ilustrační obrázek k časti webu

Doplňkové výuky - 5. třída matematika

Výuky postupně začínají. Na nové stránce Jízdní řád a případná omezení Zkoušek nanečisto se dozvíte v jakém režimu naše výuky aktuálně probíhají.

Rozhodli jsme se zpřístupnit bonusový obsah, který je součástí našich distančních dlouhodobých kurzů. Doplňkové výuky pro pátou třídu momentálně obsahují přes 20 videí (přes 14 hodin videovýuky) a pravidelně přidáváme další.

Jak to funguje:

V doplňkových výukách naleznete pojmenované bloky, které obsahují videovýklad případně i PDF soubory se zadáním případně řešením příslušných úloh, stejně jako u Databází výukových materiálů. Obsah uvolňujeme postupně po týdnech. Videa si můžete po jejich zveřejnění dle nálady pustit kdykoliv. Pokud něčemu nerozumíte, můžete si video přetáčet, nebo se k němu opakovaně vracet.

Doplňkové výuky 5. třída matematika - delší (cca 30 - 40 minut) výuková videa na konkrétní témata. Samostatné testy s výkladem (šest Vánočních testů).

Zpětná vazba:

Zpětná vazba je pro nás důležitá. Pište nám, čemu ve výkladu nerozumíte, co v databázi chybí. Budeme rádi za každý e-mail. Psát můžete na [email protected].

Objednávka:

Doplňkové výuky je možné koupit pouze jak součást jiných produktů.

Garantem a zároveň tvůrcem většiny video obsahu je Mgr. Petr Husar.

Ukázkové video:

Mgr. Petr Husar - ukázka z dotazovny, která je součástí databáze. Pokud máte zajímavý příklad do naší dotazovny, můžete nám ho poslat na e-mail a facebook.