Často kladené dotazy

ilustrační obrázek k časti webu

Jak využít materiály jako přípravu na zkoušky na střední školy

V nabídce máme jak učebnice, které Vás postupně provedou potřebnou látkou, tak sbírky testů, které pomohou látku procvičit. Doporučujeme si přečíst anotace a popisy jednotlivých učebnic a materiálů v nabídce. Učebnice samozřejmě můžete kombinovat s prezenční i online výukou,jednotlivé výuky a materiály k nim jsou připravovány samostatně tak, aby odpovídal potřebám výuky.

Jak si objednat tištěné učebnice

Naše tištěné učebnice objednávejte v internetovém obchodu Obchod Zkoušek nanečisto. Některé učebnice mají i svoji elektronickou variantu (Co musíte umět ke zkouškám, VSĚ na VŠE a maturitní učebnice). Elektronické varianty najdete na těchto stránkách.

Co jsou elektronické materiály

Elektronické materiály v naší nabídce jsou soubory ke stažení s materiály pro výuku. Většinou jsou uloženy ve formátu PDF. Materiály nejsou interaktivní. Pokud máte zájem o interaktivní výuku, vybírejte z nabídky e-learningu a online testů.

Otevřené a uzavřené úlohy v materiálech

V materiálech většinou kombinujeme oba typy úloh. Poměr je různý dle konkrétního materiálu.

Další vysvětlení uzavřená, otevřená úloha naleznete u výuk.

Zapomněli jste heslo?

Pokud si pamatujete e-mail, se kterým jste služby objednali, využijte formulář pro obnovu hesla. V jiném případě kontaktujte technickou podporu.

Jak řešit problémy s přihlášením, nebo stahováním

Jste na správném místě, máte správné heslo, ale nemůžete se přihlásit, nebo Vám nejdou stáhnout či otevřít soubory? Kontaktujte technickou podporu.

Stránka, kde jste se dříve přihlašovali, neexistuje?

Využijte kontakt na technickou podporu. Může se to stát, protože postupně staré přístupy rušíme nebo dále neudržujeme.

Je možný osobní odběr?

Osobní odběr není možný. Veškeré učebnice z naší nabídky si však můžete prohlédnout a zakoupit v budově Gymnázia na Zatlance, a to během školního roku ve všední dny v časech kdy probíhají dlouhodobé kurzy, nebo v sobotu, v době kdy se konají Zkoušky nanečisto.