Objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025 spustíme 1. července.

Zkoušky nanečisto pořádané v Praze pro žáky 7. tříd

Srovnání Otevřené úlohy Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

2. června 2019
Dobrý den, jsem rád, že jsem mohl chodit na zkoušky nanečisto a že jste mě výborně připravili. Nic bych na zkouškách neměnil. Dostal jsem se na oba gymply, na které jsem se hlásil, jak na gymnázium Nad Štolou (2. místo), tak i Gymnázium Oty Pavla v Radotíně (4. místo). Matika mi přišla trochu těžší, než jsem byl zvyklý. Gymnázium Nad Štolou mělo navíc ještě test všeobecných znalostí, otázky byly spíše z ostatních předmětů. Ještě jednou děkuji. (T. M.)

27. května 2019
Dobrý den, Zkoušky nanečisto jsme využili k intezivní přípravě, syn se zúčastnil 10 testů, asi také částečně díky tomu uspěl a na vybranou školu se dostal. Největší přínos:
• naučení se režimu zkoušek, na ostro pak přesně věděl, co ho čeká a jaký je postup
• vzorové příklady, kde se naučil přemýšlet na postupem a zároveň si hlídat konečný výsledek,
• naučit se vybičovat k soustředění na celou dobu testu
• celková sebejistota pramenící z vědomí, že připravu nepodcenil
Vložené investice do přípravy - časové i finanční - nebyly sice úplně zanedbatelné, ale vyplatily se. zdravím (S. K.)

27. května 2019
Dobrý den, celému týmu moc děkujeme, Sofie byla přijata na šestileté, gymnázium Štola, z velké časti díky pravidelnému sobotnímu trénování u Vás na Smíchově. Oceňujeme, že jste látku hned po testech vysvětlili, líbily se nám Vaše vzkazy na testech. Doufám, že za pár let se na Vás obrátíme s mladší dcerou.
Zdravím srdečně
Pěkné léto !:) (D. K.)

5. května 2016
Chci moc poděkovat za sobotní zkoušky nanečisto. Byla jsem přijata na Rakouské gymnázium a na GOP, na obou 3. misto. Vybrala jsem si vysněné Rakouské gymnázium. Všem vřele doporučuji pravidelné zkoušky nanečisto. (M. V.)

1. května 2015
Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat, že jste se nám věnovali a pořádali pro nás výborné kurzy. ZAtlanka mi velmi pomohla k mému přijetí na obě větve gymnazia Jana Nerudy a doufám, že přípravné kurzy budou ještě dlouho pokračovat, aby jí mohly využít další generace dětí. S pozdravem E. Z.)

27. dubna 2014
Díky moc Zkouškám nanečisto, dostal jsem se na obě gymnázia, což bych ještě v říjnu považoval za nemožné, celá parta učitelů a žáků byla fajn, potkal jsem nové známé a dobré učitele,například pan Husar nebo paní Zdena, děkuju zn, bez vás by to bylo nemožné. (M. C.)