Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Šárka Svobodová – 7.6.2026 14:06

Dobrý den, děkujeme Vám za skvělou přípravu i motivaci. Syn Jakub se dostal bez problému s 88 body na SPŠ. Na obě zkoušky šel v klidu, protože se cítil dobře připravený. Ať se Vám daří v další přípravě do budoucna. Až dojde na naše třetí dítě, tak ho opět rádi dáme k Vám. Šárka S. odpovědět

Martin – 28.5.2026 06:29

Martin se připravoval na 8leté a dostal se s 50/50 z matiky a 48/50 z češtiny. Matiku si na přípravných kurzech jen procvičoval, ale čeština mu prý pomohla. Je to jeho mateřština, ale v Čechách do loňska nežil. Bez kurzu by to jistě takto nedopiloval. Ale předně, ne že by tam rád trávil celé odpoledne, ale vždy odcházel s dobrým pocitem. Oba kantory měl opravdu rád a myslím, že hra na pozadí fungovala motivačně. Zopakujeme si s dcerou napřesrok. Děkujeme! odpovědět

Krishnamoorthi Vishveswaran – 26.5.2026 23:27

Píše rodič: Jako rodiče bychom rádi poděkovali celému týmu Zkoušek nanečisto za všechnu pomoc a podporu během přípravy našeho syna na přijímací zkoušky. Cesta nebyla snadná – naš syn se připravoval jako ne-rodilý mluvčí češtiny a konkuroval dětem, pro které je čeština mateřským jazykem. Přesto se mu podařilo dosáhnout skvělého výsledku – 46 bodů z 50 v matematice – a byl přijat na Gymnázium Postupická v Praze, které patří mezi tři nejvyžadovanější šestiletá gymnázia v Praze. Postupická byla naší třetí prioritou a přesto získal jedno z pouhých 60 míst z 740 uchazečů. Věříme, že příprava na Zkouškách nanečisto hrála důležitou roli v jeho úspěchu a velmi si toho vážíme. Děkujeme Vám za odbornost, trpělivost a všechno úsilí, které jste do přípravy vložili. Budeme Vás určitě doporučovat všem, kdo se na gymnázium připravují. S upřímnou vděčností a þctou odpovědět

Jana – 26.5.2026 10:44

Dobrý den, syn se připravoval na Vašich kurzech online z domova a díky Vaší podpoře se dostal dohromady z 46 body na střední školu do Jílového u Prahy. Děkujeme, protože přijetí je i Vaše zásluha. odpovědět

Eva – 21.5.2026 22:35

Dobry den tak bohuzel, ani 45 bodu z matematiky a 45 bodu z cestiny + pln pocet bodu z Aj nas nedostali na Zatlanku odpovědět

Adela – 21.5.2026 13:10

Dcera chodila na dlouhodobou přípravu na ZŠ Ohradní a také na zkoušky nanečisto na Panskou. Vzali by ji na všechny tři školy, kam se hlásila (8letá gymnázia v Praze). My jsme moc rádi, že se jí povedlo dostat na školu, kam opravdu chtěla (Nový PORG 8leté gymnázium :). Děkujeme! odpovědět

Dcera se díky se své hlavě a úsilí, seminářům na ZŠ, procvičováním CERMAT testů a docházením 2x týdne na kurz MA a ČJ a ke konci několika zkouškám nanečisto dostala s 85 body na 4leté gymnázium v Praze. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:58

Moc děkujeme za Vaši zprávu! Máme velkou radost, že se dcera díky své píli, schopnostem a poctivé přípravě dostala s krásnými 85 body na čtyřleté gymnázium v Praze. Moc gratulujeme! Dceři přejeme hodně štěstí, radosti a dalších úspěchů na gymnáziu a Vám děkujeme za důvěru! odpovědět

Syn se nedostal. I když chodil na kurzy od samého začátku. Měl 14 bodů za ČJ a 26 z Matematiky. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:54

Děkujeme, že jste nám napsali i přes to, že výsledek tentokrát nevyšel podle Vašich představ. Je nám líto, že se syn na vybranou školu nedostal. Víme, kolik úsilí, času i energie stojí příprava — jak ze strany studentů, tak rodičů. Velmi si vážíme toho, že s námi syn absolvoval kurzy od začátku. Přijímací zkoušky jsou bohužel každý rok velmi konkurenční a často rozhodují i malé bodové rozdíly. Věříme ale, že práce, kterou během přípravy odvedl, pro něj nebude ztracená a využije ji i dál při studiu. odpovědět

Dobrý den. U přijímacích zkoušek jsem získala 95 bodu tedy 48 z matematiky a 47 z českého jazyka. K tomu jsem se dostala na všechna gymnázia, kam jsem se hlásila a na Gymnáziu Chodovická jsem v žebříčku psána jako nejlepší. Děkuji Vám za Vaše kurzy. S pozdravem Anička Elizabeta :) odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:52

Milá Aničko Elizabeto, to je BOMBA! 95 bodů u přijímacích zkoušek je naprosto fantastický výsledek. A to, že ses dostala na všechna gymnázia, kam ses hlásila, a na Gymnáziu Chodovická jsi byla dokonce nejlepší v pořadí, je opravdu obrovský úspěch. Moc gratulujeme! Máme velkou radost, že Ti naše kurzy pomohly na této cestě, jsme na Tebe opravdu pyšní. Přejeme Ti, aby se Ti stejně dařilo i dál na gymnáziu, a věříme, že máš před sebou spoustu dalších úspěchů. odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Aneta L. – 3.5.2022 21:57

Dobrý den, dcera (7. rocnik, zaujem o studium na 6-letem gymnaziu) se zucastnila 13 kol zkousek nanečisto (mat. i CJ na Zatlance), přičemž bylo vidět postupny pokrok - téměř ze dne na den (začínala na nějakých 26-27 bodů, ke konci dosahovala 44-45 bodu). Práve díky dobře sestavenym testům, konstruktivní zpětné vazbě a spolecnemu řešení testu, jako i skvělým podkladum (které zahrnovali test, zaznamovy arch a taky správně odpovedi) a motivaci studentů (kromě jiného i "Tabulou cti", kde byl vysledek srovnan s ostatními) bych určitě doporučovala tento "produkt" i dalsim rodicum a zakum. Simulace testu skutecne zlepsuje vykon i vysledek zaku. Kromě jiného, k dispozici je hodně termínu na zkoušky nanečisto (především před prijimackami) a z vlastní zkušenosti musím uznat, že je tam neobvykle ochotný personál (úplně na poslednou chvíli jsem v den státního volna chtěla koupit ještě jeden produkt (Databáze výukových videi) a skutečně se aktivace povedla zrealizovat v průběhu několika minut díky jedné skvělé zamestnankyni). Oba produkty (jak Zkoušky nanečisto, tak i Databáze výukových videí, u které mě pozitivne překvapila úroveň, množství i hloubka vysvetleni), plně doporučujem. Dcera současné chodila průběžně na přípravu na přijímačky na jiné online vyucovani (zkouskyvklidu.cz), pricemz sama přiznává, že Zkousky nanečisto ji pomohli mnohem více. U Zkoušek v klidu mi nejvíc jako rodicovi vadilo, že škola nedávala k dispozici správná řešení testu a dostali jsme je jenom v případě, že se dítě nezúčastnilo hodiny. Takže jako rodič, který nezná vždy všechny odpovědi, jsem dceru nemohla již prezkouset. Proto Zkousky v klidu urcite nedoporucuji rodicum, kteri by mohli mit problemy s resenim prikladu (ja jako cizinka jsem mela problem s CJ). Toto ale NENI případ Zkousek nanečisto (zkousky-nanecisto.cz), kde i v kurzech dostávají žáci řešení. Z mojí strany je absolutní spokojenost se Zkouskami na necisto a určitě i moje druhé dítě využije Vaše produkty. Je mi trochu líto, že zkousky-nanecisto.cz uz nenabízejí přípravné zkousky z angličtiny (myslím, že před 2 lety byly ještě v nabidce). Dcera skončila na 16. miste (1. volba, z celkové 180 zájemců akceptovali 45) a teda se dostala na vysněné gymnazium. Timto dekuji Zkouskam nanecisto.