ilustrační obrázek k časti webu

Zkoušky nanečisto přes internet pro žáky 7. třídy

Všechna kola pro školní rok 2018/2019 již proběhla.

Nabízíme Vám možnost řešit každý týden jednu kompletní sadu přijímacích zkoušek. Jedná se vždy o tři otevřené testy (bez nabídky odpovědí, posílá a hodnotí se celé řešení, nejen výsledek), jeden z matematiky, jeden z českého jazyka a jeden ze všeobecného přehledu. Začínáme v první polovině října a poslední kolo proběhne těsně před přijímacími zkouškami v dubnu. Zadání je připraveno ve wordu tak, aby se snadno a pohodlně vepsal do připravených polí postup, mezivýsledky, řešení. Opravující ke každému úkolu doplňuje hodnocení a každý test je opatřen zhodnocujícím komentářem. Prohlédněte si ukázkové práce.

Výhody:

  • internetové zkoušky nanečisto jsou formou přípravy, která Vás stojí minimum času, nikam nemusíte jet, přijdeme za vámi až k Vám domů
  • internetové zkoušky nanečisto Vás motivují, kontrolují, prověřují, doučují
  • v internetových zkouškách nanečisto sami budete cítit jistotu postupu vpřed ve znalostech i dovednostech
  • v internetových zkouškách budeme postupovat od jednoduššího ke složitějšímu a nic nevynecháme
  • prostřednictvím internetových zkoušek nanečisto získáte velké množství přehledně řešených testů sestavených z toho, co se objevuje pravidelně u zkoušek

Pokyny pro internetové přijímací zkoušky nanečisto:

1. Dodržuj následné časy (na matematiku máš 45 minut, na český jazyk máš 45 minut, na test všeobecných znalostí máš 15-20 minut)
2. Všechny své práce podepiš (jméno a příjmení). Vyplň prosím město, ve kterém bydlíš.
3. Jednotlivé práce můžeš psát přímo na počítači nebo na papír a do počítače je následně přepsat
(čas přepisování se nepočítá – můžeš 45 minut pracovat na papírovém řešení).
4. Matematika – své řešení doplň pod zadání, vysvětli stručně svůj postup, uveď důležité mezivýpočty (ty, o kterých se domníváš, že řešení dovysvětlují – za pouhé uvedení výsledků nedostaneš plný počet bodů), pokaždé napiš odpověď. Pokud to jde, dělej si zkoušky. Žáci 9. třídy mohou používat kalkulačky a tabulky, ostatní nic.
5. Český jazyk – své řešení doplň pod zadání jednotlivých úkolů.
6. Všeobecný přehled – své řešení doplň k zadáním jednotlivých otázek.
7. Termín odeslání – všechny své práce odešli na e-mail izkn@zkousky-nanecisto.cz nejpozději do středy do 19.00. Řešení posílejte jako přílohu e-mailu. Pokud ho pošlete v HTML kódu jako součást e-mailové zprávy, nemůžeme ho opravit (to se stane například, pokud ho budete chtít odeslat přímo z programu WORD).
8. Pracuj samostatně, odvážně a usilovně. Cílem internetových zkoušek nanečisto je připravit se na opravdové zkoušky a i každá chyba má pro tebe cenu, pokud se z ní správně poučíš.
9. Budeš-li mít práce vypracovány dříve, odešli je ihned, urychlí se tak proces opravování.
10. Držíme palce a přejeme, ať je práce radostná a ať se daří.

Kontakt:

Máte-li dotazy k online testům nebo internetovým zkouškám nanečisto či internetovým kurzům, pište na: izkn@zkousky-nanecisto.cz.

Diskuse:

V této diskusi je prostor pro Vaše dotazy. Můžete se ptát na všechno ohledně Internetových Zkoušek nanečisto nebo na problémy s příklady, které jste měli v některém kole. Rádi Vám vše vysvětlíme a pomůžeme pochopit.

Ukázkové zadání a řešení: