Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Hezký den, děkujeme, dcera se dostala na své prioritní gymnázium. Bez přípravy u vás, primárně v matematice, by se tak nestalo. Ještě jednou díky! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:44

Gratulujeme! Také děkujeme za důvěru, kterou jste nám dali, a přejeme dceři, aby pro ni gymnázium bylo místem nových přátelství, zážitků i dalších úspěchů. odpovědět

Chodil jsem na skvělý dlouhodobý kurz do Panské (7. třída). Moc mi pomohl pochopit matiku a dostat se na gympl. Děkuju. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:43

Moc děkujeme! Máme velkou radost, že ti dlouhodobý kurz v Panské pomohl lépe pochopit matematiku a úspěšně se dostat na gympl. Přejeme ti, ať se ti na nové škole daří. odpovědět

Dcera chodila na dlouhodobé kurzy a jednou za čas i na zkoušky nanečisto. V řádných termínech získala 96 bodů. Příprava zde jí připadala vyvážená a velmi dobrá. Děkujeme, ať se daří. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:42

Moc děkujeme za krásnou zpětnou vazbu! A především velká gratulace dceři — 96 bodů v řádných termínech je opravdu výborný výsledek a zasloužený úspěch. Dceři přejeme, ať se jí na nové škole daří a studium ji baví! odpovědět

Syn díky vašim přípravám 86 bodů ve zkouškách na osmileté gymnázium a úplně bez problémů byl přijat na prioritní školu. Celému teamu vřele děkujeme. Přípravky byly naprosto precizní a komplexní a věřím, že bez vás všech by to určitě nedopadlo dobře. Už nyní vás doporučujeme všude! Ať se vám všem i nadále daří!! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:41

Moc děkujeme za tak krásná slova! A především obrovská gratulace synovi — 86 bodů je skvělý výsledek a přijetí na prioritní osmileté gymnázium je nádherná odměna za jeho práci a píli. Máme velkou radost, že vám naše přípravky přišly precizní a komplexní a že synovi dodaly potřebnou jistotu i znalosti ke zkouškám. Taková zpětná vazba je pro celý náš tým obrovskou motivací. Synovi přejeme, aby ho studium na gymnáziu bavilo. odpovědět

Synovi kurzy a zejména simulace skutečných zkoušek opravdu pomohly, od prvních pokusů na podzim došlo k velkému zlepšení. Nakonec se úspěšně dostal na svou prioritní školu. Děkuji. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:39

Moc děkujeme za zprávu i důvěru během celé přípravy. Máme velkou radost, že synovi kurzy i Zkoušky nanečisto pomohly a že byl během roku vidět tak výrazný posun. Gratulujeme k přijetí na prioritní školu — to je krásný výsledek celé jeho práce a vytrvalosti. Přejeme mu, ať se mu na nové škole daří! odpovědět

Díky Vašim přípravným kurzům i psychické podpoře se syn dostal na první preferované gymnázium. Pan Husar byl půl roku milým „imaginárním“ členem naší domácnosti. Díky jeho hromádkové metodě, Matematické žumpě a jednoduchému způsobu vysvětlování mnohdy ne úplně hezkých příkladů jsme úspěšně zdolali CERMAT a doufáme, že s poutníkem a kouzelníkem se již nikdy nepotkáme :-). Vaše kurzy budeme velmi rádi doporučovat. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:38

Moc děkujeme za nádhernou zprávu! Máme obrovskou radost, že se syn dostal právě na své vysněné gymnázium — a ještě větší, že jsme mohli být součástí jeho cesty. Pan Husar jako „imaginární člen domácnosti“ nás opravdu pobavil. A jsme rádi, že hromádková metoda i Matematická žumpa pomohly zkrotit i ty nejzáludnější cermatí příklady. Děkujeme za důvěru, milá slova i doporučení. Synovi přejeme, ať se mu na gymnáziu daří, baví ho studium a má před sebou spoustu dalších úspěchů! odpovědět

Dobrý den! Syn navštěvoval dlouhodobé kurzy, aby se připravil na osmiletou gymnázium, a opravdu mu to pomohlo. Dnes jsme se dozvěděli, že byl přijat na gymnázium s první prioritou s 93 body (čeština 48b, matematika 45). Moc děkujeme!!! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:32

Dobrý den, vynikající výsledek! Jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí synovi cesty k vysněné škole. :) Přejeme, ať je syn ve škole spokojen. odpovědět

Dobrý den, Dnešní test z matematiky se mi velice vydařil. Anička Elizabeta hlásí 48 bodů... Přeji krásný den. Zítra si jedu plnou parou vpřed pro opravných 50 bodíků. odpovědět

Dana Fučíková – 15.4.2026 10:40

Kde jste prosím zjistila výsledky? odpovědět

Syn v pátek dal 46 z M a 40 z ČJ. A dnes 36 a 36. Takže to vypadá, že bude bezpečně přijat tam, kam chtěl - průmyslovka na Proseku v Praze. Hodně mu pomohly zkoušky nanečisto. Děkujeme. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:25

Děkujeme za zprávu. Gratulujeme a přejeme, ať je na vybrané škole spokojen. odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Julie Mahlerová – 26.4.2006 17:00

#9#Jupíííí! Přijali mě na Keplera! :) Nebylo to moc jistý...byla sem těsně na hranou ... tak sem chtěla napsat až to budu vědět úplně jistě. Jsem hrozně ráda, ale možná mi to ještě úplně nedošlo a možná, že sem s tim taky trochu počítala a u těch zkoušek sem se asi tolik nesnažila jak sem a asi to tak podle toho potom vypadalo, ale sem tam a to je fajn! :) Nejdřív na mě rodiče byli trochu naštvaný...tolikrát sem chodila na Zatlanku a pak se tam málem nedostanu, ale když se tak dneska taťka semnou šel podívat na ty testy, tak se nálada trochu zlepšla...Tady na Zatlance ta připrava byla báječná a hlavně bych co nejvíc chtěla ocenit přístup celého týmu! :) Takoví kdyby byli všichni učitelé, tak se žije na světě jak v ráji. To podporování si myslim, že nejen mně ale i mnoha, mnoha jiným moc pomohlo a věřte mi, bude se mi po Vás všech co tam opravujete, zadávate, píšete vzkazy a všechno jiný další možný bude hrozně moc stejskat! No nicméně Kepler má o dost jiný zkoušky než na jaký sem byla zvyklá tady nanečisto....musím říct, že tady je to o dost lehčí...a možná, že by se to tu mělo zaměřit víc na logické příklady a příklady, ve kterých musíte hodně věcí odvozovat. Kdyštak dodám přibližné znění zkoušek...teda podle toho na co si ještě vzpomenu! :) Ten humanitní test tam byl docela zrádný....musel se tam dvakrát vymýšlet sloh a pak tam bylo něco jako vyhledat z textu slova fonetická, lexikální no a podobně...tohle mi zrovna moc nešlo. Když se tak zpětně ohlídnu tak si říkám, že sem se toho vlastně nemusela tolik učit, protože na zkoušky na Keplera se vlastně člověk ani nemusí tolik učit....spíš tam šlo o logické myšlení odvozovaní z textu, pochopení různých informací....Dostali se mi do rukou i zkoušky z Aleje...tak v případě zájmu dodám! :) No nic...tak abych to tu celé nezabrala jen já. Chtěla sem všech mnohokrát poděkovat za to že to semnou těch několik měsíců vydrželi a HLAVNĚ za to, že mi tolik pomohli! :) Děkuju!!!! Budu na Vás často vzpomínat! :)