Objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025 spustíme 1. července.

Dopravní situace pobočka Gymnázium Na Zatlance

ilustrační obrázek k časti webu

Přivážíte-li nebo odvážíte-li své dítě z výuk v budově Gymnázia Na Zatlance, věnujte pozornost popisu složité dopravní situace v blízkosti školy.

Gymnázium Na Zatlance se nachází v jednosměrné ulici Na Zatlance. V době konání výuk společnosti Zkoušky nanečisto vzniká často právě v této ulici složitá dopravní situace, kdy velké množství aut ulici ucpe a znehybní provoz.

V budově školy navíc probíhá rekonstrukce půdy, chodník je omezen a částečně zabrán stavbou.

Doporučujeme všem rodičům řidičům, aby nám pomohli s řešením dopravních konfliktů. Nejvíce problémů nastává v sobotu kolem 17:30, kdy končí výuka pro 5. třídu. Dále pak v pátek kolem 18:15, v sobotu ve 12:15. Předem si prozkoumejte okolí školy. Nemusíte nutně projíždět ulicí Na Zatlance. Vysadit či nabrat své dítě můžete i v ulicích přilehlých nebo využít dvě blízká placená parkoviště. Také můžete odstavit své auto někde poblíž školy (např. v nákupním centru Anděl) a dítě ke škole přivést. Pokud nutně nemusíte do blízkosti gymnázia přijet automobilem, volte jiné řešení dopravy.

My ve Zkouškách nanečisto budeme hlídat dodržování konců výuk. Sledujte informace na webu, letácích, informačních tabulích. Na své dítě nebudete muset čekat, nejezděte s časovým předstihem, ať průjezdnost oblastí neomezujete.

Ucpaná průjezdná ulice Na Zatlance jistě netěší řidiče, komplikuje život místních obyvatel, vytváří nebezpečí pro chodce a odcházející žáky. Pojďme společně zvládnout tento dopravní problém.