Státní maturita z českého jazyka nanečisto

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

Doplnili jsme nové termíny Státní maturity z Českého jazyka nanečisto (včetně těch nedělních) až do maturit!

Maturitní příprava a opakování aneb víkend s didaktickým testem.

Projekt Maturitní příprava a opakování aneb víkend s didaktickým testem nabízí možnost vyzkoušet si simulaci didaktického testu maturitní zkoušky z českého jazyka v takové podobě, v jaké vás čeká u reálné zkoušky. V úvodních patnácti minutách naší lekce se seznámíte s typy úloh, které se v testech objevují, a s možnými strategiemi jejich řešení. Budete mít možnost položit otázky, jež vám budou zodpovězeny lektorem, který má s danou zkouškou mnohaleté praktické zkušenosti.

V následujících šedesáti minutách si didaktický test samostatně napíšete. Po ukončení testovací části si v pěti minutách odpočinete a následně test v šedesáti minutách společně s lektorem reflektujete a vysvětlíte si jednotlivé úlohy. Během této doby bude váš test vyhodnocen a vy tak budete odcházet s výsledkem testu i získanými znalostmi.

(140 minut: 15 – 60 – 5 – 60)

Termíny maturity z českého jazyka nanečisto

Organizace:

Pro maturitu z českého jazyka nanečisto je potřeba rezervace. Čím více kol absolvujete, tím se zvýší vaše znalosti, dovednosti i schopnosti a úspěšnost při skládání zkoušek.

Místo konání:

Cena:

600 Kč

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Učebnice VŠE z matematiky na VŠE

Autor Mgr. Petr Husar o učebnici:

Sestavil jsem sbírku, která obsahuje úplně všechny typy úloh, které se za uplynulých minimálně 10 let u zkoušek z matematiky na VŠE objevily. Neunikl mi žádný typ příkladů, žádné téma.

Státní maturita nanečisto z matematiky

Na každý termín unikátní úlohy. Můžete přijít opakovaně!

Přichystali jsme simulační matematické testy. Získáte cvik, jistotu, sebevědomí. Porovnáte své schopnosti, znalosti a dovednosti s dalšími maturanty.