Prezenční i Domácí Zkoušky nanečisto probíhají od 8. 4. do 14. 4. i ve všední dny! Podrobné informace najdete v rozvrhu.

Intenzivní srpnová příprava na opravnou maturitu z matematiky

Výklad Letní prázdniny
ilustrační obrázek k časti webu

Rezervace na léto 2024 spustíme v květnu!

Na srpen jsme připravili intenzivní přípravu na opravnou maturitu. Kurz vhodný pro každého, kdo bude maturitu skládat na podzim. Seznámíme vás s tím, jak vypadaly jednotlivé testy z minulých let a společně projdeme jejich řešení. Dále získáte databázi základních matematických témat k maturitě z matematiky, kde najdete vysvětlení témat, která se u maturit objevují.

Kurz si můžete zakoupit spolu s Videovýukou pro přípravu na opravné maturity - matematika, ve které dostanete všechny zpracované maturitní písemky a budete moci v procvičování pokračovat i z domova.

Kurzy povedou učitelé Zkoušek nanečisto.

Každý termín budeme probírat jiný test.

seznámení s přípravou na opravnou maturitu z matematiky

Náplň kurzu:

Během jednotlivých lekcí budeme zkoušet maturitní testy z minulých let. U každého testu vybereme několik témat, která probereme do hloubky tak, aby se postupně rozvíjely vaše matematické znalosti. Kurz bude probíhat v malých skupinkách.

Termíny a přihlášení:

Výuka bude probíhat v srpnu 2024.

Termíny a rezervace

Cena:

650 Kč za jednu výuku (90 minut) při platbě na místě.

650 Kč za jednu výuku (90 minut) při platbě převodem. Navíc hned získáte přístup k databázi základních matematických témat k maturitě z matematiky a možnost levněji získat Videovýukou pro přípravu na opravné maturity - matematika.

Místo a čas:

Učebny Zkoušek nanečisto a Jazykové školy Březinka, Na Březince 21, Praha 5

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.