Prezenční i Domácí Zkoušky nanečisto probíhají od 8. 4. do 14. 4. i ve všední dny! Podrobné informace najdete v rozvrhu.

SOJČE - internetová SOutěž Jazyka ČEského pro žáky 9. tříd

Srovnáni
ilustrační obrázek k časti webu

SÍŇ SLÁVY ČEŠTINÁŘSKÉ SOUTĚŽE:


4. ročník 2022-2023 – První SOJČE

1. Palečková Lujza787110466808069655758728
2. Moravcová Aneta828410460716267765365724
3. van Luxemburg Léonnie787110456676568786859714
4. 65648166788364814560687
5. Cocula Jakub57728854745465646745640
6. 63518960794967565468636
7. Konečná Anna557089627582618047-621
8. 527684407149457139-527
9. 36638140683661523354524
10. Zahořík Vavřinec52477337573266625935520

4. ročník 2022-2023 – Druhé SOJČE

1.10012298679478866510073883
2. Cocula Jakub77877956798196637676770
3. Franc Filip886787586886110627054750
4. 99738547827577647374749
5. Moravcová Aneta102766852758085487571732
6. Lampová Amálie73738772637569666275715
7. Palečková Lujza66628255777262686561670
8. Landová Tereza59396358858058424969602
9. Vintr Filip62836440544360556349573
10.63413546496037236458476

4. ročník 2022-2023 – Třetí SOJČE

1. Palečková Lujza8080104651107984827087841
2. Cocula Jakub857994601026980847187811
3. 747898651107877626794803
4. Šedová Dominika545610661925068615382683
5. 40598831596056366259550
6. 46557514644255773570533

3. ročník 2021-2022 – První SOJČE

1. Woller Adam848810850707774897570785
2. Horáková Andrea82998976836580658254775
3. Menyhérth Filip591047836829171887384766
4.807311459927161707268760
5. Ceehová Eliška726410460978965755366745
6.658110081817960774762733
7. Kovářová Ester891101186388967479--717
8. Sopkuliaková Sofie72748771677864627763715
9. Zobal Jakub70589270737269786857707
10. Nová Barbora715410463827460854759699

3. ročník 2021-2022 – Druhé SOJČE

1. Nová Barbora99828362837785648179795
2. Maříková Magdaléna86737763568494717670750
3. Sopkuliaková Sofie86916065737672716555714
4. Janoušek Ondřej82707049876788735963708
5. Menyhérth David585965777110185835744700
6. Klíma Jakub51927736758580666858688
7. Vavřínková Hana94719257656366466063677
8. 54839350825578487060673
9. Šidlichovská Zuzana49797061667283555078663
10.72737347728063506072662

3. ročník 2021-2022 – Třetí SOJČE

1. Nová Barbora7960102949976104698079842
2. 79618561746883848079754
3. Třešňáková Sofie 506310451879192778057752
4. 717510077477266687963718
5. 775410451666863805980702
6. 68798361905161596773692
7. Stiborová Barbora755596601005265604873684
8. Sopkuliaková Sofie68667869816863685864683
9. 80626047786368925567672
10. Janoušek Ondřej 7259100489467788256-656

3. ročník 2021-2022 – Čtvrté SOJČE

1. Hampl Patrik66647561395870447963619
2. 65517371497359375577610
3. Stiborová Barbora 52597560387657614375596
4. 64745567596637496545581
5.-6. 47468641435536575766534
34464068547032606466534
7. 45636856286956484544522
8. Koudelka Václav48287262415556354768512
9. Třešňáková Sofie61689773626659---486
10. 36465344314649423848433

2. ročník 2020-2021 – jarní SOJČE

1. Křišťálová Karolína 8992927178120108 73 92 92 907
2. Walachová Klaudia 707810162898170 60 99 83 793
3. Dankovičová Tereza 44737648586757 59 67 90 639
4.56594459478579 47 71 80 627

2. ročník 2020-2021 – zimní SOJČE

1. Křišťálová Karolína 9485104829111084 82 90 98 920
2. Dankovičová Tereza 80638866975880 83 78 78 771
3. Müllerová Hana 81464352767057 38 - - 463

2. ročník 2020-2021 – podzimní SOJČE

1. Křišťálová Karolína 96899467808374 85 71 67 806
2. Sejková Sára 58845746587085 59 64 66 647
3. Dankovičová Tereza 77515045726182 70 51 43 602
4.Tomková Ema 53656848617675 75 65 - 586
5. 60624741634466 63 38 - 484
6. 91187724481122 30 18 32 371

2. ročník 2020-2021 – letní SOJČE

1. Křišťálová Karolína 871181047910498 84 84 89 94 941
2. Tomková Ema 758011370788168 81 56 70 772
3. Dankovičová Tereza 48398059767162 67 31 40 573
4. 8858801688-24 36 50 26 466

1. ročník 2019-2020

1. Uhlík Samuel767877102819689788584846
2.Faktorová Evelína806892801128265869476835
3. Partyka Adam6667966610810673829474832
4.Sobota Jakub 94739668838770686455758
5.–6.Brabcová Tereza78709665857869558675757
Pernegrová Renata82816684808068728460757
7.Smutková Karolína79669170807374827467756
8.Černáková Eliška847010487766781745652751
9.596510252967648929861749
10.Štádlerová Berenika636610081768868787255747