ilustrační obrázek k časti webu

Státní maturita z českého jazyka nanečisto

V první části vyučující představí a charakterizuje studentům jednotlivé typy úloh, které se v didaktickém testu objevují.
Návaznou část tvoří kolokvium o slohové práci. Toto neformální povídání o současné podobě maturity má studentům vysvětlit, že didaktický test je ve skutečnosti dobře a zajímavě sestavená sada otázek, které se dají zvládnout vědomostně i časově. Sám vyučující byl spolupracovníkem Cermatu, přípravě didaktických testů se věnuje několik let.
V druhé části si pak studenti sami napíšou maturitu nanečisto – všech třicet otázek ve stylu didaktického testu. Ten bude společně opraven, důkladně vysvětlen a rozebrán. Každý student se na konci maturitního kolokvia dozví, jak dopadl.

Mohlo by Vás zajímat z naší nabídky:

Státní maturita nanečisto z matematiky

Na každý termín unikátní úlohy. Můžete přijít opakovaně!

Přichystali jsme simulační matematické testy. Získáte cvik, jistotu, sebevědomí. Porovnáte své schopnosti, znalosti a dovednosti s dalšími maturanty.

Čas konání:

Příprava trvá od 21. února 2019 až do skutečných maturit.

Den a začátek výuky dle termínu.

Organizace:

Pro maturitu z českého jazyka nanečisto je potřeba rezervace. Čím více kol absolvujete, tím se zvýší vaše znalosti, dovednosti i schopnosti a úspěšnost při skládání zkoušek.

Místo konání:

Gymnázium Na Zatlance, Na Zatlance 11, Praha 5

Učebny Na Zatlance 3, Na Zatlance 3, Praha 5

Cena:

500 Kč