Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Často kladené dotazy

ilustrační obrázek k časti webu

Jak využít materiály jako přípravu na zkoušky na střední školy

V nabídce máme jak učebnice, které Vás postupně provedou potřebnou látkou, tak sbírky testů, díky kterým si látku procvičíte. Doporučujeme si přečíst anotace a popisy jednotlivých učebnic a materiálů v nabídce. Učebnice samozřejmě můžete kombinovat s prezenční i online výukou, jednotlivé výuky a materiály k nim jsou totiž připravovány samostatně tak, aby odpovídaly potřebám výuky.

Jak si objednat tištěné učebnice

Naše tištěné učebnice objednávejte v internetovém Obchodu Zkoušek nanečisto. Některé učebnice mají i svoji elektronickou variantu (VŠE na VŠE a Maturitní otázky z matematiky).

Co jsou elektronické materiály

Elektronické materiály v naší nabídce jsou soubory ke stažení s materiály pro výuku. Většinou jsou uloženy ve formátu PDF. Materiály nejsou interaktivní. Pokud máte zájem o interaktivní výuku, máme pro Vás připravené Domácí kurzy a online soutěže.

Otevřené a uzavřené úlohy v materiálech

V materiálech většinou kombinujeme oba typy úloh. Poměr je různý dle konkrétního materiálu.

Další vysvětlení uzavřená, otevřená úloha naleznete u výuk.

Zapomněli jste heslo?

Pokud si pamatujete e-mail, se kterým jste služby objednali, využijte formulář pro obnovu hesla. V jiném případě kontaktujte technickou podporu.

Jak řešit problémy s přihlášením, nebo stahováním

Jste na správném místě, máte správné heslo, ale nemůžete se přihlásit, nebo Vám nejdou stáhnout či otevřít soubory? Kontaktujte technickou podporu.

Stránka, kde jste se dříve přihlašovali, neexistuje?

Využijte kontakt na technickou podporu. Může se to stát, protože postupně staré přístupy rušíme nebo nadále neudržujeme.

Je možný osobní odběr?

Osobní odběr je možný při objednávkách z našeho eshopu Obchod Zkoušek nanečisto. Veškeré učebnice z naší nabídky si také můžete prohlédnout a zakoupit v budově Gymnázia na Zatlance, a to během školního roku ve všední dny v časech, kdy probíhají Dlouhodobé kurzy, nebo v sobotu v době konání Zkoušek nanečisto.