Objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025 spustíme 1. července.

Dlouhodobý kurz matematika, český jazyk, angličtina pro žáky 7. tříd

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

28. května 2019
Dobry den, syn Matej se dostal na obe sve vybrane skoly. Chtela bych vam velice podekovat za pripravne kurzy CJ a M, ktere syn absolvoval, myslim, ze bez nich by urcite nedopadl tak dobre. Matej si velmi pochvaloval vyucujici, ktere mel, vysvetleni nove latky (napr. procenta, trojclenku, kterou v te dobe jeste nebrali ve skole) od nich mu prislo velmi srozumitelne. Rada bych ocenila i domaci ukoly z kazde lekce, kdy si deti mohou ucivo dale procvicit a vice ukotvit. Preji i nadale mnoho uspechu ve vyuce. S pratelskym pozdravem (B. K.)

27. června 2018
Dobrý den, opožděně píšu zprávu - dopadli jsme dobře, syn zkoušky udělal a na gymnázium Jana Nerudy se dostal. To vše zcela jistě díky Vašim kurzům, znalosti pouze ze základní školy by nestačily. Některou věci probírali až po přijímačkách. U přijímacích zkoušek na Gymnázium Jana Nerudy u všeobecného přehledu byl test pojatý trochu jinak - ne pouze zakroužkouvávání/zaškrtávání odpovědí, ale více formou pracovního listu. Díky za Vaše kurzy. S pozdravem (D. V.)

24. května 2018
Dobrý den, příprava byla výborná, děkujeme. Nedostali jsme se díky chybějícím pár bodům z matematiky, která pro nás nebyla lehká, včetně příkladu, který spíše odpovídal 9. třídě místo 7., jak konzultováno i s několika pedagogy. Určitě bychom přípravu znovu využili. Zkoušky probíhaly dle Cermatu. Pouze gymnázia měla rozšířeno o AJ a další o všeobecný přehled. S pozdravem (K. H.)

16. května 2018
Dobrý den, syn v letošním školním roce navštěvoval vaše dlouhodobé kurzy Čj a Mat pro 7.třídy. Ráda bych Vám sdělila, že i velkou měrou diky Vašim kurzům se syn u přijímacích zkoušek na obě zvolená šestiletá gymnázia umístil mezi nejlepšími a byl ke studiu přijat. Vaše kurzy určitě ráda doporučím svým známým. Dekuju a přeju hodně dalších spokojených studentů. (K. L.)