Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Videovýuka matematiky pro žáky prvního ročníku osmiletých gymnázií

Elektronické materiály
ilustrační obrázek k časti webu

Víme, že při přechodu na osmileté gymnázium může být těžké se zorientovat v novém prostředí i v záplavě nové a opakované látky. Proto vám nabízíme možnost si všechny důležité základní i pokročilé okruhy matematiky projít, zopakovat, vyzkoušet a získat v nich potřebné znalosti i jistotu, aby váš začátek na nové škole byl příjemný a sebejistý.

Video kurz je vhodný pro všechny studenty a studentky primy - prvního ročníku osmiletého gymnázia z jakéhokoliv kraje i jakéhokoliv zaměření.

V kurzu vám pomůžeme s pochopením, procvičením a rozvíjením všech témat, která se v primě opakují (tedy látku 4. a 5. třídy) ale i s veškerou látkou novou a to jak pro všeobecná, tak i prestižní matematická gymnázia.

Video kurz je kompletně online a všechna videa i materiály můžete používat kolikrát a jak často potřebujete po celý rok. Témata můžete využívat v jakémkoli pořadí a to tehdy, když je budete potřebovat − na některých gymnáziích se totiž začíná aritmetikou a algebrou, někde naopak geometrií, někde se stihne dojít až ke zlomkům, někde se sotva stihnou záporná čísla.

S našimi materiály můžete svým tempem soustavně a pravidelně budovat solidní matematické základy, či se jenom rychle připravit na zítřejší písemku z desetinných čísel. Dle vašich časových možností tak můžete upevnit, co jste na základní škole zameškali, rychle se utvrdit v tom, co už znáte, či si připravit náskok i pro začátek sekundy.

seznámení s videovýukou matematiky pro žáky prvního ročníku osmiletých gymnázií

Cena:

Cena za přístup pro školní rok 2023/2024 je 200 Kč. Obsah bude přístupný od 2. 10. 2023 do 1. 9. 2024.

Co na vás čeká:

Vysvětlení - desítky videí s krátkým seznámením (5-10 min) s danou látkou, konkrétním matematickým problémem a jeho stručným vysvětlením.

Procvičování - videa spojená s materiály, které si můžete vytisknout, nebo spočítat z obrazovky, a následně projít ve video výkladu - kontrole, kde lektor projde každý příklad a vysvětlí ho. Ke všem našim procvičováním je navíc k dispozici i soubor s řešením pro rychlou kontrolu třeba ze strany rodiče.

Testy - online cvičení, která si můžete vyplnit přímo na internetu s okamžitým vyhodnocením a ověřit si tak, jak jste na tom s danou látkou.

Aktuální seznam hlavních okruhů, videí a materiálů.

Videa i materiály neustále doplňujeme, jestli vám nějaké téma chybí, něčemu nerozumíte, či vám nějaký příklad nedává spát, budeme rádi když nám napíšete na [email protected].

Objednávka:

videovýuka matematika - první ročník osmiletých gymnázií

Po objednání a uhrazení najdete přístup ke kurzu v zákaznickém účtu.