Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Šárka Svobodová – 7.6.2026 14:06

Dobrý den, děkujeme Vám za skvělou přípravu i motivaci. Syn Jakub se dostal bez problému s 88 body na SPŠ. Na obě zkoušky šel v klidu, protože se cítil dobře připravený. Ať se Vám daří v další přípravě do budoucna. Až dojde na naše třetí dítě, tak ho opět rádi dáme k Vám. Šárka S. odpovědět

Martin – 28.5.2026 06:29

Martin se připravoval na 8leté a dostal se s 50/50 z matiky a 48/50 z češtiny. Matiku si na přípravných kurzech jen procvičoval, ale čeština mu prý pomohla. Je to jeho mateřština, ale v Čechách do loňska nežil. Bez kurzu by to jistě takto nedopiloval. Ale předně, ne že by tam rád trávil celé odpoledne, ale vždy odcházel s dobrým pocitem. Oba kantory měl opravdu rád a myslím, že hra na pozadí fungovala motivačně. Zopakujeme si s dcerou napřesrok. Děkujeme! odpovědět

Krishnamoorthi Vishveswaran – 26.5.2026 23:27

Píše rodič: Jako rodiče bychom rádi poděkovali celému týmu Zkoušek nanečisto za všechnu pomoc a podporu během přípravy našeho syna na přijímací zkoušky. Cesta nebyla snadná – naš syn se připravoval jako ne-rodilý mluvčí češtiny a konkuroval dětem, pro které je čeština mateřským jazykem. Přesto se mu podařilo dosáhnout skvělého výsledku – 46 bodů z 50 v matematice – a byl přijat na Gymnázium Postupická v Praze, které patří mezi tři nejvyžadovanější šestiletá gymnázia v Praze. Postupická byla naší třetí prioritou a přesto získal jedno z pouhých 60 míst z 740 uchazečů. Věříme, že příprava na Zkouškách nanečisto hrála důležitou roli v jeho úspěchu a velmi si toho vážíme. Děkujeme Vám za odbornost, trpělivost a všechno úsilí, které jste do přípravy vložili. Budeme Vás určitě doporučovat všem, kdo se na gymnázium připravují. S upřímnou vděčností a þctou odpovědět

Jana – 26.5.2026 10:44

Dobrý den, syn se připravoval na Vašich kurzech online z domova a díky Vaší podpoře se dostal dohromady z 46 body na střední školu do Jílového u Prahy. Děkujeme, protože přijetí je i Vaše zásluha. odpovědět

Eva – 21.5.2026 22:35

Dobry den tak bohuzel, ani 45 bodu z matematiky a 45 bodu z cestiny + pln pocet bodu z Aj nas nedostali na Zatlanku odpovědět

Adela – 21.5.2026 13:10

Dcera chodila na dlouhodobou přípravu na ZŠ Ohradní a také na zkoušky nanečisto na Panskou. Vzali by ji na všechny tři školy, kam se hlásila (8letá gymnázia v Praze). My jsme moc rádi, že se jí povedlo dostat na školu, kam opravdu chtěla (Nový PORG 8leté gymnázium :). Děkujeme! odpovědět

Dcera se díky se své hlavě a úsilí, seminářům na ZŠ, procvičováním CERMAT testů a docházením 2x týdne na kurz MA a ČJ a ke konci několika zkouškám nanečisto dostala s 85 body na 4leté gymnázium v Praze. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:58

Moc děkujeme za Vaši zprávu! Máme velkou radost, že se dcera díky své píli, schopnostem a poctivé přípravě dostala s krásnými 85 body na čtyřleté gymnázium v Praze. Moc gratulujeme! Dceři přejeme hodně štěstí, radosti a dalších úspěchů na gymnáziu a Vám děkujeme za důvěru! odpovědět

Syn se nedostal. I když chodil na kurzy od samého začátku. Měl 14 bodů za ČJ a 26 z Matematiky. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:54

Děkujeme, že jste nám napsali i přes to, že výsledek tentokrát nevyšel podle Vašich představ. Je nám líto, že se syn na vybranou školu nedostal. Víme, kolik úsilí, času i energie stojí příprava — jak ze strany studentů, tak rodičů. Velmi si vážíme toho, že s námi syn absolvoval kurzy od začátku. Přijímací zkoušky jsou bohužel každý rok velmi konkurenční a často rozhodují i malé bodové rozdíly. Věříme ale, že práce, kterou během přípravy odvedl, pro něj nebude ztracená a využije ji i dál při studiu. odpovědět

Dobrý den. U přijímacích zkoušek jsem získala 95 bodu tedy 48 z matematiky a 47 z českého jazyka. K tomu jsem se dostala na všechna gymnázia, kam jsem se hlásila a na Gymnáziu Chodovická jsem v žebříčku psána jako nejlepší. Děkuji Vám za Vaše kurzy. S pozdravem Anička Elizabeta :) odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:52

Milá Aničko Elizabeto, to je BOMBA! 95 bodů u přijímacích zkoušek je naprosto fantastický výsledek. A to, že ses dostala na všechna gymnázia, kam ses hlásila, a na Gymnáziu Chodovická jsi byla dokonce nejlepší v pořadí, je opravdu obrovský úspěch. Moc gratulujeme! Máme velkou radost, že Ti naše kurzy pomohly na této cestě, jsme na Tebe opravdu pyšní. Přejeme Ti, aby se Ti stejně dařilo i dál na gymnáziu, a věříme, že máš před sebou spoustu dalších úspěchů. odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Ludmila Salemová – 24.5.2021 13:02

Dobrý den, děkujeme moc za podporu v náročném roce. Dcera se dostala na gymnázium kam chtěla, nadřely jsme se obě (vzhledem k tomu, že třídní uč. si udělala na začátku lockdownu víceméně dovolenou a i za běžného provozu dělá jen co musí). Takže to byla fakt makačka :-) O to šťastnější teď obě jsme :-) Online přípravy jsem se obávala, ale přípravy bylo dost, byla přehledně uspořádaná. A byla velmi dobrá a rychlá zpětná vazba jak u kurzu, tak u testů, tak u jakýchkoliv dotazů. Výborný tým! Všechny zdravíme a velké díky :-) Skvělá byla výuková videa pro ty těžší matematické úlohy, na které se hůře připravuje. Určitě vás doporučím dál. P.S. Speciálně zdravíme pana Husara! U každého videa jsme se smály jak matematickou úlohu začíná nebo i končí historkami z dětství. Krása, když je vidět, že někdo rád učí a ještě to umí :-) Ať se vám daří, díky za to co pro děti děláte! Bella a Lída