Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Katka S. – 17.5.2024 18:48

Dobrý den, syn absolvoval přípravný skupinový kurz z českého jazyka pro 9. třídu na ZŠ Ohradní + 2x zkoušky nanečisto Na Zatlance, které jsme ke kurzu dostali zdarma jako bonus. Přípravu z matematiky jsme neřešili, chodí do matematické třídy a matematika byla jeho silnou stránkou. Nakonec ale měl více bodů z čj než z M, kde bylo hodně chyb z nepozornosti (48 ČJ + 45 M + další body z olympiád) a byl přijal na Gymnázium Na Zatlance, které jsme měli jako prioritní školu. Umístil se na 3. místě z 386 uchazečů, takže jsme nadšení. S přípravou z čj jsme byli velmi spokojeni. Syn říkal, že mu kurz hodně pomohl, výklad byl srozumitelný a ke každé hodině dostali také tištěné materiály s aktuálně probraným učivem a spoustou příkladů. Děkujeme a doporučujeme.