Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Angličtina pro žáky 9. tříd

Dlouhodobá příprava Výklad
ilustrační obrázek k časti webu

Kurz angličtiny pro žáky 9. tříd

Jste ve věku 13, 14 nebo 15 let, učíte se anglicky a chtěli byste umět ještě více a ještě lépe?

Chtěli byste poslouchat hudbu a rozumět textům, dívat se na filmy bez titulků, komunikovat s kamarády po celém světě, jezdit do světa a všude se domluvit? Nebo máte doma takového syna nebo dceru? Přijďte si vyzkoušet naše akční kurzy pro náctileté. Máme dlouholetou zkušenost s výukami mládeže.
Učíme tak, aby to bylo pro všechny zábavné, dynamické, moderní. V našich výukách se žáci ani chvilku nenudí a navíc jsou za námi výsledky.
Už po pár hodinách je projev kluků a holek ve skupinách jistější, sebevědomější, bohatší. Rozšiřujeme schopnosti a možnosti komunikace, dáváme velký důraz na jazykovou kreativitu. Volíme témata i prostředky odpovídající věku náctiletých. Ve skupině stejně starých dětí se stane diskuse a konverzace samozřejmostí a nenucenou nutností. Budeme spolu poslouchat hudbu pro mladé a překládat si texty.
Zaměříme se na to, co hýbe světem, neuniknou nám současné filmy, seriály, knihy, hvězdy současnosti a moderní aktivity. Rozšíříme slovní zásobu.

Více informací a přihlašování najdete zde.


Anglický kemp pro mladé studenty

Příměstský tábor s výukou angličtiny rodilým mluvčím a českou lektorkou pro mladé studenty ve věku 12-15 let.

Půjde o týden zážitkové angličtiny, kde se děti pomocí her a různých projektů ponoří do cizího světa, kde se nemluví česky. Protože jde o prázdninový tábor, důraz je vždy kladen na praktičnost a schopnost se domluvit – a to jakýmkoliv způsobem. Děti se rychle naučí porozumět instrukcím, které potřebují k soutěžení, secvičení scének nebo k plnění různých úkolů v terénu.

Více informací a přihlašování najdete zde.