Dlouhodobý kurz matematika, český jazyk pro žáky 9. tříd

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

3. června 2022
Dobrý večer, moc děkuji za kvalitní přípravu na přijímací zkoušky na střední školu. D. se dostal na Gymnázium Jana Keplera. Jste opravdu profi tým a nechybí vám lidský přístup! Opravdu to nebyly “vyhozené” peníze. Ať se daří! J. K.

4. července 2019
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat týmu zkoušek nanečisto a přípravných kurzů za úžasnou přípravu k přijímacím zkouškám, které jsem díky Vám zvládla. Zároveň bych chtěla podotknout, že díky Vám jsem konečně pochopila princip matematiky a i za to vám patří můj velký dík. Nic mě u přijímacích zkoušek naštěstí nezaskočilo a jsem ráda, že jsem vaše kurzy navštěvovala a díky tomu se dostala na školu kam jsem chtěla. Vřele vás doporučuji dalším budoucím deváťákům. S pozdravem: E. M.

2. června 2019
Dobry den, syn byl prijat na obe gymnazia - AG Stepanska i Gymnazium Vitezna plan. Rikal, ze bez pripravy u Vas by to nezvladl. Take mi rikal, ze pokud by ho Vasi ucitele ucili i na ZS, vice by toho umel. Vse vzdy pochopil! Byl u Vas velmi spokojen! Chodil na pripravu z Cj i matematiky a take na zkousky nanecisto v sobotu. Dekujeme Vam a prejeme hodne uspechu i nadale (I. L.)

29. května 2019
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za skvělou přípravu k přijímacímu řízení na SŠ. Dcera Jana podávala přihlášku na ekonomické lyceum a obchodní akademii, obě školy státní. Přijata byla na obě, vybrala si ekonomické lyceum. Váš přístup k celkové přípravě byl velmi profesionální, vyučující se zaměřovali i na detaily, které jsou na ZŠ často opomíjeny. Byla jediná ze třídy (na ZŠ), která byla přijata v prvním kole na obě školy. -- S pozdravem a přáním příjemného dne (H. Š.)

28. května 2019
Dobrý den, chodila jsem k vám na přípravu z českého jazyka na přijímací zkoušky pro devátou třídu a mělo to skvělý účinek. Přijali mě na obě střední školy, které jsem si vybrala a já si mohla jen vybírat. Přestože ze základní školy jsem prakticky nic neuměla, vaše příprava mě připravila skvěle, takže opravdu děkuji. S pozdravem (A. Z.)

28. května 2019
Dobrý den, syn přijímací zkoušky udělal a myslím, že hlavně zásluhou vás, byl připraven. Navštěvoval dlouhodobý kurz matematiky na Zatlance. Výsledky testu mohly být lepší, ale důležité je, že udělal a dostal se :-). Na ZŠ s nimi moc nepracovali a bez přípravných testů vůbec nechci domyslet jak by dopadl. Díky Vám za vše co děláte. Jen tak dál. S přátelským pozdravem (J. M.)

28. května 2019
Dobrý den, mockrát děkuji za přípravu mého syna M. B.. Dostal se na obě gymnázia, na která se hlásil. Hlásil se na Karlínské gymnázium a gymnázium v Přípotoční. Přípravu si velmi pochvaloval a věta "nyní jsem na vrcholu svých matematických sil" ho provázela celým zkouškovým obdobím. Nejvíce si cením toho , že získal sebedůvěru a naučil se lépe pracovat se stresem v průběhu zkoušek. Příští rok bude maturovat má starší dcera a již nyní počítáme s tím, že se přihlásí na přípravné zkoušky na maturitu. Ještě jednou mockrát děkujeme!!!! S pozdravem (B.)

27. května 2019
Dobrý den, Zkoušky jsme absolvovaly naprosto na výbornou a dcera byla přijatá dokonce jako první na seznamu. Myslím, že bez vaší přípravy by dcera jistě takhle neuspěla. Děkujeme za vše. (H.)

27. května 2019
Dobry den, Radi bychom Vam podekovali za pripravu Mateje na prijimaci zkousky na 4lete gymnazium. Dostal se na obe dve gymnazia, kam podaval prihlasku. Urcite zde vidim velikou zasluhu prave jak pripravneho kurzu, ktery u Vas absolvoval, tak naslednych zkousek nanecisto. Matej sel k prijimacim zkouskam v klidu a bez stresu. Urcite Vas doporucim dale. Byli jsme 100% spokojeni jak s vyukou, tak s podporou, kterou jste v prubehu poskytovali. Jeste jednou dekuji a preji Vam hodne uspesnych studentu. S pozdravem (K. S.)

24. června 2018
Dobrý den, s Vašimi kurzy jsme byli nadmíru spokojeni. Především matematika s panem Mgr. Husarem byla úžasná, syn získal přehled, jistotu a lásku k matematice. Moc nám pomohly tištěné materiály, byly opravdu perfektně připravené. Syn byl přijat na Gymnázium Hostivice. S pozdravem a velkým poděkováním (M. H.)

25. května 2018
Zdravím, dcera zkoušky úspěšně udělala na obě školy, vaše příprava byla jedinečná a dost jí pomohla, ještě jednou moc děkujeme, přejeme krásné léto S.

25. května 2018
Dobrý den, Zkoušky na nečisto mě pomohly v čem?: nebyla jsem v takovém časovém stresu, věděla jsem jak se zorientovat v jednotlivých zadáních, přístup vyučujících mě vyhovoval. Zkoušky na nečisto bych doporučovala každému, kdo se hlásí na střední školu ( pokud zůstane u jednotných přijímacích zkoušek ). Přihlášku jsem podávala na 2 Střední zdravotní školy ( úspěch pro mě byl na obou školách ) : Nutriční asistent, Zubní technik s výsledkem: nutriční asistent - přijata, zubní technik - brali 30 byla jsem v pořadí 31./odvolání jsem nedávala/. Co mě zaskočilo na zkouškách?: obsáhlost zadaného textu pro jednotlivé body, nedostatek času. Testy - Cermat, bez přípravy by byly těžké. Ještě jednou děkuji, že nabízíte tuto možnost přípravy. S pozdravem, (K. V.)

24. května 2018
Dobry den, rada bych podekovala za sveho syna, ktery se u vas pripravoval na prijimaci zkousky na ctyrleteb gymnazium. Myslim, ze absolvovani vasich dlouhodobych pripravnych testu bylo velkym prinosem, J. se dostal na obe dve skoly (gymnazium Boticska, byl na 17. miste ze 190 a gymnazium Pripotocni, byl 32 ze 220 zaku). Na gymnaziu Boticska, krome celostatnich prijimacich zkousek z castiny a matematiky, studenti psali i profilovy test z chemie, biologie a fyziky. Podle synovych slov snad nebyl vylozene zaskoceny nicim. Chtela bych tedy jeste jednou podekovat a poprat vam hodne trpelivosti s novymi studenty. S pratelskym pozdravem (B. K.)

24. května 2018
Dobrý den, moc Vám děkujeme za přípravu naší dcery na přijímací zkoušky. Dopadla výborně, hlásila se na gymnázium v Benešově a byla třetí. Je přijata. Ze zkoušek jí zaskočil poslední příklad, který byl pro ní nesnadný. Ještě jednou moc děkuji a vážím si Vaší práce. Krásný den H.M. (matka)

6. června 2017
Dobrý den, jediné, co se mi podařilo z dcery "vymáčknout" bylo, že v 1. kole přijímaček ji překvapila úloha číslo 6. Úlohy byly zveřejněné Cermatem na jejich stránkách. Dcera se dostala na gymnázium Přípotoční čili už se studiu v deváté třídě příliš nevěnuje:o) Děkuji velmi za kurzy, které nabízíte, dceři příprava prospěla, na kurzy se vždycky moc těšila. Přeji krásné léto a spoustu zájemců o vaše kurzy!! (I. U.)

17. května 2017
Dobrý den, chtěla bych opravdu moc poděkovat všem vyučujícím, zejména panu učiteli Husarovi (matematika) a panu učiteli Vybíralovi (čeština), za skvělých 40 hodin přípravy k přijímačkám. Když jsem na podzim přišla na první kurz, měla jsem pocit, že budu muset spoustu učiva dohnat, ale s každou lekcí mi připadalo, že toho vím zase o něco více, dostala jsem velikou motivaci a také poznala spoustu skvělých lidí. Kurzy jsme měli rádi natolik, že jsme naši poslední společnou hodinu skoro obrečeli... A nyní, po půl roce plném dřiny :D, mohu s radostí říci, že jsem přijata na obě školy - gymnázium Botičská a gymnázium U Libeňského zámku (vybrala jsem si Botičskou). Takže ještě jednou děkuji a za pár let můžete na kurzech počítat s mým mladším bráškou ;) (L. T.)

16. května 2017
Chtěla bych Vám opravdu velmi poděkovat za skvělou přípravu ke zkouškám na střední školy. Absolvovala jsem Vaše dlouhodobé kurzy z českého jazyka i matematiky. Nikdy jsem neměla s těmito předměty problém, ale vždy jsem si byla velmi nejistá. Vaše kurzy mi dodaly sebevědomí a zkoušky jsem zvládla na obě gymnázia (Arabská a Štola). Děkuji předevší paní učitelce Kláře Vondřičkové (doufám, že se tak jmenuje :-)) a manu učiteli Petru Kováři. (A. V.)

10. května 2017
Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Husarovi za skvělou přípravu na přijímací zkoušky. Kurzy byly zábavné a z každé hodiny jsem si odneska pořádnou porci vědomostí :) . V sobotu jsem navštěvovala i přijímací zkoušky nanečisto, díky kterým jsem se naučila správně rozvrhnout čas, který je u přijímaček opravdu vzácný :). A to hlavní je, že jsem byla přijata na obě školy !! :D. Už teď s jistotou vím, že budu chodit na kurzy pro přípravu k maturitám :D (A. V.)