Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Janina – 20.4.2005 18:46

#9#Zdeno- Souhlasím s i s tím tvým výrokem, ale měla bych taky jeden, možná je to spíš slogan...Nebo spíš básnička, ale jsem tele, tak to je jedno- Matematika je můj život od dob kurzů chtěla bych být pilot znalec všech okruhů. Proč mě matematika baví, vy to nevíte, všichni teenagři to slaví, Vy se neopijte. Díky Vám nám jde počítání líp, děkujeme, teď po úspěšném složení zkoušek můžeme i bdít ale už nikdy nemůže být líp, předem varujeme. Jste to Vy, pane Husare, kdo nás zachránil, jste to Vy, pane Husare, kdo nám vždy jen dobře poradil. Od října kurzy byly, pro nás velká záchrana, ještě že ty kurzy byly, jinak by byla pěkná pohroma. Moc se to nerýmuje, já vím, ale takhle Vám dávám moje největší dík-) Děkuju, že jste to vydrželi a prosím, smějte se až tady nebudu, děkuju předem.