Spustili jsme objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025.

Matematika XXL - internetová matematická soutěž pro žáky 5. tříd

Srovnáni
ilustrační obrázek k časti webu

19. dubna 2019
Dobrý den pane Husare, děkujeme za soutěž XXL. Jonathana naučila nebát se udělat chybu a pustit se do řešení i obtížných příkladů. Na každé kolo se těšil, úlohy byly zajímavé a moc pěkné. V dubnu se dokonce sám přihlásil ve škole na Pythagoriádu (dříve by ho to ani nenapadlo) a postoupil do okresního kola.
S pozdravem a přáním krásného dne (J. H.)

"Co ovšem opravdu stálo za to, byla matematická soutěž XXL. Je to skvělý nápad, jak přimět děti s radostí počítat. Tolik příkladů, kolik Filip za soutěž spočítal (a s chutí!), nespočítal při domácích úkolech za celý rok. Pokud byste měl takovou soutěž i pro starší děti, rádi ji opět synovi zaplatíme."

"Co mne překvapilo - dcera se na nedělní soutěž těšila a vždy chtěla o to dříve přijet z chalupy :-) Takže tímto vám chci poděkovat a dát zpětnou vazbu, že děti soutěže baví ( a to Ema není jinak do učení hrrr.)."

"Vážený pane Husare, co se týká Matematiky XXL, jak jsem Vám psala již v úvodu soutěže, je to úžasný nápad s výborným provedením. Kdybyste viděl Simonku, jak moc se snažila vypočítat správně a navíc rychle všechny příklady! Každý týden nová chuť, nová očekávání, nová naděje, že se to podaří, a obrovská radost, když to vyšlo. Celkový výsledek nás všechny mile překvapil. Mně osobně velice těší, že ji matematika baví, a chci poděkovat za Váš přínos k tomu. Když přišla nabídka na májovou soutěž, neváhala ani vteřinu a celé 2 dny se nesmírně radovala z toho, že hned první kolo se jí výtečně povedlo a že je v čele... IM"