Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Domácí kurz matematika, český jazyk pro žáky 6. tříd

Dlouhodobá příprava
ilustrační obrázek k časti webu

Spustili jsme přihlašování pro školní rok 2024/2025!

Domácí kurz - online výuka

Ve školním roce 2019/2020 jsme pro Vás připravili online alternativu k našim Dlouhodobým kurzům. Domácí kurzy poběží tedy již pátou sezónu, postupně je doplňujeme a rozšiřujeme, dle zkušeností z minulých let. Na rok 2023/2024 máme připravenou další porci změn a novinek.

Výuka tematicky odpovídá látce prezenčních kurzů. Skládá se z pravidelných testů, videí s vysvětlením nové látky, domácích úkolů a dalších materiálů k samostudiu.

Každou sobotu Vám nabídneme výuková videa pro témata daného týdne. V týdnu pak v předem určené časy bude následovat online výuka formou společného procvičování.

Všechny materiály jsou připraveny speciálně pro Domácí kurz tak, aby nejlépe odpovídaly formátu výuky přes internet. Výukové materiály jsou doplněny databází výukových videí, která nabízí pomoc s jednotlivými tématy.

Při nákupu Domácího kurzu získáte:

Veškerý obsah z této nabídky je dostupný v zákaznickém účtu příslušný školní rok. V roce 2024/2025 od 30. 9. 2024 až do 30. 6. 2025.

  • 34 lekcí kurzu - každá lekce obsahuje videa, speciální rozcvičku, sérii testů a kromě poslední lekce i domácí úkol.
  • Databázi výukových videí z matematiky a českého jazyka. Pro 6. třídu aktuálně přes 20 videí z matematiky nebo českého jazyka dle předmětu kurzu a další připravujeme.

Cena:

Matematika 3 400 Kč 34 týdnů přípravy
Český jazyk 3 400 Kč 34 týdnů přípravy

Termín konání:

Kurzy začínají v týdnu od 30. září 2024 a probíhají až do června 2025 (34 vyučovacích týdnů).

Domácí kurzy neprobíhají v týdnech od 28. října do 31. října 2024 a od 23. prosince 2024 do 2. ledna 2025.

Můžete se přihlašovat:

Přihlásit se do Domácího kurzu pro 6. třídu

Organizace a způsob výuky:

Ve stanovený čas na Vás čekají naše krátké testy. Zadání zveřejníme v přesný čas dle harmonogramu v zákaznickém účtu.

Postupně si budete otevírat a vypracovávat jednotlivá zadání, která nám pak virtuálně odevzdáte. V rámci vyhodnocení získáte nejen body, ale i vzorová řešení.

Po přihlášení uvidíte tabulku "jak sbíráte body", uvidíte jak Vám kurz jde a zároveň jak pracujete a jak se Vám daří ve srovnání s ostatními.

Na každý týden máme připravenou stejnou sadu testů pro všechny termíny. Každou sadu je možné řešit pouze jednou.

Kdo nebude chtít pracovat online nebo se mu termín nebude hodit, dostane zadání i řešení zpětně. Materiály budeme nahrávat vždy po posledním termínu domácích kurzů daného týdne.

Domácí úkoly budou k dispozici hned po skončení výuky a řešit je bude možné do neděle. Řešení domácího úkolu získáte hned po jeho odevzdání. Pokud úkol nestihnete, zadání a řešení získáte i tak.

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Intenzivní předpřípravné kempy

Letní příměstské tábory zaměřené na matematiku a český jazyk. Doplníme společně mezery, doženeme zameškanou látku a lépe se připravíme na nový školní rok a přijímací zkoušky.

Příměstský tábor s výukou angličtiny

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro starší žáky ve věku 10-12 let a pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Pondělí až pátek, od 8:30 do 15:30.

Časový harmonogram:

Představení týdne proběhne vždy v sobotu před výukovým týdnem. Nabídneme Vám materiály pro témata, která budou v daném týdnu probírána.

Lekce je možné řešit v předem daných časových blocích od pondělí do čtvrtka, od 15.00 do 16.50, od 17.00 do 18.50 nebo od 19.00 do 20.50. Výuky se můžete zúčastnit jen jednou a výuku je potřeba dokončit v daném bloku. Je to stejné jako když chodíte prezenčně, výuka je připravená cca na 90 minut a je potřeba ji zvládnout v daném čase. Pro opozdilce přidáváme v Domácím kurzu 30 minut navíc.

Domácí úkol bude zpřístupněn hned po absolvování výuky, na jeho řešení budete mít čas do neděle.