Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Antoan Pepelanov – 20.4.2005 07:25

#9#Zdravím všechny, Prvně bych chtěl říci, že čím více se blížili zkoušky, tak tím více jsem se na ně těšil, někomu to přijde nepochopitelné, mě samozřejmě taky, vůbec tomu nerozumím, ale strašně jsem se na zkoušky těšil a vkládal jsem velikou důvěru v to, co jsem se na všech možných kursech, zkouškách nanečisto apod. naučil .. 10 dní před přijímačkama mi ale došlo, že budu na Zatlanku přijat bez zkoušek jelikož splňuji kritéria (které v té době byli znovu změněny na ty co splňuju ...). Byl to pro mě šok, nevěděl jsem jestli se mám radovat či mám být smutný z toho že ta příprava vyšla na "prázdno"... Ale i přesto, že jsem zkoušky nedělal musím UPŘÍMNĚ poděkovat Panu Husarovi, jeho kolegům a celému týmu lidí, co dělají ZN jak v matice tak v ČJ tak i v "všeobecňáku". Byla to pro mě ohromná zkušenost, díky které jsem se toho spoustu naučil, seznámil se s novými lidmi a matematika od pana Husara mě začala bavit, že si ji počítám i teď ... :o) no abych to zkrátil prostě obdivuju pana Husara jak vše dokáže vysvětlit i kdybych to nechtěl pochopit a ještě jednou jemu i všem ostatním MNOHOKRÁT DĚKUJI!!!!!! (to byla zase slohovka ... :o) ... AHOJ držím palce všem, kteří náhodou v prvním kole neuspěli