Domácí pokračovací kurz pro žáky 8. tříd

Dlouhodobá příprava
ilustrační obrázek k časti webu

Původní pokračovací kurzy jsou nyní součástí nabídky Domácího kurzu pro žáky 8. tříd.

Domácí pokračovací kurz - online výuka


Nově jsme připravili online alternativu k našim Pokračovacím kurzům.

Výuka tematicky odpovídá látce prezenčních kurzů. Skládá se z pravidelných testů, videí s vysvětlením nové látky, domácích úkolů a dalších materiálů k samostudiu.

Každou sobotu Vám nabídneme výuková videa pro témata daného týdne. V týdnu pak v předem určené časy bude následovat online výuka formou společného procvičování.

Všechny materiály jsou připraveny speciálně pro Domácí kurz tak, aby nejlépe odpovídaly formátu výuky přes internet. Výukové materiály jsou doplněny databází výukových videí, která nabízí pomoc s jednotlivýmy tématy.

Při nákupu Domácího pokračovacícho kurzu získáte:

  • 12 lekcí kurzu - každá lekce obsahuje videa, speciální rozcvičku, sérii testů a krom poslední lekce i domácí úkol.

Cena:

1 400 Kč za 12 týdnů přípravy.


Termín konání:

Kurzy začínají v týdnu od 28. března 2022 a probíhají až do poloviny června 2022 (12 vyučovacích týdnů).


Můžete se přihlašovat:

Přihlásit se do Domácího pokračovacího kurzu pro 8. třídu

Organizace a způsob výuky:

Ve stanovený čas na Vás čekají naše krátké testy. Zadání zveřejníme v přesný čas dle harmonogramu v zákaznickém účtu.

Postupně si budete otevírat a vypracovávat jednotlivá zadání, která nám pak virtuálně odevzdáte. V rámci vyhodnocení získáte nejen body, ale i vzorová řešení.

Po přihlášení uvidíte tabulku "jak sbíráte body", uvidíte jak Vám kurz jde a zároveň jak pracujete a jak se Vám daří ve srovnání s ostatními.

Na každý týden máme připravenou stejnou sadu testů pro všechny termíny. Každou sadu je možné řešit pouze jednou.

Kdo nebude chtít pracovat online nebo se mu termín nebude hodit, dostane zadání i řešení zpětně. Materiály budeme nahrávat vždy po posledním termínu domácích kurzů daného týdne.

Domácí úkoly budou k dispozici hned po skončení výuky a řešit je bude možné do neděle. Řešení domácího úkolu získáte hned po jeho odevzdání. Pokud úkol nestihnete, zadání a řešení získáte i tak.

Časový harmonogram:

Představení týdne proběhne vždy v sobotu před výukovým týdnem. Nabídneme Vám materiály pro témata, která budou v daném týdnu probírána.

Lekce je možné řešit v předem daných časových blocích od pondělí do čtvrtka, vždy od 15.00 do 16.50 nebo od 17.00 do 18.50 (ve čtvrtek ještě navíc od 19.00 do 20.50). Výuky se můžete zúčastnit jen jednou a výuku je potřeba dokončit v daném bloku. Je to stejné jako když chodíte prezenčně, výuka je připravená cca na 90 minut a je potřeba ji zvládnout v daném čase. Pro opozdilce přidáváme v Domácím kurzu 30 minut navíc.

Domácí úkol bude zpřístupněn hned po absolvování výuky, na jeho řešení budete mít čas do neděle.