ilustrační obrázek k časti webu

Dlouhodobý kurz matematiky k maturitě a ke zkouškám na VŠE a další VŠ

Bojíte se matematiky, chcete se připravit ke zkouškám na VŠ nebo k maturitě? Neváhejte a přijďte. Matematika vás bude bavit, začne se vám v počítání dařit a vše zakončí úspěch u zkoušek. Společně zvládneme státní maturitu, školní maturitu, zkoušky na VŠE, ČZU, ČVUT, MFF atd.

Den a čas:

Začínáme 16. října 2018. Výuka probíhá každé úterý od 18.00 do 19.30. Kurz běží až do 28. května 2019.
Kurz se nekoná během podzimních a vánočních prázdnin, svátků a během dvou týdnů, kdy probíhají jarní prázdniny pro obě části Prahy.

Můžete se přidat kdykoli, kurz je stále otevřen novým studentům.

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Státní maturita nanečisto z českého jazyka

Na každý termín máme nové testy. Můžete přijít opakovaně!

Během výuky se studenti nejdříve seznámí s typy úloh, které mohou během maturity potkat a pak si napíší test. Test si spolu s vyučujícím opraví a jednotlivé otázky proberou.

Státní maturita nanečisto z matematiky

Na každý termín unikátní úlohy. Můžete přijít opakovaně!

Přichystali jsme simulační matematické testy. Získáte cvik, jistotu, sebevědomí. Porovnáte své schopnosti, znalosti a dovednosti s dalšími maturanty.

Místo:

Gymnázium Na Zatlance, Na Zatlance 11, Praha 5 - učebna 153.

Cena:

250,- Kč za dvě vyučovací hodiny (90 minut), možnost využít zvýhodněného předplatného
(5 lekcí za 1 100 Kč, 10 lekcí za 2 100 Kč, 20 lekcí za 4 000 Kč, za celý kurz až do začátku června - zhruba 30 výuk - 4 500 Kč).
Studenti, kteří chodili do kurzů jako žáci základní školy, dostanou při zápisu zdarma tištěnou učebnici dle vlastního výběru (maturitní státní, maturitní školní, ke zkouškám na VŠE).

Vyučující:

Kurz vytváří, vede a vyučuje Petr Husar. V případně nemoci výuka neodpadá, ale je zajištěn záskok kolegů ze Zkoušek nanečisto.

Co potřebujete:

Základní předměty pro psaní, kalkulačku.

Způsob výuky pro dlouhodobý kurz:

Nejprve projdeme a do hloubky procvičíme jednotlivá matematická témata. Důraz bude kladen na všechny typy rovnic, analytickou geometrii, posloupnosti, komplexní čísla, kombinatoriku a další témata potřebná ke zkouškám. Později přejdeme k testům z maturit a z přijímacích zkoušek a budeme je intenzivně procvičovat. Každá hodina bývá pravidelně zakončena malou písemnou prací. V hodině nepočítá jen vyučující. I studenti si ve velké míře procvičí vlastní počítání a získají v něm velkou zběhlost.

Úspěšnost studentů:

V průběhu výuky se učíme vše potřebné z matematiky a také dovednost úspěšně zvládat velkou matematickou práci. Většina studentů se pravidelně zlepšuje, získává jistotu, zvedá si své matematické sebevědomí. Je mi ctí, že moji studenti jsou pravidelně úspěšní u zkoušek - maturitních i přijímacích.

Matematické materiály:

Studenti pravidelně dostávají přehledně řešené práce s vysvětleným a podrobným postupem. V případě nepřítomnosti zapsaným studentům posílám výukové materiály mailem. Pro jednotlivá témata jsou připravené šikovné návody a manuály.

Napište si o materiály z matematiky v případě své neúčasti na email podpora@zkousky-nanecisto.cz.