Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Hezký den, děkujeme, dcera se dostala na své prioritní gymnázium. Bez přípravy u vás, primárně v matematice, by se tak nestalo. Ještě jednou díky! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:44

Gratulujeme! Také děkujeme za důvěru, kterou jste nám dali, a přejeme dceři, aby pro ni gymnázium bylo místem nových přátelství, zážitků i dalších úspěchů. odpovědět

Chodil jsem na skvělý dlouhodobý kurz do Panské (7. třída). Moc mi pomohl pochopit matiku a dostat se na gympl. Děkuju. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:43

Moc děkujeme! Máme velkou radost, že ti dlouhodobý kurz v Panské pomohl lépe pochopit matematiku a úspěšně se dostat na gympl. Přejeme ti, ať se ti na nové škole daří. odpovědět

Dcera chodila na dlouhodobé kurzy a jednou za čas i na zkoušky nanečisto. V řádných termínech získala 96 bodů. Příprava zde jí připadala vyvážená a velmi dobrá. Děkujeme, ať se daří. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:42

Moc děkujeme za krásnou zpětnou vazbu! A především velká gratulace dceři — 96 bodů v řádných termínech je opravdu výborný výsledek a zasloužený úspěch. Dceři přejeme, ať se jí na nové škole daří a studium ji baví! odpovědět

Syn díky vašim přípravám 86 bodů ve zkouškách na osmileté gymnázium a úplně bez problémů byl přijat na prioritní školu. Celému teamu vřele děkujeme. Přípravky byly naprosto precizní a komplexní a věřím, že bez vás všech by to určitě nedopadlo dobře. Už nyní vás doporučujeme všude! Ať se vám všem i nadále daří!! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:41

Moc děkujeme za tak krásná slova! A především obrovská gratulace synovi — 86 bodů je skvělý výsledek a přijetí na prioritní osmileté gymnázium je nádherná odměna za jeho práci a píli. Máme velkou radost, že vám naše přípravky přišly precizní a komplexní a že synovi dodaly potřebnou jistotu i znalosti ke zkouškám. Taková zpětná vazba je pro celý náš tým obrovskou motivací. Synovi přejeme, aby ho studium na gymnáziu bavilo. odpovědět

Synovi kurzy a zejména simulace skutečných zkoušek opravdu pomohly, od prvních pokusů na podzim došlo k velkému zlepšení. Nakonec se úspěšně dostal na svou prioritní školu. Děkuji. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:39

Moc děkujeme za zprávu i důvěru během celé přípravy. Máme velkou radost, že synovi kurzy i Zkoušky nanečisto pomohly a že byl během roku vidět tak výrazný posun. Gratulujeme k přijetí na prioritní školu — to je krásný výsledek celé jeho práce a vytrvalosti. Přejeme mu, ať se mu na nové škole daří! odpovědět

Díky Vašim přípravným kurzům i psychické podpoře se syn dostal na první preferované gymnázium. Pan Husar byl půl roku milým „imaginárním“ členem naší domácnosti. Díky jeho hromádkové metodě, Matematické žumpě a jednoduchému způsobu vysvětlování mnohdy ne úplně hezkých příkladů jsme úspěšně zdolali CERMAT a doufáme, že s poutníkem a kouzelníkem se již nikdy nepotkáme :-). Vaše kurzy budeme velmi rádi doporučovat. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:38

Moc děkujeme za nádhernou zprávu! Máme obrovskou radost, že se syn dostal právě na své vysněné gymnázium — a ještě větší, že jsme mohli být součástí jeho cesty. Pan Husar jako „imaginární člen domácnosti“ nás opravdu pobavil. A jsme rádi, že hromádková metoda i Matematická žumpa pomohly zkrotit i ty nejzáludnější cermatí příklady. Děkujeme za důvěru, milá slova i doporučení. Synovi přejeme, ať se mu na gymnáziu daří, baví ho studium a má před sebou spoustu dalších úspěchů! odpovědět

Dobrý den! Syn navštěvoval dlouhodobé kurzy, aby se připravil na osmiletou gymnázium, a opravdu mu to pomohlo. Dnes jsme se dozvěděli, že byl přijat na gymnázium s první prioritou s 93 body (čeština 48b, matematika 45). Moc děkujeme!!! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:32

Dobrý den, vynikající výsledek! Jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí synovi cesty k vysněné škole. :) Přejeme, ať je syn ve škole spokojen. odpovědět

Dobrý den, Dnešní test z matematiky se mi velice vydařil. Anička Elizabeta hlásí 48 bodů... Přeji krásný den. Zítra si jedu plnou parou vpřed pro opravných 50 bodíků. odpovědět

Dana Fučíková – 15.4.2026 10:40

Kde jste prosím zjistila výsledky? odpovědět

Syn v pátek dal 46 z M a 40 z ČJ. A dnes 36 a 36. Takže to vypadá, že bude bezpečně přijat tam, kam chtěl - průmyslovka na Proseku v Praze. Hodně mu pomohly zkoušky nanečisto. Děkujeme. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:25

Děkujeme za zprávu. Gratulujeme a přejeme, ať je na vybrané škole spokojen. odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Kateřina K. – 23.5.2016 19:43

#5#Dobrý den,pane Husat. Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu na příjmací zkoušky na 8-leté gymnázium. Bez Vás bych nevěděla co se mám učit a jakým stylem. Moc mi pomohl Váš styl učení - chodila jsem k Vám v sobotu na Zkoušky nanečisto a doma jsem se učila podle Vašich učebnic. Váš styl mě baví a vyhovuje mi. Když vidím, jaký pokrok jsem ve všech předmětech udělala a když mi máma ukazuje úplně má první vyplněná cvičení a testy na cestě k přípravě (byly plné chyb,kterým se dnes směji), jsem moc ráda. Můj pocit ze zkoušek na mém zvoleném gymnáziu "Omská" nebyl nejlepší - moc se mi nedařilo,jelikož úloh bylo hodně a času málo - bála jsem se, že vše nestihnu a také tomu tak bylo. Na druhém gymnáziu "Voděradská" byl můj celkový pocit o hodně lepší - vše jsem věděla a stihla a uvědomovala si, že většinu úloh jsem se naučila u Vás. Můj výsledek byl podle mých očekávání- dostala jsem se na gymnázium "Voděradská". Velmi děkuji Vám i Vašemu týmu! Kateřina K.