První matematická pohotovost pro žáky od 5. třídy až po vysokou školu

Výklad

1. září 2018
Dobrý den, chci Vám poděkovat za skvělou přípravu syna na reparat z matematiky. Uspěl "za dvě" ! Věřím, že nabyté vědomosti mu vydrží, ale máme doma ještě jednoho studenta   Pokud bude potřeba, určitě jo pošlu k vám.
Přeji hodně úspěchů Š.

18. června 2018
Dobrý den, chtěla jsem moc poděkovat za vaše služby a hlavně panu učiteli, který byl v pátek na matematické pohotovosti. Emma test zvládla na 1 a celkově si doučování moc pochvalovala. Ve škole zažívá často frustraci ze způsobu, jakým je látka nevysvětlená. Škoda, že takto neučí i na více školách. Moc díky a přeji hodně úspěchů a spokojených studentů. Služba je to výborná a nám rodičům ušetří hodně času a energie, kdy se snažíme děti podpořit a případně něco dovysvětlit. Je lepší, když to dělá ten, kdo má tuto oprobaci a zkušenost, jak látku vysvětlit. Zdravím. (L. M.)


Vážený pane Husare,
gratuluji Vám k naprosto geniálnímu nápadu s názvem První matematická pohotovost a jeho ještě lepší realizaci! Stačilo mi několik málo lekcí s Petrem Šedivým na pochopení látky probírané za celé pololetí druhého ročníku SŠ. Dnes jsem skládal dodatečnou zkoušku z matematiky a dopadl jsem nejlépe ze všech. Petr je nejlepší učitel, kterého znám a dokázal mi za pět minut vysvětlit to, o co se jiní snažili i několik měsíců. Jen tak dál!
S pozdravem A. H.