Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Zkoušky nanečisto pořádané Na Praze 4 pro žáky 7. tříd - ZŠ Poláčkova

Srovnání Otevřené úlohy Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

Aktuální nabídku najdete v záložce předplatné jednotné stránky

Nabízíme úspěšnou, profesionální a zábavnou přípravu k přijímacím zkouškám. Zkoušky nanečisto jsou vzdělávací projekt, který žáky připraví na jednotné přijímací zkoušky Cermat. Tým Zkoušek nanečisto má za sebou mnohaleté zkušenosti. Můžeme se pochlubit i bohatou publikační činností v oblasti příprav na přijímací zkoušky. Učení s námi Vás bude bavit a bude odrazovým můstkem k přijetí na vysněnou školu. Čím více kol absolvujete, tím se zvýší znalosti, dovednosti i schopnosti a úspěšnost při skládání zkoušek.

Termín konání:

Nabídka termínů a rezervace

Místo:

ZŠ Poláčkova - Poláčkova 1067, Praha 4

Cíle Zkoušek nanečisto a tabule cti:

Zkoušky nanečisto nabízejí žákům a jejich rodičům přípravu, která maximálně rozvíjí studijní dovednosti a schopnosti žáků. Hlavní metodiky výuky jsou založeny na vnitřní a vnější motivaci, v duchu pedagogické zásady: „Za vším hledej motivaci.“

V každém kole zkoušek bývá třetina nejúspěšnějších žáků v jednotlivých testech zveřejněna na tabuli cti nejpozději během čtvrtka na našich internetových stránkách nebo v nejbližším termínu Zkoušek nanečisto na nástěnce v budově školy během našich příprav.

Zkoušky nanečisto - časté dotazy

Tabule cti

  • Slouží jako zpětná vazba, porovnání a také odměna.
  • Obsahují jméno žáka (tak, jak ho uvedl na vypracovaných testech) a počet bodů z jednotlivých testů.
  • Jsou nedílnou součástí služby Zkoušky nanečisto jako takové.
    Zveřejnění je základní stavební kámen, díky kterému je možné žáky motivovat a pomoci jim se zlepšit.
  • Povzbuzují a žáci mohou k výuce a učení vůbec získat lepší vztah.
    Výstup v podobě tabule cti je v zájmu žáků, rodičů i učitelů.
  • Pravidelným účastníkům Zkoušek nanečisto přináší dlouhodobé srovnání a další pokročilejší statistiky dlouhodobých trendů rozvíjení znalostí.

Pokud i přesto tuto důležitou součást Zkoušek nanečisto nechcete využívat, můžete si zakoupit naše tištěné materiály a ty si vypracovat doma, nebo se můžete přihlásit do našich dlouhodobých kurzů. Další možností je nevystupovat pod pravým jménem, ale pod pseudonymem, pod kterým Vaše výsledky na tabuli cti uveřejníme. Pseudonym nám, prosím, nahlašte předem na e-mail [email protected].

Tím, že se uživatelé svobodně přihlásí na Zkoušky nanečisto, tedy na naše testy, do naší soutěže, může se stát, že budou úspěšní, a tím pádem se jejich jméno na předních příčkách tabule cti objeví. Ke zveřejňování výsledků na tabuli cti nesbíráme žádná další data o dítěti a nevyžadujeme tedy souhlas se zveřejněním jména. Právní titul zveřejnění na tabuli cti je plnění smlouvy, a proto není souhlas potřeba.

Máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat.