ilustrační obrázek k časti webu

Zkoušky nanečisto pořádané na Praze 5 pro žáky 9. tříd - Gymnázium na Zatlance

3. června 2019
Dobrý den, má dcera Anna k vám docházela na kurzy z Matematiky a pár zkoušek i z ČJ, dostala se na obě střední školy. Moc děkuji za přípravu, myslím, že splnila přípravu přesně podle představ- důležitou stránkou byla jistě zkušenost s tím, že dcera nebyla vyplašená s plné třídy cizích dětí, že přesně věděla co přijde, jak se rozdají testy, kolik má času atd. tomuto přikládám 80% úspěšnost, zkrátka nebyla v totálním stresu, jelikož měla vše zažité z návštěvy vašich kurzů. :-) Děkuji, za 2 roky využiji 100% i pro syna. Krásný den a léto, (M. Č.)

24. května 2018
Dobrý den, Zkoušky nanečisto mi určitě opravdu pomohly, hlavně se souhrnným opakováním látky. Dostala jsem se díky nim na Gymnázium Špitálská. A určitě budu doporučovat mým známým a přátelům.

6. června 2017
Chci vám moc poděkovat, protože kdybych k vám nešla, nikdy jsem zkoušky neudělala. Skvěle jste zvládli typy úloh. Cermat jste prokoukli na výbornou. Šla jsem k vám asi 8x, ale i kdyby jsem šla jednou moc by to pomohlo. Děkuji H. P.

6. června 2017
Dobrý den, dcera k Vám chodila na kurzy i testy na nečisto a dostala se na gymnázium Na Pražačce, kde se umístila na 11.místě. Díky přípravě nebyla zaskočená z vyplňování testů a celkově šla na přijímačky více v pohodě, prý jako kdyby šla zase v sobotu na testy :-) Věříme, že je to hlavně díky Vašim kurzům a testům, domácím úkolům a materiálům, které jsme si ještě u Vás koupili. Byli jsme s kvalitou výuky a celkovým přístupem velmi nadšeni, takže Vás rádi doporučujeme dál :-) Pěkný den (A. CH.)