Dlouhodobý kurz matematiky k maturitě a ke zkouškám na VŠE a další VŠ

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

13. června 2019
Dobrý den, píši, protože bych Vám hrozně rád poděkoval za přípravu a hlavně motivaci k přijímacím zkouškám na VŠE. Měl jste pravdu a z matematiky se mi podařilo dostat 100 %. Moc Vám děkuju za motivaci. :) Přeji hezký zbytek dne. M. L.

24. května 2019
Dobrý den, pane učiteli, chtěla jsem Vám poděkovat za přípravné kurzy na maturitu z matematiky, které jste tento rok vedl. Tímto bych Vám také s potěšením chtěla oznámit, že jsem uspěla u písemných testů s výsledkem 94%, kterého bych bez Vaší pomoci nebyla schopná dosáhnout. Od září díky výborným známkám z maturity nastoupím na univerzitu v Edinburghu a tím se mi splní dlouholetý sen. Ještě jednou děkuji. S pozdravem, H. P.

9. června 2017
Tak jsem se dostala na obě fakulty VŠE. Na podniko jsem mela 75 z matiky... mohlo být 85, kdybych neudelala numerickou chybu, kterou jsem si pak hned po odevzdání testu uvědomila. Tak děkuju mockrát za skvělou přípravu! Lepší jsem mít nemohla :) A. J.

29. května 2017
Dobrý den, na Vaše úžasné kurzy jsem chodila, abych se připravila na maturitu z matematiky. Ta se mi teď úspěšně podařila zdolat. Moc za vše děkuji! S pozdravem a přáním hezkého dne K. C.