Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Dobrý den, bohužel jsem se v prvním kole nedostala nikam, ale i tak mi Vaše kurzy pomohly. Zkoušky jsem spíš pokazila ze stresu, ne z toho že jsem nebyla připravena. Děkuji, kurzy mi pomohly i co se týče učiva ve škole- hlavně češtiny. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:27

Mrzí nás, že se první kolo nepovedlo dle tvých představ. To, co popisuješ, je bohužel u přijímacích zkoušek poměrně časté — stres dokáže ovlivnit výsledek i u dobře připravených studentů. Těší nás, že ti kurzy pomohly nejen s přípravou na přijímačky, ale i v běžném školním učivu, zejména v češtině. Držíme palce do dalšího studia! odpovědět

Dobrý den, dcera má v škole jedničky. Absolvovala kurz ČJ a M, 4x byla na zkouškách na nečisto (sobota), poslední napsala na 64 bodů celkem, a i tak oba ostré testy naspala na (24 a 31), tak nevím, zda byla příprava špatná anebo stres udělal svoje. Pro příště bych uvažoval o individuálním přístupe k učení, a ne o hromadné výuce kde se nedá věnovat, jak je potřeba. Následně sobotní zkoušky dávají určitě smysl. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:24

Děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že ostré testy nedopadly podle vašich představ. Rozdíl mezi výsledky z přípravy a ostrými testy bohužel často způsobí právě stres v den zkoušky. Jsme rádi, že jste ocenili sobotní Zkoušky nanečisto. Dceři přejeme hodně úspěchů a věříme, že učivo, které si osvojila během příprav v budoucnu využije. odpovědět

Dobrý den, dcera se připravovala téměř půl roku intenzivně pomocí vašich on-line kurzů a i když to bylo náročné pro celou rodinu a testy jsme měli všude po domě, stálo to za to. Dcera se na vysněné šestileté gymnázium dostala:-) Děkujeme tedy celému týmu za pomoc a motivaci! Byli jste skvělí odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:18

Máme velkou radost, že se dcera po půl roce intenzivní přípravy dostala na své vysněné šestileté gymnázium. Víme, kolik úsilí, času a energie to stojí nejen děti, ale často celou rodinu — a testy „po celém domě“ si umíme živě představit. O to více nás těší, že vaše společná práce přinesla vysněný výsledek. Děkujeme za důvěru a milou zpětnou vazbu pro náš tým. Dceři přejeme, aby ji studium bavilo a aby se jí na nové škole dařilo! odpovědět

Dobrý den, syn 5. třída absolvoval kurzy v Ohradní, zúčastnil se také 5 testů na Zatlance a dostal se na prioritní gymnazium. U mladšího syna, pokud tato možnost bude, určitě zvolíme Vaše kurzy. Díky odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:16

Moc děkujeme za milou zprávu. Máme velkou radost, že syn úspěšně zvládl přijímací zkoušky a dostal se na své prioritní gymnázium. Ze zkušenosti víme, že právě kombinace kurzů a zkoušek bývá ideální. Děkujeme za důvěru a budeme se těšit i na mladšího syna. Přejeme celé rodině hodně radosti a synovi mnoho úspěchů na nové škole! odpovědět

Syn 46 bodu z matematiky z zacatecnich 21. Takze velke dekuji. Dostal se na svoji 1. prioritu. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:13

To je nádherný výsledek — posun z 21 na 46 bodů z matematiky zaslouží velkou pochvalu! Máme velkou radost, že se syn dostal na školu s 1. prioritu a že jsme mohli být součástí jeho cesty k úspěchu. Přejeme synovi, aby se mu na vysněné škole dařilo. odpovědět

Dobrý den, syn chodil na kurz i na testy a dostal se na vysněnou školu. Byla to velká pomoc, ceníme nejen prohloubení znalostí a dovedností, ale i praktické tipy a vychytávky k vyplňování testů a v neposlední řadě psychickou podporu. Děkujeme! Bára a Maty Cihelkovi odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:11

Máme velkou radost, že kurz i příprava na testy synovi pomohly a že se dostal na svou vysněnou školu. To je skvělá zpráva a velká odměna i pro nás. Velmi si vážíme toho, že oceňujete nejen samotnou výuku, ale také praktické tipy k testům a podporu během přípravy. Přejeme synovi, aby se mu na nové škole dařilo a studium ho bavilo. odpovědět

Dobrý den, dcera k vám chodila na testy nanečisto, ty jí velmi pomohly - sama chtěla chodit a dalo jí to opravdu hodně, aby uspěla ve zkouškách a dostala se na vytoužené osmileté gymnázium! Moc bych chtěla tímto poděkovat za váš skvělý přístup a mohu jedině doporučit všem!!! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:47

Jsme moc rádi, že dcera uspěla u zkoušek a moc jí gratulujeme! Přejeme, ať se jí na nové škole daří! :) odpovědět

Dobrý den, syn 86 bodů. Dostal se na osmileté gymnázium první volby. Děkujeme za přípravu. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:45

Budeme rádi, když synovi vyřídíte obrovskou gratulaci! :) odpovědět

Dobrý den, po intenzovní přípravě u Vás se syn syn dostal na vysněné gymnázium v první prioritě. Byl to náročný rok, ale stálo to za to, děkujeme! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 18.5.2026 13:45

Moc děkujeme za krásnou zprávu! odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Julie Mahlerová – 26.4.2006 17:00

#9#Jupíííí! Přijali mě na Keplera! :) Nebylo to moc jistý...byla sem těsně na hranou ... tak sem chtěla napsat až to budu vědět úplně jistě. Jsem hrozně ráda, ale možná mi to ještě úplně nedošlo a možná, že sem s tim taky trochu počítala a u těch zkoušek sem se asi tolik nesnažila jak sem a asi to tak podle toho potom vypadalo, ale sem tam a to je fajn! :) Nejdřív na mě rodiče byli trochu naštvaný...tolikrát sem chodila na Zatlanku a pak se tam málem nedostanu, ale když se tak dneska taťka semnou šel podívat na ty testy, tak se nálada trochu zlepšla...Tady na Zatlance ta připrava byla báječná a hlavně bych co nejvíc chtěla ocenit přístup celého týmu! :) Takoví kdyby byli všichni učitelé, tak se žije na světě jak v ráji. To podporování si myslim, že nejen mně ale i mnoha, mnoha jiným moc pomohlo a věřte mi, bude se mi po Vás všech co tam opravujete, zadávate, píšete vzkazy a všechno jiný další možný bude hrozně moc stejskat! No nicméně Kepler má o dost jiný zkoušky než na jaký sem byla zvyklá tady nanečisto....musím říct, že tady je to o dost lehčí...a možná, že by se to tu mělo zaměřit víc na logické příklady a příklady, ve kterých musíte hodně věcí odvozovat. Kdyštak dodám přibližné znění zkoušek...teda podle toho na co si ještě vzpomenu! :) Ten humanitní test tam byl docela zrádný....musel se tam dvakrát vymýšlet sloh a pak tam bylo něco jako vyhledat z textu slova fonetická, lexikální no a podobně...tohle mi zrovna moc nešlo. Když se tak zpětně ohlídnu tak si říkám, že sem se toho vlastně nemusela tolik učit, protože na zkoušky na Keplera se vlastně člověk ani nemusí tolik učit....spíš tam šlo o logické myšlení odvozovaní z textu, pochopení různých informací....Dostali se mi do rukou i zkoušky z Aleje...tak v případě zájmu dodám! :) No nic...tak abych to tu celé nezabrala jen já. Chtěla sem všech mnohokrát poděkovat za to že to semnou těch několik měsíců vydrželi a HLAVNĚ za to, že mi tolik pomohli! :) Děkuju!!!! Budu na Vás často vzpomínat! :)