Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Dlouhodobý kurz matematika, český jazyk, angličtina pro žáky 5. tříd

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

22. března 2021
Dobry den, pane Husare, moc Vam dekuji za tento hezky email, opravdu me potesil. Moc se mi libi zpusob, jakym se snazite detem vyuku zpostredkovat, zvlast v teto slozite dobe, kdy jsou deti jen doma a skolu delaji jen ve velmi omezene mire. Napr. dcerina pani ucitelka zasadne jede podle nejpomalejsiho zaka ve tride a deti jsou velice pozadu... Dcera udelala za tech 6 mesicu obrovsky pokrok diky Vasemu kurzu, hlavne v matematice a myslim, ze zkousky by mela zvladnout, tedy pokud bude schopna ovladnout svoji nervozitu. Pokud jde o tu matematiku, strasne se mi libi Vase nadseni, s jakym priklady vysvetlujete, je to takovy osvezujici pristup a i deti, ktere nejsou z matematiky bezne nadsene jako moje dcera, si v ni nakonec nasli urcite zalibeni. Velmi si vazim toho, ze deti maji na Vasich strankach obrovskou databazi, ze ktere mohou cerpat a ze jim ji davate k dispozici az do zkousek. Byvala bych si prala, urcite jako Vy, aby kurzy byvaly byly prezencne, ale diky online verzi jsem mela moznost si matematiku a cestinu take zopakovat :-). At uz se dcera na vicelete gymnazium dostane ci nikoliv, Vase kurzy se mne i dceri velice libily, byly zajimave a inspirativni a jsem opravdu rada, ze je dcera navstevovala. S pratelskym pozdravem, (B. M.)

5. června 2019
Dobrý den, děkujeme za Váš e-mail a zájem, jak děti dopadly. Dcera Kristýna (chodila v pátek na dlouhodobé kurzy) se dostala na obě zvolená gymnázia. Takže dodatečně, moc děkujeme! Říkala, že Vaše kurzy byly ve srovnání s kurzy, které pořádala gymnázia, naprosto nesrovnatelné. Oceňovala moc Vaše učitele, na kurzy se i těšila a vždy odcházela spokojená. Říkala, že jí Vaše kurzy moc pomohly a slyšela jsem ji je doporučovat i mladším spolužákům J Takže jen slova chvály a ještě jednou děkujeme. S pozdravem (M. C.)

29. května 2019
Dobrý den, dcera Natálie se letos hlásila na osmileté gymnázium do Poděbrad a na soukromou školu Open gate v Babicích, na obě školy byla přijata. Mockrát děkujeme za perfektní přípravu! Práce, kterou děláte má opravdu smysl, díky vám za to a přeju hodně dalších úspěchů. S pozdravem (L. J.)

28. května 2019
Dobrý den, syn Robert se dostal na obě školy, takže velká radost. Zároveň velké poděkování vám, děláte skvělou práci, která má evidentně výsledky, a navíc děti baví, což je neméně důležité. Co se samotných zkoušek týká, bodově to dopadlo zhruba v rozmezí, v jakém se pohyboval při doučování, žádný extrémní výkyv směrem nahoru ani dolů nebyl. Děkuji Vám a přeji mnoho energie do další práce. S pozdravem (M. P.)

27. května 2019
Vážený týme Zkoušek nanečisto, rádi bychom Vám s Jaroslavem opět poděkovali za spolupráci na přípravě. Na jednom gymnáziu byl 2. a na druhém 12., takže si mohl nakonec i vybírat – rozhodl se nastoupit ke svému o dva roky staršímu bratrovi, který prošel rovněž Vaší přípravou. Vyřiďte prosím také poděkování a pozdravy našim skvělým pedagogům z Českolipské. Hodně dalších úspěchů přejí M.

27. května 2019
Dobrý den, syn byl z Vašeho kurzu výborně připraven, uspěl výtečně u přijímaček na osmileté gymnázium - na gymn. Nad Alejí skončil pátý v pořadí a gymn. Nad Štolu byl dokonce první. Zapsal se na gymnázium nad Alejí :-) (B.)

6. května 2019
Vážený pane Husare, vážené paní učitelky a páni učitelé z týmu Zkoušek nanečisto, v letošním školním roce má dcera navštěvovala pravidelně sobotní zkoušky nanečisto a odpolední doučování. Výsledky je její přijetí na obě vybraná gymnázia. Vám patří náš obrovský dík, jsem přesvědčena, že bez "Zatlanky" by u přijímacích zkoušek neuspěla. Chtěla bych poděkovat všem pedagogům za jejich skvělý a empatický přístup k dětem, za to, že probírané učivo dokáží vysvětlit zábavnou formou, za to, že to děti i baví, za to, že v dětech dokáží probudit zájem a možná i trochu talentu. Jsou to dovednosti, se kterými jsem se na naší kmenové základní škole nesetkala a myslela jsem, že takoví pedagogové již nejsou. Má dcera ještě na podzim na Zatlanku dojížděla s největším odporem, kolem prosince se její přístup zlomil a učení ji dokonce začalo bavit. Udělala neuvěřitelný skok, já jako matka bych nikdy nevěřila, že ji po čtyřech letech trápení začne bavit matematika a začne matematicky přemýšlet. Děkuji! Za dva roky k vám pošlu mojí mladší dceru. S úctou (P. Š.)

29. dubna 2019
Dobrý den, dovolte, abych celému týmu pedagogů v čele s Petrem Husarem poděkovala za přípravu dcery na osmileté gymnázium. Ema skončila osmá na obou gymnáziích z cca 300 uchazečů, což je z valné většiny Vaše zásluha. Dokázali jste totiž do dítěte, které je sice bystré, dostat logické uvažování, které není obvyklé v běžném vyučování na ZŠ praktikovat, nebo podněcovat. Velké díky!! (D. B.)

24. května 2018
Dobrý den, syn se dostal na obě gymnázia (5.třída). Vaše přípravy byly výborné, moc mu pomohly (dlouhodobé kurzy i sobotní zk. nanečisto) Děkujeme (M. K.)

24. května 2018
Dobry den, David se dostal na vsechna gymnazia kam se hlasil, oba Porgy a Spitalska. Mel 95 bodu (CJ 49+M46). Porgy maji navic jeste vlastni zkousky M+CJ+Angl. Myslim, ze je uverejnuji na svych webovych strankach. Dle vlastnich slov ho nic neprekvapilo a byl dobre pripraven. Diky moc za perfektni pripravu. S pozdravem (O. S.)

9. května 2017
Chtěla bych poděkovat za pomoc při přípravě na přijímačky. Přípravné kurzy i sobotní zkoušky nanečisto mě moc bavily. Dostala jsem se na obě vybraná gymnázia a navíc se super umístěním (4.-5. a 1. místo):) (B. Š.)

7. května 2017
Děkuji Vám všem!!! Chodila jsem na kurzy matematiky, českého jazyka , a na sobotní zkoušky nanečisto,a moc mě to bavilo. Zvláště chci poděkovat panu učiteli Havránkovi, který mě dokázal k matematice přitáhnout a moc dobře mě ji naučil. Díky tomuto týmu jsem se dostala na obě gymnázia (7. a 15. místo). DĚKUJI!!!!!! (K. F.)

4. května 2017
Ráda bych tímto velice poděkovala panu Husarovi a jeho týmu za skvělou přípravu mého syna Adama k přijímacím zkouškám na osmileté gymnázium. Adam byl přijat na obě gymnázia (4. a 8. místo). Matematiku dokonce napsal na plný počet bodů. Kurzy i zkoušky nanečisto všem velmi doporučuji! Ještě jednou díky! (I. R.)

3. května 2017
Dobry den, pane Husare. Chtela jsem Vam i Vasim spolupracovnikum moc podekovat za dlouhodobe kurzy i pripravne zkousky, ktere poradate Na Zatlance. Nejen, ze se Johance moc libily, bavily ji a naucila se spoustu veci, ale myslim si, ze ji hodne pomohly. Urcite i diky nim se dostala na obe osmileta gymnazia, ktera si vybrala, Prirodni skolu (byla 2. ze 130 prihlasenych) i Gymnazium Ústavní (byla 6. z 291). Jeste jednou dekuji a preji hodne uspechu v dalsi praci. Se srdecnym pozdravem, (L. C.)

12. dubna 2017
Také bych chtěla moc poděkovat za syna Tonyho - za skvělé vedení, které se mu během celé přípravy k přijímacím zkouškám ma 8-leté gymnázium dostalo. Ať už mu dopadnou jakkoli, vy jste mu určitě, Zdeno, Petře, moc pomohli a povzbudili. Většinou byl ve vašich třídách. Vše fungovalo skvěle a Tony se u vás Na Zatlance cítil dobře. Děkuji! (E. H.)

15. května 2016
Vážený pane Husare, Chceme vám poděkovat za to, že jste mě navedl na cestu matematiky, která, jak se ukázalo, mě moc baví. Chodil jsem na kurzy od října a od ledna po sobotám chodil na zkoušky nanečisto, které mi velmi pomohly. Dostal jsem se na velmi dobrá gymnázia, Omská a Voděradská. Moc vám děkujeme a velmi doporučujeme všem vaše kurzy a zkoušky nanečisto. Přejeme vám hodně zajemců. (K. G.)

27. dubna 2016
Děkuji moc za přípravné kurzy. Dostal jsem se na obě školy a vybral jsem si Gymnasium nad Štolou. Držím palce všem ostatním. (H. K.)

9. května 2015
Dobry den, za mého syna Toma a za sebe moc dekuju za organizaci vašich kurzu- nejvíc bavily Toma kurzy s p. Husarem a Jakubem H. Z OSP chodil vždy veselý! Hlasil se na Omskou a Sazavskou a dostal se s přehledem na obe gymnázia. Zvolili jsme Omskou. Snad mu nadšeni a nasazení vydrží po dobu 8 let!:)) diky moc a za několik let s moji dcerou nashledanou. (M. E.)