Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Přípravné kurzy na přijímací zkoušky byly skvěle připravené, přehledné a velmi dobře vedené. Syn díky nim získal jistotu v matematice i češtině a naučil se efektivně pracovat s testy. Oceňujeme profesionální přístup lektorů i příjemnou atmosféru během celého kurzu. Výsledkem je, že se syn úspěšně dostal na čtyřleté gymnázium 1. priority. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 12:30

Máme radost, že přípravné kurzy synovi pomohly získat jistotu v češtině i matematice. Velmi si vážíme ocenění přístupu lektorů i celkové atmosféry během kurzů. Vyřiďte mu obrovskou gratulaci k přijetí na čtyřleté gymnázium první priority a přání dalších studijních úspěchů. odpovědět

Dcera se dostala na osmileté gymnázium s prioritou 1 . Moc děkujeme za přípravu . Uz se u vás připravovala i starší dcera na osmileté gymnázium a také úspěšně! Máte to skvěle propracované. Dcera se i těšila na Zatlanku, byla s vyučujícími spokojena. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 12:27

Moc děkujeme a těší nás, že byla i mladší dcera spokojená a úspěšně se dostala na vysněné gymnázium. Přejeme hodně nejen studijních úspěchů. odpovědět

Dcera se připravovala na přijímací zkoušky prostřednictvím kurzů ČJ a M a také testů nanečisto. Kurzy byly velmi dobře připravené, přehledné a systematické, oceňovali jsme hlavně množství procvičování a srozumitelný výklad. Dcera díky nim získala jistotu v těžších úlohách a celkově jí příprava hodně dala. Bohužel u samotných přijímaček sehrála velkou roli nervozita. Paradoxně ji nerozhodily složité příklady, na které byla připravená, ale spíše ty lehčí, kde udělala zbytečné chyby. Přesto se nakonec dostala na svou 3. prioritu – lyceum, z čehož máme radost. Na ta dvě konkrétní pražská gymnázia to letos bohužel nestačilo. I tak bychom kurzy určitě doporučili, protože dcera šla ke zkouškám připravená a měla díky nim velmi dobrý základ. Děkujeme celému týmu za práci a podporu během přípravy. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 12:26

Moc děkujeme. Jsme rádi, že dcera hodnotila kurzy z češtiny, matematiky i testy nanečisto pozitivně a že jí příprava pomohla získat větší jistotu. Přijímací zkoušky bývají náročné a nervozita často zamíchá výsledkem i u velmi dobře připravených žáků. Těší nás, že se dcera nakonec dostala na lyceum a věříme, že i tam bude spokojená a úspěšná. Děkujeme za důvěru i doporučení našich kurzů. Celému týmu Vaše slova udělala velkou radost a dceři přejeme hodně štěstí, úspěchů a spokojenosti v dalším studu. odpovědět

Syn potřeboval posílit v češtině a z 24 bodů na začátku to při testech díky doučování dotáhl na 40 bodů. Na čtyřleté gymnázium a prioritou 1 se tedy s přehledem dostal. Díky! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 12:22

Máme velkou radost, že se synovi podařilo udělat tak výrazný pokrok. Obrovská gratulace k přijetí na gymnázium s první prioritou! Přejeme synovi hodně dalších studijních i osobních úspěchů. odpovědět

Syn absolvoval domácí online kurz z češtiny a matematiky a pak dojížděl na zkoušky nanečisto. Domácí kurz si chválil. Zkoušky na nečisto absolvoval Na Zatlance, v Panské i v Libni. Všude byl naprosto spokojený, chválil si přístup, vysvětlení správných odpovědí. Při přijímacích zkouškách získal syn 80 bodů a dostal se na prioritní školu. Takže velká radost a spokojenost. Moc za vše děkujeme. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 12:20

Moc děkujeme za krásnou zpětnou vazbu. Máme obrovskou radost, že byl syn spokojený jak s Domácím kurzem, tak se zkouškami nanečisto. Je skvělé slyšet, že mu vyhovoval přístup lektorů i rozbory správných odpovědí. A hlavně – obrovská gratulace k 80 bodům a přijetí na prioritní školu! To je nádherný výsledek a odměna za všechnu jeho práci a přípravu. Děkujeme za důvěru a přejeme synovi mnoho úspěchů v nové škole. odpovědět

Dcera se dostala na 6lete gymnázium, priorita 1, dostala by se na všechny vybrané, měla 44 bodů z matematiky a 42 z češtiny. Stejně tak se dostal syn před 2 roky, i když "jen" se 40 body z matematiky a 38 z češtiny. Nejvíce jim pomohly zkoušky nanečisto, chtít a trochu na to od páté třídy dospět odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 12:17

Gratulujeme k super výsledkům a k přijetí! Přejeme, aby se dceři na nové škole dařilo. :) odpovědět

Synovi přípravné testy opravdu hodně pomohly. Dostal se na OA Dušní obor ekonomické lyceum, priorita 1. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 12:14

Gratulujeme k přijetí a přejeme, ať se na nové škole daří. odpovědět

Terka se připravovala pomoci videií s jednotlivými okruhy z matematiky a navštěvovala cvičné testy. Videa ji moc bavila a pomáhal ji pochopitelný výklad jednotlivých příkladů. Při ostré zkoušce zmatkovala. Zachránila ji čeština, která ji jde skoro sama. Dostala se na osmileté gymnázium, které měla na 1.prioritě. Takže i my děkujeme! Máme v plánu využít kurzy i v budoucnu odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 12:09

Moc děkujeme za Váš příspěvek. Jsme moc rádi, že dcera byla i přes zmatky úspěšná. Vyřiďte jí velikánskou gratulaci a přejeme, ať se jí na nové škole daří! odpovědět

Dobrý den, syn se dostal na gymnázium, první prioritní, určitě doporučuji to i dalším žákům, zbaví to nejistoty a určitě připraví i na samotné zkoušky. Děkujeme a hodně zdaru do budoucna :-)! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2026 12:01

Děkujeme za příspěvek. Vyřiďte synovi obrovskou gratulaci a přejeme, ať je na gymnáziu spokojený. :) odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Gabča Hofmanová – 27.4.2016 10:36

#9#Dobrý den, tak sleduji jak se vám plní stránky samou chválou. Gabča odcházela po přijímačkách velice nejistá z matematiky a překvapená z češtiny. Tu vždy zvládala hůře a někdy se jí nepodařilo vše stihnout. Tentokráte to dopadlo naopak měla vše z čj a z matiky jí něco chybělo. Nicméně to co měla, měla vše dobře, a tak získala z matiky 40 bodů a čj 45. A tak moc děkujeme za vaše kurzy všem je vřele doporučujeme. Nebýt kurzu z matematiky pod vedením p.Husara nedopadlo by to takto dobře. z matematiky se probere opravdu všechno, vždy odcházejí s úkoly a s výsledky prací, které ten den probrali. Pokud se nemůže člověk dostavit dostane probranou látku do mailu. Naprosto perfektní. Na čj chodila ve čt v 16:30 musím, říci, že sice nadšeně, ale neaučila se tam toho tolik. Úkoly nebyly ani body se nedávaly. škody, že to nemá stejnou koncepci jako kurz matiky.Ale na škodu to také nebylo. Navštívila i párkrát sobotní zkoušky nanečisto. to také všem doporučuji, aby si vyzkoušeli práci na písemce v kolektivu. Gabča se dostala na vysněnou Veterinu a že jich bylo 95 a brali jednu třídu. Za přípravu děkujeme a doufám, že budete připravovat za 4roky maturanty. mnoho úspěšných studentů přeje Hofmanová