Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Dcera se dostal na všechna 3 gymnázia z 9.třídy. Moc děkujeme za přípravu a výborná výuková videa. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2025 11:32

To je opravdu skvělý úspěch! Jsme rádi, že naše příprava a výuková videa byly pro Vás užitečné a pomohly k přijetí. Přejeme Vaší dceři hodně štěstí a radosti na nové škole, ať se jí tam daří! odpovědět

Dobrý den, syn chodil na přípravné testy od září a několikrát byl i na testech. Dostal se na všechna vybraná gymnázia v Praze. Uspěl hlavně v matematice. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2025 11:31

Velice děkujeme za zpětnou vazbu a gratulujeme synovi k úžasnému úspěchu! Dostat se na všechna vybraná gymnázia je skvělý výsledek a ještě více nás těší, že exceloval především v matematice! Přejeme mu, ať se mu na nové škole daří. odpovědět

Dobrý den. Moc děkuji za skvělou práci. Testy perfektně připravili syna na přijímací zkoušky. Dostal se na svou vysněnou školu a to i díky vám. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2025 11:27

Moc děkujeme za krásnou zpětnou vazbu! Jsme opravdu rádi, že naše testy pomohly Vašemu synovi v přípravě na přijímací zkoušky a že se dostal na svou vysněnou školu – to je úžasný výsledek! odpovědět

Dobrý den, děkujeme celému vašemu týmu za kvalitní přípravu a podporu, především panu Petru Šedivému. Dcera se bodově dostala na všechna gymnázia. Jde se slavit:) odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2025 11:22

Moc děkujeme za krásnou zprávu – máme velkou radost z úspěchu Vaší dcery a moc jí gratulujeme! odpovědět

Dobrý den! Byli jsme cca 4x na zkušebních testech a včera dopadli dobře :). Hlavní hodnotou pro nás byla možnost vyzkoušet si atmosféru bez rizika a snížit stres u zkoušek. Kantoři byli také velice laskaví a hodní, což dále pomohlo snížit nejistotu a obavy, které dokáží znejistit i šikovné dítě. Díky a pokračujte dál! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2025 11:20

Moc děkujeme za Vaši zpětnou vazbu – opravdu nás potěšila! Jsme rádi, že zkušební testy pomohly snížit stres a že jste si mohli vyzkoušet atmosféru zkoušek nanečisto bez zbytečného tlaku. Velmi si vážíme i Vašich slov o našich kantorech – laskavý a podpůrný přístup je pro nás důležitý. Přejeme krásné léto! odpovědět

Děkujeme za vaši pomoc s přípravou.Syn byl přijat na osmileté gymnázium (na všechny tři). Zejména děkujeme panu Havránkovi!!! Připravoval před lety naší dceru a nyní syna a má významný podíl na jejich úspěchu. Děkujeme. odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2025 11:18

Moc děkujeme za super zprávu! Máme velkou radost z úspěchu Vašeho syna a gratulujeme k přijetí na všechna tři gymnázia – to je opravdu skvělý výsledek. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí příprav. Panu Havránkovi Vaše poděkování s radostí předáme – určitě ho to velmi potěší. Přejeme hodně štěstí a radosti z dalšího studia! odpovědět

Dobrý den, náš nejmladší syn byl přijat na osmileté gymnázium! ❤️ Před dvěma lety se stejný úspěch podařil i jeho dvěma starším bratrům – jeden se dostal na osmileté, druhý na šestileté gymnázium. A teď i ten nejmladší… Takže děkujeme za skvělou přípravu, která navíc všechny tři velmi bavila. A tabule cti byla velká motivace :-) odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2025 11:15

Jsme moc rádi, že jsme mohli i Vašemu nejmladšímu být oporou během příprav na zkoušky! A nesmírně nás těší výsledek! Synovi gratulujeme a přejeme, aby byl na škole spokojený. :) odpovědět

Děkujeme mnohokrát za výbornou přípravu ve vašich kurzech, zvláště matematika syna opravdu velmi bavila. Byl přijat na svou 1. prioritní školu Gymnázium Christiana Dopplera v Praze, osmileté studium se zaměřením na matematiku s rozšířenou výukou informatiky a fyziky:) odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 19.5.2025 11:11

Gratulujeme synovi k přijetí! Přejeme, aby syna studium bavilo. Užijte si krásné léto! odpovědět

Dobrý den, Náš syn se dostal na gymnázium! (Jupíííí!!!) Velmi děkujeme za skvělý kurz a zkušební přijímačky! Syna bavilo k Vám chodit (naopak online a učení s námi doma ho velmi nebavilo). Také děkujeme za výsledky po přijímačkách! odpovědět

Reakce Zkoušek nanečisto Magdalena – 15.5.2025 08:34

To jsou skvělé zprávy! :) Vyřiďte synovi obrovskou gratulaci a přejeme hodně nejen studijních úspěchů. odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
G. Hrubá – 15.5.2017 08:45

#5##5#Moc bych chtěla poděkovat celému Vašemu týmu. Syn Vojta a dcera Valentina se účastnili nedělního přípravného kurzu češtiny a matematiky a později docházeli i na zkoušky nanečisto. Zpočátku pro ně úlohy i testy byly těžké, dost učiva úplně nového, neboť na své ZŠ jej vůbec neprobírali. V prvních zkouškách nanečisto se neumisťovali v 1/3 na Tabuli cti, brzy se ale v 1/3 pravidelně umisťovat začali a oba dva z toho měli obrovskou radost. Sami viděli, že jejich příprava má smysl a že se neustále zlepšují. Oba dva se dostali na obě 8 letá gymnázia, na jednom byli oba mezi prvními 5 přijatými, na druhém mezi prvními 20. Za 2 roky k Vám do kurzů půjde i mladší dcerka, která chce následovat staršího bráchu a ségru. A věřte nebo ne, už se k Vám těší! Ještě musím zmínit blonďatou paní učitelku matematiky z nedělního kurzu pro 5. třídy, na kterou děti obzvlášť rády vzpomínaly! Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených dětí. S pozdravem G. Hrubá