MASO - internetová MAtematická SOutěž pro žáky 7. tříd

Srovnáni
ilustrační obrázek k časti webu

SÍŇ SLÁVY MATEMATICKÉ SOUTĚŽE:


3. ročník 2021-2022 - První MASO

1. 94628883838979789459809
2. Kučerová Kateřina87929287547076678487796
3. Rajnoch Matyáš 79639172859775708874794
4. 837510476608064949759792
5. Keller Adam761048773598456708357749
6. 102556867528672927968741
7. Schreier Adam71648970685876718665718
8.43648074629179676183704
9. Líznerová Gabriela62788669705873816850695
10. Svítil Filip59556347658084947854679

3. ročník 2021-2022 - Druhé MASO

1. 857584807863736610258764
2. Kučerová Kateřina75947878758858788254760
3.–4. Svítil Filip77974098838574534664717
Schreier Adam60809274688676477361717
5. 83758067686744798859710
6. Svitil Daniel427388615270667910046677
7. Rajnoch Matyáš71727165856476476358672
8.73857985685845555640644
9. Kotek Matěj61676863595763517364626
10. 73726758625050636142598

3. ročník 2021-2022 - Třetí MASO

1. 76797474878183816456755
2. 60749568856583676760724
3.58527775665483646066655
4. Schreier Adam47737378707470423862627
5. Rajnoch Matyáš64554371594782685954602
6. Štamfest Prokop53396261566359705352568
7. 5355606788699072--554
8. Kotek Matěj50456853645167484856550
9.51375258636662585545547
10. Pekárková Hana48355458396678615153543

3. ročník 2021-2022 - Čtvrté MASO

1. 74728881636673707374734
2. Schreier Adam98898176535368706871727
3. Rajnoch Matyáš675910079645358674868663
4. Kotek Matěj59766559546341824765611
5. 56647462685751505572609
6. 45697665464451626164583
7. Hosova Liliana57526858435467694765580
8. 0524347325440674946430
9. Pekárková Hana60516752505557---392

2. ročník 2020-2021 – jarní MASO

1.Šplíchal Samuel 87737186566066 62 52 68 681
2. 76758566416561 56 57 62 644
3.76596456645165 55 57 69 616

2. ročník 2020-2021 – zimní MASO

1. 55527664606162 53 56 50 589
2. 61526970655761 49 55 48 587

2. ročník 2020-2021 – podzimní MASO

1. 38665547376757 51 61 54 533

2. ročník 2020-2021 – letní MASO

1. 657177834459 68 96 81 70 714
2. 557110268625182 76 71 53 691

1. ročník 2019-2020 - 1. série

1. Brožová Veronika74798971718577927689803
2. Štěrbová Klára67768566726574896083737
3.del Olmo José María 86628869667063616371699
4. Rysová Nikola61709266486565796882696
5.96836971537162704865688
6. Mitera Lukas84697563547053715965663
7. Plecitý Jan67698362607754596368662
8.70897551417379665166661
9.69496265655458848264652
10.71677567574554776569647


1. ročník 2019-2020 - 2. série

1. Endal Damian73727260655765665264646
2. 57275467716665675858590
3. Naňková Alžběta64696670786484---495