Pozor! První termín pátečních a sobotních Zkoušek nanečisto se z důvodu mimořádných oprav přesouvá na 6. 10.

Distanční kurz matematiky k maturitě a ke zkouškám na VŠE a další VŠ

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

Spustili jsme přihlašování do kurzu pro školní rok 2023/2024!

Bojíte se matematiky, chcete se připravit ke zkouškám na VŠ nebo k maturitě? Neváhejte a přihlaste se. Matematika vás bude bavit, začne se vám v počítání dařit a vše zakončí úspěch u zkoušek. Společně zvládneme státní maturitu, školní maturitu, zkoušky na VŠE, ČZU, ČVUT, MFF atd.

Způsob výuky pro distanční kurz:

Náplní podzimní a zimní části kurzu je důkladné procvičení jednotlivých témat, která jsou obsažena ve státní maturitě z matematiky. Důraz bude kladen na všechny typy rovnic, funkce, posloupnosti, analytickou geometrii, kombinatoriku a další témata potřebná k maturitní zkoušce.

Později rozšíříme výuku o látku objevující se ve školní části maturity z matematiky a u přijímacích zkoušek a přejdeme ke cvičným testům, které se studenty důkladně analyzujeme. V závěru kurzu se věnujeme úlohám na přání studentů z přijímacích zkoušek vysokých škol, na které se naši studenti hlásí.

Každá hodina bývá pravidelně zakončena malou písemnou prací. Studenti si ve velké míře procvičí vlastní počítání a získají v něm velkou zběhlost.

V rámci kurzu si pečlivě projdeme více než 20 maturitních testů z minulých let.

Termín konání:

Kurz začíná 10. 10. 2023. A koná se skoro každé úterý od 18:00 do 19:30. Poslední lekce proběhne na konci května 2024 před termínem přijímacích zkoušek.

Kurz neprobíhá v týdnech od 23. října do 29. října 2023; od 18. prosince 2023 do 2. ledna 2024 a po oba dva týdny pražských jarních prázdnin od 5. února do 18. února 2024.

Můžete se přidat kdykoli, kurz je stále otevřen novým studentům.

Cena kurzu:

3 200 Kč - Kompletní distanční kurz od října až do června.

2 700 Kč - Distanční příprava k maturitě od října do maturit.

700 Kč - Distanční příprava na přijímací zkoušky na VŠ od maturit do června.

Vyučující:

Kurz vytváří, vede a vyučuje Petr Husar.

Co potřebujete:

Psací potřeby, kalkulačku.

Úspěšnost studentů:

V průběhu výuky se učíme vše potřebné z matematiky a také dovednost úspěšně zvládat velkou matematickou práci. Většina studentů se pravidelně zlepšuje, získává jistotu, zvedá si své matematické sebevědomí. Je mi ctí, že moji studenti jsou pravidelně úspěšní u zkoušek - maturitních i přijímacích.

Matematické materiály:

Studenti pravidelně dostávají přehledně řešené práce s vysvětleným a podrobným postupem. Pro jednotlivá témata jsou připravené šikovné návody a manuály.