Často kladené dotazy

ilustrační obrázek k časti webu

Jak využít e-learning jako přípravu na zkoušky na střední školy

V nabídce máme několik typů výuk:

Domácí kurzy Vás postupně krok po kroku provedou veškerou látkou, kterou potřebujete ke státním přijímacím zkouškám. Jedná se o odlehčenou alternativu k prezenčním Dlouhodobým kurzům, která je připravená čistě pro online výuku. Formát výuky je následující:

  1. Přípravné video s rozborem látky daného týdne (15 - 30 minut)
  2. Audio rozcvička (5 až 15 minut)
  3. Procvičování tématických testů pod dohledem lektora (60 až 90 minut, v předem stanovené termíny)
  4. Domácí úkol
  5. Přístup do databáze výukových videí

Domácí Zkoušky nanečisto jsou online verzí klasických Zkoušek nanečisto, které nabízejí přímé srovnání s ostatními žáky a zážitek nejvíce se blížící samotným zkouškám. Úlohy jsou připravené po pečlivé analýze státních testů z minulých let. Časový rámec je přizpůsoben tomu, aby si každý zkusil práci pod tlakem, ale zároveň mu zbyla energie a soustředění na následný výklad, který mu pomůže rozpoznat vlastní chyby a zlepšit se.

Vhodné jsou pro každého, kdo se nemůže, nebo nechce dostavit osobně. Zejména pro mimopražské žáky, žáky v karanténě apod.

Online testy jsou koncipovány jako doplněk k pravidelné výuce (naší nebo individuální). Žáci si vybírají své odpovědi z nabídnutých možností nebo vpisují pouze výsledek výpočtu. Žáci si postupně zvykají na systém a nejrůznější formy otázek. Dostanou rychlou zpětnou vazbu, testy jsou opraveny ihned.

Soutěže

Všechny naše soutěže jsou online. Pro odeslání výsledku potřebujete počítač, tablet nebo alespoň mobil. Při řešení příkladů je vždy dobré mít tužku a papír.

Chceme Vám dát čas si soutěž zkusit a proto je možné platit, až po vyzkoušení několika kol.

Přihlášení do soutěže je možné i po začátku. Pokud to bude jen pár kol po začátku soutěže, necháme Vás vyplnit i kola předcházející. Zhruba po třetině až půlce soutěže (dle délky soutěže), budete moci kola ze začátku řešit jen mimo soutěž.

Zapomněli jste heslo?

Pokud si pamatujete e-mail, se kterým jste služby objednali, využijte formulář pro obnovu hesla. V jiném případě kontaktujte technickou podporu.

Jak řešit problémy s přihlášením, nebo s fungování po přihlášení

Jste na správném místě, máte správné heslo, ale nemůžete se přihlásit? Kontaktujte technickou podporu.

Jste přihlášeni, ale produkt není uhrazen i přesto, že jste již platili? Kontaktujte oddělení objednávek.

Jste přihlášeni, produkt je uhrazen, ale něco nefunguje, jak má? Kontaktujte technickou podporu.

Stránka kde jste se dříve přihlašovali, neexistuje?

Využijte kontakt na technickou podporu. Může se to stát, protože postupně staré přístupy rušíme nebo dále neudržujeme.

Na jakém principu funguje distanční výuka po dobu epidemiologických omezení?

On-line výuka je určena všem žákům přihlášeným do našich Dlouhodobých kurzů a do Domácích kurzů. Pro každou třídu jsou v týdnu vyhrazeny termíny, kdy se žáci mohou výuky zúčastnit. Časová flexibilita umožňuje zvládnout výuku obou předmětů (český jakyz a matematika) i během jednoho termínu. Další možností je, si předměty rozdělit a jeden výukový den se účastnit matematiky a druhý výukový den českého jazyka. Není však možné výuku předmětu splnit pouze z poloviny a zbytek dodělat v druhém termínu (např. polovinu úloh z matematiky v pondělí a zbytek úloh ve středu).

Dostanu se k výukovým materiálům, ikdyž se v konkrétním týdnu nezvládnu zapojit do on-line výuky?

Pokud nezvládnete účast ani v jednom z výukových dnů anebo během on-line výuky nestihnete vypracovat všechny úlohy, dostanete koncem týdne materiály jako soubory ke stažení.