Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Zkoušky nanečisto pořádané v Praze pro žáky 5. tříd

Srovnání Otevřené úlohy Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

30. května 2019
Dobrý den, v tomto roce se můj syn účastnil od poloviny ledna několikrát sobotních zkoušek nanečisto s cílem uspět u přijímacího řízení na 8leté gymnázium. U přijímacích zkoušek byl úspěšný, dostal se s přehledem na obě gymnázia, kam se hlásil a dokonce vždy byl na předních pozicích v pořadí umístění. Tudíž vám moc děkuji, žasla jsem nad bravůrně zvládnutou organizací, nad schopností učitelů látku zpětně vyložit (některé věci neměl syn ze školy vůbec probrané), klobouk dolů. Ještě jednou moc děkuji, přeji zdar v dalších letech a až se bude hlásit druhý syn na gymnázium, rozhodně bude jezdit k vám na sobotní zkoušky nanečisto. Hezký den, (M. N.)

30. května 2019
Dobrý večer, dcera se dostala nakonec v Praze na obě gymnazia. Na jedno byla přijata rovnou jako 47. z 298. Na druhé na odvolání jako 125 z asi 638 dětí. Na zkoušky šla bez stresu. Sobotní Zkoušky nanečisto na tom měly určitě lví podíl. Pracovat v tempu a bez nápovědy se naučila tam. Na matematiku se začala dívat jinak a v češtině začala daleko lépe pracovat s textem. A k tomu musím zmínit úžasnou angličtinu nejen pro rodiče, která probíhala současně s přípravou dětí. Tu jsem si pro změnu užila já. Opravdu dlouho už jsem nenarazila na lektora, který by dovedl udržet pozornost posluchačů tak dlouho. Děkujeme za skvělou zkušenost. S pozdravem (E. S.)

28. května 2019
Dobrý deň, dcera navštevovala zkoušky nanečisto pravidelne (cca. každé 2-3 týždne), okrem toho nechodila ani na doučovanie, ani na iné kurzy. Na vytúžené 8-ročné gymázium sa Gabika dostala :-). Myslím si, že váš kurz je veľmi dobre koncipovaný, ich náročnosť sa časom primerane zvyšovala a pred prijímačkami sa ich zloženie naozaj podobalo ostrým testovým príkladom. Myslím si, že po absolvovaní vašich zkoušek by nadaného žiaka nemal nič zásadne prekvapiť. Tiež si myslím, že váš kurz Gabike pomohol aj k zvládnutiu stresu (aj keď nakoniec bohužial na prijímačkách kvôli stresu dosť "zachaosila"). Ďakujeme. S pozdravom, (K. S.)

28. května 2019
Hezky den, moc děkuji za zkoušky nanečisto, syn se diky nim dostal na obě dvě gymnázia, kam se hlásil. Diky zkouškám nanečisto si vždy vyzkoušel své znalosti, ale také se naučil vypracovat úlohy na čas a pod určitým “stresem”. Ještě jednou moc děkuji (L. E.)

24. května 2019
Vážený pane magistře, i já se jako středoškolská učitelka:-) musím připojit k poděkování našeho Honzy. Syn strávil u Vás při zkouškách nanečisto 24 inspirujících odpolední. Říká bez nadsázky, že vedle jeho profesora klarinetu jste nejvýraznějším "cizím" člověkem, který ho pozitivně ovlivnil..., velmi si Vás váží a obdivuje Vás. Je přesvědčen, že jste to Vy, kdo ho nenásilnou formou naučil matematicky myslet, že hlavně díky Vám byl i např. třetí v okresním kole matematické olympiády, první ve škole v Pythagoriádě...... Doslova se na soboty těšil, na atmosféru na kurzech, na Vás, na spolužáky se stejnými zájmy. Obdivuji myšlenku celého Vašeho projektu - kdo si to nevyzkouší, neuvěří:-). Přeji Vám vše dobré, jen samé úspěchy! S úctou a srdečně (J. P.)

8. května 2017
Dobrý den, dcera Anička pětkrát navštívila vaše Zkoušky nanečisto pro 5. tridu, teď byla přijata na obě zvolená gymnázia - Budějovická i Opatov. Děkujeme za přípravu - bylo velmi přínosné, že ví, co má čekat, snadno se vyrovnala se stresem - i když se jí druhé kolo uplne nepovedlo, to prvni zvladla. K vam chodila moc ráda, hodne jsme take vyuzivali vasi Matematiku pro 5. tridu k domaci priprave. Zdravim a mozna za tri roky jeste se synem. (J. K.)

6. května 2017
Děkuji Vám, pane Husare. Vaše příprava byla skvělá, byla to zábava na Vaše kurzy chodit každou sobotu, radost podívat se do tabule cti a uvidět tam svoje jméno. Opravdu to pomohlo. Dostal jsem se na Gymnázium nad Alejí a na Malostranské gymnázium. Zkoušky nanečisto všem velice doporučuji! (P. L.)

1. května 2017
Dobrý den, pane Husare, chtěla bych vám moc poděkovat za vaše matematické testíky Nanečisto. Moc nám pomohli, hlavně, aby si děti věřily u přijímaček. Nebyly vůbec nijak vystresované a nebály se, že by to nedaly. Český jazyk -test, byl prý celkem lehký a s Matematikou si také celkem dobře poradily. :-) Oba je přijali na osmileté gymnázium. Budeme na vás s láskou vzpomínat. K. a K. P. s mamkou a taťkou

18. května 2016
Dekujeme celemu tymu pana Husara, dcera byla prijata na obe 8-leta gymnazia ( u Gymnazia Nad Stolou byl CERMAT test ) a nase prekvapeni bylo, ze chodila na testy o sobotach i rada. Mela radost, kdyz se videla v sini slavy. Vsem doporucujeme zkousky nanecisto. Diky !!!!! (Z. P.)

28. dubna 2016
Dobrý den. Děkujeme celému týmu ZKN a hlavně panu učiteli Husarovi, jehož hodiny byly úžasné a jeho knížky pro osvojení naučených znalostí velmi hezky zpracované. Na sobotní zkoušky se každý týden Klárka těšila a vždy se něco nového naučila. Užitečné byly také speciální testy na zkoušky CERMAT. Dcera Klárka se dostala na obě gymnázia v Kladně na která se hlásila. V jednom byla 12. ze 147 a v druhém 6. ze 110. Přeji vám hodně spokojených a úspěšných studentů v dalším roce ! (J. N.)

28. dubna 2016
Dobrý den, děkuji týmu zkoušek nanečisto za skvělou přípravu dcery. Na sobotní zkoušky jezdila s nadšením, těšila se vždy nové jedničky do diplomu a kamarádky, které si našla. Zjistila, že učení u vás vůbec nebolí a je i zábavné. Dostala se na vysněné gymnázium a na druhé škole skončila těsně pod čarou. Až přijde čas maturity, jistě se na vás opět obrátíme. Přeji hodně úspěchů do další práce! (L. H.)

26. května 2015
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za úžasné zkoušky nanečisto. Hlásil jsem se na gymnázium Špitálská a Libeňský PORG. Díky "ZN" jsem se dostal na obojí. Vaše "ZN" mě dobře připravily na opravdové zkoušky. Účastnil jsem se často v pátek i v sobotu už od listopadu a snaha se vyplatila. Děkuji za kvalitní přípravu. (M. J.)

28. dubna 2015
Dobrý den, chtěl bych moc poděkovat všem ze Zkušek nanečisto za pomoc s přípravou na přijímací zkoušky. Chodil jsem pravidelně na sobotní zkoušky a nepovedné příklady jsem si doma pečlivě procházel. Hlásil jsem se na gymnázium Na Kavalírce a umístil jsem se v první polovině přijatých. Na gymnázium se moc těším a všem budoucím páťákům vás budu doporučovat! Moc zdravim všechny učitele! (J. D.)

18. května 2014
Dobrý den ! Vaše zkoušky nanečisto jsem od začátku poctivě v sobotu i v pátek navštěvovala.Musím říct ,že bez vás bych si u přijímaček ani neškrtla....Hlásila jsem se na gymnázium Špitálská a na gym.Českolipská. Na obě gymnázia jsem se dostala.Byla jsem 6 a to na obou. Nakonec jsem se rozhodla pro gym.Špitálská. Jsem hrozně zvjedavá jaké budu mít spolužáky...... Moc vám děkuji!!!! (Z. Z.)