn hned po absolvování výuky, na jeho řešení budete mít čas do neděle.