Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Šárka Svobodová – 7.6.2026 14:06

Dobrý den, děkujeme Vám za skvělou přípravu i motivaci. Syn Jakub se dostal bez problému s 88 body na SPŠ. Na obě zkoušky šel v klidu, protože se cítil dobře připravený. Ať se Vám daří v další přípravě do budoucna. Až dojde na naše třetí dítě, tak ho opět rádi dáme k Vám. Šárka S. odpovědět

Martin – 28.5.2026 06:29

Martin se připravoval na 8leté a dostal se s 50/50 z matiky a 48/50 z češtiny. Matiku si na přípravných kurzech jen procvičoval, ale čeština mu prý pomohla. Je to jeho mateřština, ale v Čechách do loňska nežil. Bez kurzu by to jistě takto nedopiloval. Ale předně, ne že by tam rád trávil celé odpoledne, ale vždy odcházel s dobrým pocitem. Oba kantory měl opravdu rád a myslím, že hra na pozadí fungovala motivačně. Zopakujeme si s dcerou napřesrok. Děkujeme! odpovědět

Krishnamoorthi Vishveswaran – 26.5.2026 23:27

Píše rodič: Jako rodiče bychom rádi poděkovali celému týmu Zkoušek nanečisto za všechnu pomoc a podporu během přípravy našeho syna na přijímací zkoušky. Cesta nebyla snadná – naš syn se připravoval jako ne-rodilý mluvčí češtiny a konkuroval dětem, pro které je čeština mateřským jazykem. Přesto se mu podařilo dosáhnout skvělého výsledku – 46 bodů z 50 v matematice – a byl přijat na Gymnázium Postupická v Praze, které patří mezi tři nejvyžadovanější šestiletá gymnázia v Praze. Postupická byla naší třetí prioritou a přesto získal jedno z pouhých 60 míst z 740 uchazečů. Věříme, že příprava na Zkouškách nanečisto hrála důležitou roli v jeho úspěchu a velmi si toho vážíme. Děkujeme Vám za odbornost, trpělivost a všechno úsilí, které jste do přípravy vložili. Budeme Vás určitě doporučovat všem, kdo se na gymnázium připravují. S upřímnou vděčností a þctou odpovědět

Jana – 26.5.2026 10:44

Dobrý den, syn se připravoval na Vašich kurzech online z domova a díky Vaší podpoře se dostal dohromady z 46 body na střední školu do Jílového u Prahy. Děkujeme, protože přijetí je i Vaše zásluha. odpovědět

Eva – 21.5.2026 22:35

Dobry den tak bohuzel, ani 45 bodu z matematiky a 45 bodu z cestiny + pln pocet bodu z Aj nas nedostali na Zatlanku odpovědět

Adela – 21.5.2026 13:10

Dcera chodila na dlouhodobou přípravu na ZŠ Ohradní a také na zkoušky nanečisto na Panskou. Vzali by ji na všechny tři školy, kam se hlásila (8letá gymnázia v Praze). My jsme moc rádi, že se jí povedlo dostat na školu, kam opravdu chtěla (Nový PORG 8leté gymnázium :). Děkujeme! odpovědět

Dcera se díky se své hlavě a úsilí, seminářům na ZŠ, procvičováním CERMAT testů a docházením 2x týdne na kurz MA a ČJ a ke konci několika zkouškám nanečisto dostala s 85 body na 4leté gymnázium v Praze. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:58

Moc děkujeme za Vaši zprávu! Máme velkou radost, že se dcera díky své píli, schopnostem a poctivé přípravě dostala s krásnými 85 body na čtyřleté gymnázium v Praze. Moc gratulujeme! Dceři přejeme hodně štěstí, radosti a dalších úspěchů na gymnáziu a Vám děkujeme za důvěru! odpovědět

Syn se nedostal. I když chodil na kurzy od samého začátku. Měl 14 bodů za ČJ a 26 z Matematiky. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:54

Děkujeme, že jste nám napsali i přes to, že výsledek tentokrát nevyšel podle Vašich představ. Je nám líto, že se syn na vybranou školu nedostal. Víme, kolik úsilí, času i energie stojí příprava — jak ze strany studentů, tak rodičů. Velmi si vážíme toho, že s námi syn absolvoval kurzy od začátku. Přijímací zkoušky jsou bohužel každý rok velmi konkurenční a často rozhodují i malé bodové rozdíly. Věříme ale, že práce, kterou během přípravy odvedl, pro něj nebude ztracená a využije ji i dál při studiu. odpovědět

Dobrý den. U přijímacích zkoušek jsem získala 95 bodu tedy 48 z matematiky a 47 z českého jazyka. K tomu jsem se dostala na všechna gymnázia, kam jsem se hlásila a na Gymnáziu Chodovická jsem v žebříčku psána jako nejlepší. Děkuji Vám za Vaše kurzy. S pozdravem Anička Elizabeta :) odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:52

Milá Aničko Elizabeto, to je BOMBA! 95 bodů u přijímacích zkoušek je naprosto fantastický výsledek. A to, že ses dostala na všechna gymnázia, kam ses hlásila, a na Gymnáziu Chodovická jsi byla dokonce nejlepší v pořadí, je opravdu obrovský úspěch. Moc gratulujeme! Máme velkou radost, že Ti naše kurzy pomohly na této cestě, jsme na Tebe opravdu pyšní. Přejeme Ti, aby se Ti stejně dařilo i dál na gymnáziu, a věříme, že máš před sebou spoustu dalších úspěchů. odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Martin M. – 26.4.2006 20:51

#9#Váš vzkaz...DObrý den, můj vzkaz bude odlišný od ostatních současných šťastných.. syn chodil k Vám na přípravné zkoušky,které nám byly doporučeny.... Sám si vybral Gymnázium Postupická, kde nakonec asi 50 dětí provádělo zkoušky o pouze 9 volných míst!! jelikož 21 dětí brali bez přijímacích zkoušek na průměr do 1.1...byl to špatný výběr gymnázia a nyní "paběrkujeme" 2.kola...Na lyceum má nyní podanou přihlášku do 2.kola jako 307!!! Nyní litujeme, že jsme nedali přihlášku do 1.kola na střední školu, která přijímala "na průměr", a nyní bychom byli v klidu...chodil na zkoušky k Vám velmi, velmi rád a první reakce po zkouškách na gymnáziu byla, že byl klidný, připadal si jak u Vás u zkoušek nanečisto a vše dopadlo asi dobře, protože mu Vaše zkoušky pomohly...Vše dopadlo, ale špatně a nyní je v takové situaci, že lituje, že někam na přípravné zkoušky chodil, a myslí si, že měl raději chodit na tréninky na fotbal, které zanedbával kvůli zkouškám nanečisto a proto nebyl stavěný na zápas apod...Doufám, že vypaběrkujeme někde na střední škole úspěšně 2.kolo, protože i ze ZŠ je charakterizován jako studijní, bezproblémový a snaživý, každé prázdniny je vzhledem k možnostem a svému zájmu o jazyk v jazykové škole v Anglii apod.....Ostatní 4 kamarádi, kteří docházeli k Vám na zkoušky nanečisto i častěji než Martin se rovněž na G. Na zatlance a G. Postupická nedostali a měli i lepší průměr vysvědčení něž on....proč se nemůže podávat přihláška i v 1.kole aslepoň na dvě školy??nyní spolužáci s horším průměrem ze školy, nectižádostiví, apod. jsou přijatí a ti, kteří chtěli trochu více, pouze paběrkují?? Přesto Vám za Vaši přípravu děkuji, protože Vašemi učiteli byli jak můj syn, tak ostatní kamarádi nadšeni a moc se jim u Vás líbilo a chodili k Vám rádi....drže nám palce na 2.kola....M.M