Spustili jsme přihlašování na školní rok 2026/2027!

Diskuse Jak jste dopadli u zkoušek na SŠ? Vaše ohlasy po skutečných přijímacích zkouškách

ilustrační obrázek k časti webu

Příspěvky Přidat příspěvek

Příspěvky

Jana – 18.4.2005 11:04

Takže jste měl Pane Husare pravdu-matika byla vážně jednoduchá..čeština byla horší a všeob. test mám asi 75%..Takže ted už budu jen čekat..dyštak vám později napíšu zadání příkladů a večer až se dozvím,jestli jsem se dostala.jana odpovědět

Přidat příspěvek

Reakce na zprávu
Filip Franc – 8.5.2023 07:37

Dobrý den, dlouhodobé kurzy jsem navštěvoval oba a když se zpětně podívám, tak mi dost pomohly. Jednak samozřejmě osvěžení a doplnění látky z nižších ročníku, a to obvzlášť v češtině, kdy mi na škole moc nezáleželo a moc jsem se neučil, tudiž jsem v látce trochu plaval. ¨ No a také naučit se "učit", mít nějákou disciplínu a dokopat se k tomu, namáhat si mozek. Obvykle jsem dosahoval v každém z testů okolo 45 bodu. Na ostrých mi trochu zapůsobil stres, který jsem se snažil ovládat. Na první termín jsem byl bohužel nemocný, takže jsem měl jen jeden pokus, nakonec jsem na něm měl 82/100 a dostal jsem se na obě dvě gymnázia. Teď rád říkam, že jsem se dostal na dobré gymnazium, aníž bych tam dělal přijímačky. Děkuji vám mnohkrát