Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Hezký den, děkujeme, dcera se dostala na své prioritní gymnázium. Bez přípravy u vás, primárně v matematice, by se tak nestalo. Ještě jednou díky! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:44

Gratulujeme! Také děkujeme za důvěru, kterou jste nám dali, a přejeme dceři, aby pro ni gymnázium bylo místem nových přátelství, zážitků i dalších úspěchů. odpovědět

Chodil jsem na skvělý dlouhodobý kurz do Panské (7. třída). Moc mi pomohl pochopit matiku a dostat se na gympl. Děkuju. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:43

Moc děkujeme! Máme velkou radost, že ti dlouhodobý kurz v Panské pomohl lépe pochopit matematiku a úspěšně se dostat na gympl. Přejeme ti, ať se ti na nové škole daří. odpovědět

Dcera chodila na dlouhodobé kurzy a jednou za čas i na zkoušky nanečisto. V řádných termínech získala 96 bodů. Příprava zde jí připadala vyvážená a velmi dobrá. Děkujeme, ať se daří. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:42

Moc děkujeme za krásnou zpětnou vazbu! A především velká gratulace dceři — 96 bodů v řádných termínech je opravdu výborný výsledek a zasloužený úspěch. Dceři přejeme, ať se jí na nové škole daří a studium ji baví! odpovědět

Syn díky vašim přípravám 86 bodů ve zkouškách na osmileté gymnázium a úplně bez problémů byl přijat na prioritní školu. Celému teamu vřele děkujeme. Přípravky byly naprosto precizní a komplexní a věřím, že bez vás všech by to určitě nedopadlo dobře. Už nyní vás doporučujeme všude! Ať se vám všem i nadále daří!! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:41

Moc děkujeme za tak krásná slova! A především obrovská gratulace synovi — 86 bodů je skvělý výsledek a přijetí na prioritní osmileté gymnázium je nádherná odměna za jeho práci a píli. Máme velkou radost, že vám naše přípravky přišly precizní a komplexní a že synovi dodaly potřebnou jistotu i znalosti ke zkouškám. Taková zpětná vazba je pro celý náš tým obrovskou motivací. Synovi přejeme, aby ho studium na gymnáziu bavilo. odpovědět

Synovi kurzy a zejména simulace skutečných zkoušek opravdu pomohly, od prvních pokusů na podzim došlo k velkému zlepšení. Nakonec se úspěšně dostal na svou prioritní školu. Děkuji. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:39

Moc děkujeme za zprávu i důvěru během celé přípravy. Máme velkou radost, že synovi kurzy i Zkoušky nanečisto pomohly a že byl během roku vidět tak výrazný posun. Gratulujeme k přijetí na prioritní školu — to je krásný výsledek celé jeho práce a vytrvalosti. Přejeme mu, ať se mu na nové škole daří! odpovědět

Díky Vašim přípravným kurzům i psychické podpoře se syn dostal na první preferované gymnázium. Pan Husar byl půl roku milým „imaginárním“ členem naší domácnosti. Díky jeho hromádkové metodě, Matematické žumpě a jednoduchému způsobu vysvětlování mnohdy ne úplně hezkých příkladů jsme úspěšně zdolali CERMAT a doufáme, že s poutníkem a kouzelníkem se již nikdy nepotkáme :-). Vaše kurzy budeme velmi rádi doporučovat. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:38

Moc děkujeme za nádhernou zprávu! Máme obrovskou radost, že se syn dostal právě na své vysněné gymnázium — a ještě větší, že jsme mohli být součástí jeho cesty. Pan Husar jako „imaginární člen domácnosti“ nás opravdu pobavil. A jsme rádi, že hromádková metoda i Matematická žumpa pomohly zkrotit i ty nejzáludnější cermatí příklady. Děkujeme za důvěru, milá slova i doporučení. Synovi přejeme, ať se mu na gymnáziu daří, baví ho studium a má před sebou spoustu dalších úspěchů! odpovědět

Dobrý den! Syn navštěvoval dlouhodobé kurzy, aby se připravil na osmiletou gymnázium, a opravdu mu to pomohlo. Dnes jsme se dozvěděli, že byl přijat na gymnázium s první prioritou s 93 body (čeština 48b, matematika 45). Moc děkujeme!!! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:32

Dobrý den, vynikající výsledek! Jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí synovi cesty k vysněné škole. :) Přejeme, ať je syn ve škole spokojen. odpovědět

Dobrý den, Dnešní test z matematiky se mi velice vydařil. Anička Elizabeta hlásí 48 bodů... Přeji krásný den. Zítra si jedu plnou parou vpřed pro opravných 50 bodíků. odpovědět

Dana Fučíková – 15.4.2026 10:40

Kde jste prosím zjistila výsledky? odpovědět

Syn v pátek dal 46 z M a 40 z ČJ. A dnes 36 a 36. Takže to vypadá, že bude bezpečně přijat tam, kam chtěl - průmyslovka na Proseku v Praze. Hodně mu pomohly zkoušky nanečisto. Děkujeme. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:25

Děkujeme za zprávu. Gratulujeme a přejeme, ať je na vybrané škole spokojen. odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Dyndula – 18.4.2005 11:11

Zdravim všechny,co mají po přijímacích zkouškách...když sem vystupovala z auta od mamky,tak mi bylo tak nějak divně,ale postupně to všechno opadalo,šla sem za majdou do třídy a ani sme nebyly moc nervozní,paxme se rozloučily a šly sme napsat tu písemku.když učitel rozdával ty práce,taxem si to začala číst,asi tři příklady jsem věděla úplně najisto a nakonec sem zjistila,že sem tam vlastně přišla napsat jen obyčejnou písemku a jsem maximalně spokojená!!!mám 6 příkladů ze 7!je to úplně skvělý.byly tam typy na logiku a pak na rovnici a na dvojitou nepřímou úměrnost-tenhle příklad,vůbec sem nevěděla co s tim,pak sem si vzpomněla na ZKN na jídlo pro prasátka a zjistila sem že to je úplně to samy,akorát s traktorama,který se porouchaly a pak opravily.jsem fakt maximálně spokojená.čeština byla horší.jazyková část oki,to sem si jistá,ale část literatury a umění hrůza s hrůzou...no ale myslim si,že celkově se snad do 90.místa vejdu!!!jinak přišlo mi že sem přišla na zkoušky tak ¨nějak zevlovat(Jako HH).Jo a ještě...jaxte pane učiteli řikal,že tomu opravujícímu máme nasadit brouka do hlavy,že budeme předstírat že něco umíme,taxem tam popsala celej papír úplně divnýma číslama a takovejma těma věcma,co mu zamotaj hlavu a dá mi nějaký body:)Takže sem hrozně spokojená!výsledky se dozvíme zítra kolem 16:00,taxe určitě ozvu!!