Domácí státní maturita z matematiky nanečisto

Dlouhodobá příprava
ilustrační obrázek k časti webu

Domácí státní maturita z matematiky nanečisto se ve školním roce 2023/2024 nekoná.

Přichystali jsme náhradu za naše prezenční simulační matematické testy ke státním maturitám. V prvních letech státních maturit jsme pro deník Mladá Fronta Dnes komentovali kompletně všechny verze státních maturitních testů (generálku, cvičné i ostré testy) a připravovali jejich řešení. Také v MFD běžel náš přípravný kurz. Na základě analýzy všech testů z minulých let připravujeme cvičné testy. Zaměřujeme se na všechna témata, která se kdy objevila. Zařazujeme do testů podobné typy úloh a také úlohy blízké, procvičující a rozšiřující. Připravíme vás ke zkoušce státní maturity ze všech témat. Získáte cvik, jistotu, sebevědomí. Porovnáte své schopnosti, znalosti, dovednosti s dalšími maturanty. Tým Zkoušek nanečisto má za sebou mnohaleté úspěšné působení a také bohatou publikační činnost v oblasti příprav ke zkouškám na VŠ i SŠ.

Do testů zařazujeme přesně ty okruhy, které byly obsaženy ve všech cvičných, generálních i ostrých státních verzích.

Termín konání:

Domácí státní maturity aktuálně neprobíhají.

Organizace:

Ve svém zákaznickém účtu najdete již od rána odpovědní arch, můžete si ho vytisknout dopředu. Pokud nemáte tiskárnu, můžete si arch připravit na čistý papír.

V 18.00 najdete v účtu zadání testu a můžete začít řešit. Na test by Vám mělo stačit 70 minut, ale nahrávejte i později! Lektor bude testy opravovat během večera.

Své řešení můžete vyfotit, nebo naskenovat. Soubory nahrajte k testu ve svém účtu a ještě je po nahrání radši zkontrolujte.