Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Katka Ř. – 24.4.2006 11:27

#7#Ahoj-ahoj-ahoj! Právě jsem dorazila domů ze zkoušek! Výsledky se dozvím až v pátek ve 3h odpoledne-takže si budu muset ještě chvilku počkat :-) Můj nynější dojem ze zkoušek je tak 60-70% úspěchu. Pamatuju si zadání jednoho příkladu: Do nádoby nalijeme 0,5l vody takže zaplníme vodou 2/5 (dvěpětiny) jejího objemu.Kolik je objem celé nádoby? Z češtiny jsme tam měli úryvek z knížky Fimfárum+kdo ji napsal, byly tam souvětí podřadné a souřadné (to mi obzvlášť nešlo) a byl tam taky úryvek ze slovníku spisovné češtiny. Jinak mi matematika pomohla i při psychologickém testu u příkladu: Máme číslo např. 21 a za ním v závorce napsané další číslo-např.3-které udává počet čísel, na které musíte předchozí číslo rozdělit,ale pozor-ty čísla musí jít po sobě. Takže: 21:3=7, 7-1=6, 7+1=8....Takže požadovaná čísla budou: 6 7 8 Ale jinak jsem ráda, že už to mám za sebou :-) Díky Vám všem za přípravu! Katka