Objednávky kurzů, Zkoušek nanečisto a materiálů pro školní rok 2024/2025 spustíme 1. července.

První matematická pohotovost pro žáky od 5. třídy až po vysokou školu

Výklad

1. září 2018
Dobrý den, chci Vám poděkovat za skvělou přípravu syna na reparat z matematiky. Uspěl "za dvě" ! Věřím, že nabyté vědomosti mu vydrží, ale máme doma ještě jednoho studenta   Pokud bude potřeba, určitě jo pošlu k vám.
Přeji hodně úspěchů Š.

18. června 2018
Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za vaše služby a hlavně panu učiteli, který byl v pátek na matematické pohotovosti. Emma test zvládla na 1 a celkově si doučování moc pochvalovala. Ve škole zažívá často frustraci ze způsobu, jakým je látka nevysvětlená. Škoda, že takto neučí i na více školách. Moc díky a přeji hodně úspěchů a spokojených studentů. Služba je to výborná a nám rodičům ušetří hodně času a energie, kdy se snažíme děti podpořit a případně něco dovysvětlit. Je lepší, když to dělá ten, kdo má tuto oprobaci a zkušenost, jak látku vysvětlit. Zdravím. (L. M.)


Vážený pane Husare,
gratuluji Vám k naprosto geniálnímu nápadu s názvem První matematická pohotovost a jeho ještě lepší realizaci! Stačilo mi několik málo lekcí s Petrem Šedivým na pochopení látky probírané za celé pololetí druhého ročníku SŠ. Dnes jsem skládal dodatečnou zkoušku z matematiky a dopadl jsem nejlépe ze všech. Petr je nejlepší učitel, kterého znám a dokázal mi za pět minut vysvětlit to, o co se jiní snažili i několik měsíců. Jen tak dál!
S pozdravem A. H.