Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Dobrý den, dcera chodila na kurz ČJ a M 20 lekcí. Určitě jí to pomohlo, za což děkujeme. Dostala se na první školu - pedagogické lyceum. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:51

Máme velkou radost, že dcera byla přijata na pedagogické lyceum jako svou první volbu. Jsme rádi, že jí kurz z českého jazyka a matematiky pomohl v přípravě na přijímací zkoušky a že se společné úsilí vyplatilo. Dceři přejeme, aby ji studium bavilo a dařilo se jí nejen ve škole. odpovědět

Dcera se pripravovala na 8 lete g. a a byla prijata na skolu prvni volby. Kurz je uceleny, hodne procvicovani a skvela videa s vykladem. Pana Husara jsem si rada poslechla i ja, umi to skvele podat. Tak v zari/rijnu opet na videnou s dalsim potomkem. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:50

Moc děkujeme za krásnou zprávu i milá slova. Máme velkou radost, že dcera byla přijata na osmileté gymnázium s první prioritou a že jí naše příprava pomohla na cestě k úspěchu. Vaše slova o panu Husarovi nás moc potěšila. Budeme se na Vás i dalšího potomka moc těšit znovu na podzim. Přejeme celé rodině krásné léto a dceři úspěšný start v nové škole! odpovědět

Dcera byla přijata na osmileté gymnázium na svou 1. volbu, připravovala na přijímací zkoušky docházkou na kurz Čj i M fyzicky + testy on-line, cca 3x byla i na zkouškách nanečisto o víkendu. Zpětně hodnotí přínos účasti na kurzech Zkoušek nanečisto velmi pozitivně. Všichni lektoři byli skvělí a díky tomu ji učení bavilo. Prostřednictvím kurzu si doplnila i učivo, které ve škole nestíhali probrat, či řádně procvičit. Obrovské díky celému týmu Zkoušek nanečisto. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:47

Moc děkujeme za krásnou zpětnou vazbu. Máme obrovskou radost, že dcera byla přijata a že jí naše příprava pomohla nejen k úspěchu u přijímaček, ale také k větší jistotě a chuti do učení. Děkujeme také za milá slova směrem k našim lektorům. Moc si vážíme toho, že dcera díky kurzům doplnila i učivo, na které ve škole nebyl dostatek prostoru. Celému týmu Vaše poděkování určitě rádi předáme. Dceři přejeme mnoho dalších úspěchů. odpovědět

Dcera absolvovala online distanční kurz z matematiky a češtiny na základě doporučení mé kamarádky, která má na gymnáziu 3 děti a 2 z nich se připravovali s Vámi. Na zkoušky nanečisto do Prahy jsme ani nestihli jet a příprava tak probíhala pouze online. Získala 43 bodů z matematiky a 46 bodů z češtiny a umístila se první v pořadí na osmiletém gymnáziu. Zároveň říká, že díky přípravě jí zkoušky nepřipadaly nějak zvlášť těžké. Moc děkujeme a určitě využijeme Zkoušky nanečisto znovu za 2 roky, až se bude na přijímačky připravovat druhá dcera odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:43

Moc děkujeme za zprávu. Máme obrovskou radost, že dcera zvládla přijímací zkoušky s tak skvělým výsledkem – 43 bodů z matematiky a 46 bodů z češtiny jsou úžasné výsledky, a první místo na osmiletém gymnáziu je fantastický úspěch. Budeme se moc těšit zase za dva roky při přípravě mladší dcery. Přejeme celé rodině pěkné léto a dceři krásný start na gymnáziu! odpovědět

Nejsem si jistá ,zda by samotný kurz v přípravě stačil,ale určitě pomohl i nám,abychom věděli okruhy a veškeré učivo. Kromě kurzů jsme pak jeli ještě doma a bylo to teda náročné,ale dcera se na šestileté gymnázium dostala,takže slavíme. Děkujeme a všem dalším přejeme hodně štěstí. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:38

Gratulujeme dceři k přijetí na šestileté gymnázium! Přejeme dceři, ať ji studium na gymnáziu baví a daří se jí tam! odpovědět

Dobrý den, syn se dostal na střední školu 1.priority. Nejvíce pomohly přípravné testy, které navštěvoval každý pátek od ledna. Díky nim se naučil, jak při testu pracovat s časem tak, aby ho stihl celý co nejefektivněji. Díky. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:36

Gratulujeme k přijetí na školu 1. priority! Máme velkou radost, že synovi pomohly pravidelné páteční testy. Děkujeme za důvěru a přejeme synovi, ať se mu na nové škole daří a studium ho baví! odpovědět

Můj syn byl úspěšně přijat na svou první prioritu (1. prioritní školu)! Ráda bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovala celému týmu Zkoušek nanečisto a všem lektorům.Vaše cvičné testy byly neuvěřitelně blízké reálným zkouškám. Velmi oceňuji profesionální prostředí a naprosto skvělé učitele. Syn chodil na kurzy i testy moc rád a učení ho bavilo. Ještě jednou obrovské díky všem pedagogům, kteří mu pomohli splnit si sen a dostat se na jeho vysněnou školu!" odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:34

Moc děkujeme za nádhernou zprávu. Máme velkou radost, že se syn dostal na svou 1. prioritní školu. Velmi si vážíme Vašeho ocenění a těší nás, že jste byli spokojeni s prostředím i přístupem lektorů. Je pro nás důležité, aby děti chodily na kurzy i testy s pocitem, že jim to dává smysl a že je učení může i bavit — o to víc nás těší, že to tak u Vašeho syna bylo. Přejeme synovi, ať se mu na nové škole daří a ať ho studium dál baví! odpovědět

Dostala jsem se na gymnázium a jsem 5. v pořadí odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:30

Gratulujeme, super umístění! :) odpovědět

Dobrý den, Děkujeme za Vaše kurzy, dcera se s Vámi připravovala půl roku a s každým pokusem získávala více potřebného sebevědomí. Oceňujeme Váš pozitivní a trpělivý přístup, humor a celkově přátelskou atmosféru + skvělou organizaci kurzů. Na osmileté gymnázium se úspěšně dostala! Slavíme, děkujeme a budeme Vás doporučovat dalším dětem :-) odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 11:29

Moc děkujeme za nádhernou zprávu. Máme velkou radost, že se dcera na osmileté gymnázium úspěšně dostala a že jí půlroční příprava pomohla nejen po stránce znalostí, ale i v získání potřebného sebevědomí. Velmi si vážíme Vašich slov o našem přístupu, atmosféře i organizaci kurzů. Právě podpora, trpělivost a pocit, že se děti nemusí bát udělat chybu, jsou pro nás při výuce důležité. Děkujeme za důvěru, milé doporučení a přejeme celé rodině krásné oslavy. Dceři pak hodně radosti a úspěchů na nové škole! odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Julie Mahlerová – 26.4.2006 17:00

#9#Jupíííí! Přijali mě na Keplera! :) Nebylo to moc jistý...byla sem těsně na hranou ... tak sem chtěla napsat až to budu vědět úplně jistě. Jsem hrozně ráda, ale možná mi to ještě úplně nedošlo a možná, že sem s tim taky trochu počítala a u těch zkoušek sem se asi tolik nesnažila jak sem a asi to tak podle toho potom vypadalo, ale sem tam a to je fajn! :) Nejdřív na mě rodiče byli trochu naštvaný...tolikrát sem chodila na Zatlanku a pak se tam málem nedostanu, ale když se tak dneska taťka semnou šel podívat na ty testy, tak se nálada trochu zlepšla...Tady na Zatlance ta připrava byla báječná a hlavně bych co nejvíc chtěla ocenit přístup celého týmu! :) Takoví kdyby byli všichni učitelé, tak se žije na světě jak v ráji. To podporování si myslim, že nejen mně ale i mnoha, mnoha jiným moc pomohlo a věřte mi, bude se mi po Vás všech co tam opravujete, zadávate, píšete vzkazy a všechno jiný další možný bude hrozně moc stejskat! No nicméně Kepler má o dost jiný zkoušky než na jaký sem byla zvyklá tady nanečisto....musím říct, že tady je to o dost lehčí...a možná, že by se to tu mělo zaměřit víc na logické příklady a příklady, ve kterých musíte hodně věcí odvozovat. Kdyštak dodám přibližné znění zkoušek...teda podle toho na co si ještě vzpomenu! :) Ten humanitní test tam byl docela zrádný....musel se tam dvakrát vymýšlet sloh a pak tam bylo něco jako vyhledat z textu slova fonetická, lexikální no a podobně...tohle mi zrovna moc nešlo. Když se tak zpětně ohlídnu tak si říkám, že sem se toho vlastně nemusela tolik učit, protože na zkoušky na Keplera se vlastně člověk ani nemusí tolik učit....spíš tam šlo o logické myšlení odvozovaní z textu, pochopení různých informací....Dostali se mi do rukou i zkoušky z Aleje...tak v případě zájmu dodám! :) No nic...tak abych to tu celé nezabrala jen já. Chtěla sem všech mnohokrát poděkovat za to že to semnou těch několik měsíců vydrželi a HLAVNĚ za to, že mi tolik pomohli! :) Děkuju!!!! Budu na Vás často vzpomínat! :)