Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Šárka Svobodová – 7.6.2026 14:06

Dobrý den, děkujeme Vám za skvělou přípravu i motivaci. Syn Jakub se dostal bez problému s 88 body na SPŠ. Na obě zkoušky šel v klidu, protože se cítil dobře připravený. Ať se Vám daří v další přípravě do budoucna. Až dojde na naše třetí dítě, tak ho opět rádi dáme k Vám. Šárka S. odpovědět

Martin – 28.5.2026 06:29

Martin se připravoval na 8leté a dostal se s 50/50 z matiky a 48/50 z češtiny. Matiku si na přípravných kurzech jen procvičoval, ale čeština mu prý pomohla. Je to jeho mateřština, ale v Čechách do loňska nežil. Bez kurzu by to jistě takto nedopiloval. Ale předně, ne že by tam rád trávil celé odpoledne, ale vždy odcházel s dobrým pocitem. Oba kantory měl opravdu rád a myslím, že hra na pozadí fungovala motivačně. Zopakujeme si s dcerou napřesrok. Děkujeme! odpovědět

Krishnamoorthi Vishveswaran – 26.5.2026 23:27

Píše rodič: Jako rodiče bychom rádi poděkovali celému týmu Zkoušek nanečisto za všechnu pomoc a podporu během přípravy našeho syna na přijímací zkoušky. Cesta nebyla snadná – naš syn se připravoval jako ne-rodilý mluvčí češtiny a konkuroval dětem, pro které je čeština mateřským jazykem. Přesto se mu podařilo dosáhnout skvělého výsledku – 46 bodů z 50 v matematice – a byl přijat na Gymnázium Postupická v Praze, které patří mezi tři nejvyžadovanější šestiletá gymnázia v Praze. Postupická byla naší třetí prioritou a přesto získal jedno z pouhých 60 míst z 740 uchazečů. Věříme, že příprava na Zkouškách nanečisto hrála důležitou roli v jeho úspěchu a velmi si toho vážíme. Děkujeme Vám za odbornost, trpělivost a všechno úsilí, které jste do přípravy vložili. Budeme Vás určitě doporučovat všem, kdo se na gymnázium připravují. S upřímnou vděčností a þctou odpovědět

Jana – 26.5.2026 10:44

Dobrý den, syn se připravoval na Vašich kurzech online z domova a díky Vaší podpoře se dostal dohromady z 46 body na střední školu do Jílového u Prahy. Děkujeme, protože přijetí je i Vaše zásluha. odpovědět

Eva – 21.5.2026 22:35

Dobry den tak bohuzel, ani 45 bodu z matematiky a 45 bodu z cestiny + pln pocet bodu z Aj nas nedostali na Zatlanku odpovědět

Adela – 21.5.2026 13:10

Dcera chodila na dlouhodobou přípravu na ZŠ Ohradní a také na zkoušky nanečisto na Panskou. Vzali by ji na všechny tři školy, kam se hlásila (8letá gymnázia v Praze). My jsme moc rádi, že se jí povedlo dostat na školu, kam opravdu chtěla (Nový PORG 8leté gymnázium :). Děkujeme! odpovědět

Dcera se díky se své hlavě a úsilí, seminářům na ZŠ, procvičováním CERMAT testů a docházením 2x týdne na kurz MA a ČJ a ke konci několika zkouškám nanečisto dostala s 85 body na 4leté gymnázium v Praze. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:58

Moc děkujeme za Vaši zprávu! Máme velkou radost, že se dcera díky své píli, schopnostem a poctivé přípravě dostala s krásnými 85 body na čtyřleté gymnázium v Praze. Moc gratulujeme! Dceři přejeme hodně štěstí, radosti a dalších úspěchů na gymnáziu a Vám děkujeme za důvěru! odpovědět

Syn se nedostal. I když chodil na kurzy od samého začátku. Měl 14 bodů za ČJ a 26 z Matematiky. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:54

Děkujeme, že jste nám napsali i přes to, že výsledek tentokrát nevyšel podle Vašich představ. Je nám líto, že se syn na vybranou školu nedostal. Víme, kolik úsilí, času i energie stojí příprava — jak ze strany studentů, tak rodičů. Velmi si vážíme toho, že s námi syn absolvoval kurzy od začátku. Přijímací zkoušky jsou bohužel každý rok velmi konkurenční a často rozhodují i malé bodové rozdíly. Věříme ale, že práce, kterou během přípravy odvedl, pro něj nebude ztracená a využije ji i dál při studiu. odpovědět

Dobrý den. U přijímacích zkoušek jsem získala 95 bodu tedy 48 z matematiky a 47 z českého jazyka. K tomu jsem se dostala na všechna gymnázia, kam jsem se hlásila a na Gymnáziu Chodovická jsem v žebříčku psána jako nejlepší. Děkuji Vám za Vaše kurzy. S pozdravem Anička Elizabeta :) odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 20.5.2026 14:52

Milá Aničko Elizabeto, to je BOMBA! 95 bodů u přijímacích zkoušek je naprosto fantastický výsledek. A to, že ses dostala na všechna gymnázia, kam ses hlásila, a na Gymnáziu Chodovická jsi byla dokonce nejlepší v pořadí, je opravdu obrovský úspěch. Moc gratulujeme! Máme velkou radost, že Ti naše kurzy pomohly na této cestě, jsme na Tebe opravdu pyšní. Přejeme Ti, aby se Ti stejně dařilo i dál na gymnáziu, a věříme, že máš před sebou spoustu dalších úspěchů. odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Klára Drnovcová – 23.4.2008 18:12

#9##9##9#Dobrý den, Chtěla bych vám moc poděkovat za skvělou přípravu na přijímací zkoušky, hlavně z matematiky. V pondělí jsem dělala zkoušky na gymnáziu Arabská. Nejdříve jsem se zděsila z matematiky( z upraveného výrazu jsme měli udělat další věci, které jsem nikdy neslyšela a neveděla, co s tím....=D) ale nakonec jsem to nějak zkusila. Teď už se bohužel nedovím, jestli to bylo dobře nebo špatně. Druhý příklad bylo rýsování trojúhelníku, u kterého jsme znali délku dvou těžnic na strany s neznámou délkou a úhle byl 90°. Nevěděla jsem vůbec, jak by se to dalo sestrojit. Bohužel jsem musela předstírat, jak jste nám poslední dny radil, tak jsem aspoň udělala náčrt a snažila se něco \\\" vyplodit\\\" .... Ve 3. úkolu byla taková tabulka, do které jsme museli dopočítávat různé údaje podle zadání. Bylo to hlavně na procenta. Tento příklad mi nepřišel moc těžký, ale bylo to hodně zdlouhavé a únavné. K tomuto příkladu bylo pak ještě asi 5 otázek, takže když jsem vypočítala tabulku špatně ( z čeho jsem měla hrůzu) tak jsem měla špatně 1/4 písemky...! POseldní 4. příklad byl trochu na logiku a na matematické chytáky jako minus před závorkou atd. Mělo se odpovídat jen jedním slovem nebo číslicí. Bohužel jsem tam nenašla moc otázek, na které jste mě připravoval vy. Nakonec jsem měla 20 ze 40 bodů..=D..( takže jsem tu tabulku naštěstí měla asi dobře). Čestina byla pro mě jednoduchá, ale byla na 5 velkých stránek. Ostatním připadala velmi náročná. Radovala jsem se, že tím sand doženu tu ztrátu z matiky.Z češtiny jsem měla skoro největší počet bodů - 32 ze 40. Všeob. test byl zvládnutelný, ani ne moc náročný, ale přesto tam byly vysvětlivky slov, které jsem nikdy neslyšela. Měla jsem zas přesně půlku bodů. U zkoušek jsem nebyla vůbec nervozní, horší to bylo, když jsem čekala na výsledky. Nakonec mě vzali!!!!!!!!!! Byla jsem 28. ze 115., kteří dělali zkoušky! Vzali mě do té nelepší větve- humanitní, na kterou jsem chtěla. Teď jsem moc spokojená a ráda na vás vzpomínám! Děkuji za všechno, mějte se krásně!!! Uvidíme se u příprav na maturitu...! Díky Klára Drnovcová (pardon, že je to tak dlouhé...)