Objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025 spustíme 1. července ve 02:00.

OSMA - Obecná Soutěž MAtematiky

Srovnání Letní prázdniny
ilustrační obrázek k časti webu

SÍŇ SLÁVY MATEMATICKÉ SOUTĚŽE:


4. ročník OSMA I pro 3. třídu 2022-2023

1. Vaněčková Adéla 11585115115115115115115890
2. Collis Helena Ruth9967991159911592115801
3. 65681151158111078115747
4. Sokolova Anna9469999699806999705
5. 83636586946583115654
6. Dolejš Matěj 45559965751159994647
7. 9930996576454075529
8. 657379729151589489
9. 800115856520065430

4. ročník OSMA I pro 4. třídu 2022-2023

1. 1159999115115115115115888
2. Oesterreicher Jan 1158211511511511594115866
3. 859411511599115115115853
4. 115681159911511595115837
5. 997211511585115115115831
6. 115991159499999994814
7. Kryštůfek Tomáš98531151101159486115786
8. Špíšková Barbora11585115115115101115-761
9. 11565115854511599115754
10. Dzakypova Amina11558115110115899655753

4. ročník OSMA I pro 5. třídu 2022-2023

1.–2. 115115115115115115115115920
Shako Maxim 115115115115115115115115920
3. 11599115115115115115115904
4. Kašpar David11511511594115115115115899
5. Štěpaníková Alice11511511511511511585115890
6. Leščinská Pavla 9999115115115115115115888
7. 1159911511511511580115869
8. Staňková Julie115651151159911511599838
9. Kaiserová Erika 115781159911511553115805
10. 9979115858511599115792

4. ročník OSMA I pro 6. třídu 2022-2023

1. Valenz Michal 11599115115115115115115904
2. 11589115115996511599812
3. 9955999911599115115796
4. Dalrymple Matteo6581115631158985115728

4. ročník OSMA I pro kohokoliv 2022-2023

1. Martirosyan David 1157811511511511599115867
2. 999211511511511599115865
3. 1157011511585115115115845
4. 11575115115998511599818

3. ročník OSMA II pro 4. třídu 2022-2023

1. Oesterreicher Jan 1151151151101159911599883
2. 1159999941159911585821
3. Valenz Martin 6599999911599115115806
4. 115561079898796798718
5. 80997669781039999703
6. 11586549361628894653
7. Kučera Cyril115115994450755399650
8. Dzakypova Amina7070623763377994512
9. 8667466050425851460

3. ročník OSMA II pro 5. třídu 2022-2023

1. 11511511511599115115115904
2. Kašpar David 1151159911511511511585874
3. Leščinská Pavla11511599991157511599832
4. Štěpaníková Alice947099998199115115772
5. 1151158550547567107668

3. ročník pro 3. třídu 2021-2022

1. Vaňková Karolína 115115115115115115115115920
2. 11511511599115115115115904
3. 11511511511511511095115895
4. Vaněčková Adéla 987811591115115115115842
5. Burešová Magdalena7899115998511599115805
6. 6535115115115995499697
7. 5165658511511585115696

3. ročník pro 4. třídu 2021-2022

1. 11511511511511511599110899
2. 1159899115115115115115887
3. 11582115115115115115107879
4. Petrecka Taťana 1151151151151151078399864
5. Valchař Vendelín859811575115115115115833
6. Kýpeť Wayne115999985999994115805
7. 11581115559910796115783
8. Manšylin Mark8572115115115859675758
9. 1158999751154355115706

3. ročník pro 5. třídu 2021-2022

1. 115115115115115115115115920
2.–3. 11599115115115115115115904
Kačmaříková Lucie 11599115115115115115115904
4. Prokeš Daniel1159911599115115115115888
5. Henclová Dominika11565115115115115115115870
6. 1157599115115115115115864
7. 115959999115115110115863
8. Ploc Jiří998511511511511599115858
9. Gerbelová Kristýna115991157599115115115848

3. ročník pro 6. třídu 2021-2022

1. Vařechová Adéla991151159911511511599872
2. Chlpková Eliška998511599115115115115858
3. 857811511511511511585823
4. Jaroš Antonín991011585115852099628
5. 99481156611599--542

2. ročník pro 3. třídu 2020-2021

1.-2. Hejlová Michaela 11574115115115115115115879
Hejlová Marta 11574115115115115115115879
3. Andrus Emilia 1158011599115115108115862
4. Hrdlička Adam 1158511585115115115115860
5. Kýpeť Wayne 1107511599115115115115859
6. 994611511511511510385793
7. 72858511511511511585787
8. Manšylin Mark 1158065115115993599723
9. Dudčenko Michal 7573858599995499669
10. Pilingová Šárka 8599115115115115--644

2. ročník pro 4. třídu 2020-2021

1. 115115115115115115115115920
2. Harynets Stanislav 11511511599115115115115904
3. 11598115115115115115115903
4. 99115115115100115115115889
5. 9985115115115115115115874
6. Tomanová Karolína 999911511511511599115872
7. Adamečko Martin 11511511511555115115115860
8. Schafer Marek 11585115859911585115814
9. 115731156911510994115805
10. 998599991041158599785

2. ročník pro 5. třídu 2020-2021

1.–3. 115115115115115115115115920
115115115115115115115115920
115115115115115115115115920
4.–5. 115109115115115115115115914
Tlapáková Valerie 115115115115115115109115914
6. Schattenmann Alexander Johannes 11511511511599115115115904
7. Vařechová Adéla 99109115115115115115115898
8. Marsault Mathilda 11592115115115115115115897
9. 1159711599115115115115886
10. 1158511511511511599115874

2. ročník pro 6. třídu 2020-2021

1. 1156511511511511588115843
2. 9978115999911599115819
3.9974115851151157599777
4. 11568115861151077099775
5.–6. 115741151151159310173801
Kotmelová Matylda 994111535999073115667
7. Pacourek Adam 115711158511588--589
8. Fryčová Agáta 74178599115356285572
9. Oplíštil Daniel 756399781157950-559
10.115251154485652065534

2. ročník pro kohokoliv 2020-2021

1. 1158411511599115115115873
2. 115491151151158888115800
3. 994811510311599103115797
4. 9958998511511599115785
5.–6. 943211594115115103115783
Nosková Viktorie 11563115103991158885783
7. 11558991157510375115755
8. 8468103901151038488735
9. Málková Adéla 656699841159981115724
10.–11. 94481157599959099715
Hlávka Lukáš 103569999115885699715

1. ročník pro 3. třídu 2019-2020

1. 115107115999999115115864
2. 115859911599115115115858
3. Vaňková Matylda 7594115991157085115768
4. 9999115115115991599756
5. 9985115115115085115729
6. Lhota Jindřich Lovec 75115115638535115115718
7.–8. 993599851154551115644
115509911511507575644
9. Nováková Sára 30705564115947367568
10.Danysová Nela 8595115115----410

1. ročník pro 4. třídu 2019-2020

1. 1099911511511546106115820
2. 115711151151159945115790
3. 997599998599115115786
4. Naňková Zuzana 998211585991158585765
5. Beranová Eliška 115838511285789499751

1. ročník pro 5. třídu 2019-2020

1.–5. 115115115115115115115115920
Budiman Samuel 115115115115115115115115920
Šritrová Kristýna 115115115115115115115115920
Dolejší Martin 115115115115115115115115920
Cimprichová Klára 115115115115115115115115920
6. 115115115115115115109115914
7.–12. Sejková Tamara 11511511511511511599115904
Sladovníková Julie 11511511511511599115115904
Mádlová Emma 11599115115115115115115904
Budil Václav 99115115115115115115115904
Hanzlík Lukáš 11511511511511511599115904
11511511511599115115115904

1. ročník pro 6. třídu 2019-2020

1. 11599115115115115115115904
2. 11592115115115115115115897
3.Ullíková Barbora 115791151159911510199838
4. Vachtova Amálie 11590115991159688115833
5.Šolcová Linda 115741151151159310173801
6. Kuklik Jan 994111535999073115667
7. 9078586991155675613

1. ročník pro kohokoliv 2019-2020

1. Rössler Erik 11577115115115115103115870
2. Faltová Jiřina1158011599115115115115869
3. 1159511511511511581115866
4. 11549115115115115115115854
5. Černáková Eliška 1156811599115115103115845
6. 115651151031158881115797
7. 103541151039911590115794
8. Vlk Jakub 103601151031158890115789
9. 11560991159981103115787
10. Fantová Barbora11569991151156910399784